Sziasztok !

Érdekelne, van-e valaki itt a fórumon, akinek kedve lenne valamilyen közös zenéléshez ?

Szia !
Látom ,nincs tolongás.....én a napokban csatlakoztam, nem tudom aktuális -e még a felvetés...?
Én Kiskunhalason lakom ,kicsit gitározom ,furulyázom, kis ped .kórusban énekelek....
nem vagyok profi semmiben , de örömszerzésre nyitott vagyok. :D
Sziasztok :) Ha aktuális én is szivesen énekelnék :)  
Kedves Mindenki!

Ha még aktuális, a közös zenélésbe, éneklésbe szívesen benne vagyok. Tudok vinni saját számokat, énekhangot, dobot, jókedvet.

Közösen énekelni, zenélni csodás örömforrás. :-)
Jó reggelt mindenkinek! Köszöntelek Nadiela55!
Amint látom a poszt régi, de nem baj! Jókedvű, derűs, örömet adó közös éneklésbe benne lennék!
Hisz a balesetem miatt sok jó programról le kell-kellett mondanom! :roll:
Szeretett városomban is vannak szép és jó találkozási pontok. :P
Legyen szép napotok! Üdv: Erzsike
Köszöntelek Zsikem!

A poszt tényleg régi. Csodálkoztam is, hogy milyen kevesen szóltak hozzá, egy ilyen jó ötlethez, ami közösségépítő, lelket tápláló örömforrás. Lehet, hogy elindítok egy újat...

Köszönöm a hozzászólásodat.Sajnálom, hogy "messze" laksz. Megnéztem, Dunaföldvár közel 100 km.
Szoktál Pestre járni?

Barátokkal hétvégén szoktunk a Pilisbe menni.Szép helyek, jó levegő... Nekik van kocsijuk. Megkérdezem tőlük, hogy vasárnap kiruccannánk e felétek. Alkalmas lenne számodra? Tudnál minket valahol fogadni? Nem ismerem az ottani helyeket.
Ha vannak olyan barátaid, ismerőseid akik szeretnek zenélni vagy énekelni hívhatnád őket is. :-)
Talán innen is jelentkeznek addig...
Várom válaszod.

Szép napot kívánok Mindenkinek:

Üdv, Nadiela
Kellemes délutánt! Köszöntelek Nadiela!
Számomra csak későbbi időpont lesz a jó! Mert összeismerkedtem egy kedves férfivel és a mostani hétvégén Nagyvázsonyba megyünk a Kinizsi napokra! :roll:
De, augusztus 20. után már ráfogok érni!
Baráti üdvözlettel: Erzsike - sajnos mára már meg van a 3 hozzászólásom -