simi12 írta: Lehet hogy országon belül a túlnépesedés nem fenyeget de a globális viszonyok ránk is hatással vannak, lesznek.
Mi itt jó helyen vagyunk és jól élünk. (még) Amikor majd tömegével megindulnak azok az emberek akiknek már lehetetlenné válik az élet, akkor lesz baj.

Simi... Te is jól tudod, hogy ez már évekkel ezelőtt elindult.
Igen Laszloka évekkel ezelőtt elindult de ez még enyhe változat, majd ha olyan tömegek indulnak meg amivel nem lesz mit kezdeni, na akkor lesz majd baj.
simi12 írta: Igen Laszloka évekkel ezelőtt elindult de ez még enyhe változat, majd ha olyan tömegek indulnak meg amivel nem lesz mit kezdeni, na akkor lesz majd baj.

A baj már sajnos elkezdődött ezen a téren/fronton... mégha ez még csak az eleje akkor is. Már most vannak biz. tömegek, akkiklel nem tudnak mit csinálni.. ha figyeled a híreket.
Kedves Simi, Laszloka!
Azt tudjátok, ugye, hogy amiről Ti beszéltek, annak igazából nem annyira a túlnépesedéshez van köze, mint inkább a haborúkhoz, szegénységhez, egy jobb élet utáni vágyhoz. Magyarországról se azért mennek külföldre tömegével az emberek, mert túlnépesedett az ország....
Heliantha írta: Kedves Simi, Laszloka!
Azt tudjátok, ugye, hogy amiről Ti beszéltek, annak igazából nem annyira a túlnépesedéshez van köze, mint inkább a haborúkhoz, szegénységhez, egy jobb élet utáni vágyhoz. Magyarországról se azért mennek külföldre tömegével az emberek, mert túlnépesedett az ország....

Ugye tudjuk..köszi.
Megnyugodtam, Laszloka. Hát csak beszélgessetek! :D
Biztos vagyok abban, hogy az itteni társkereső klub tagjai már túl vannak a "népesítésen". Megtették azt, ami tőlük telt. Több már nem is telhet.
Most már félelem nélkül, csak örömszerzés érdekében mehetne a szex, mégis azt tapasztalom, hogy mindenféle sanda bizalmatlanság, egzisztencia elő- elvárás, meg bonyolult etikai "násztánc" igénye teszi őszintétlenné a kapcsolati kísérleteket. Hát így akartok Nagy Ő- t vadászni???
Akinek sikerült innen párt találni, annak őszintén gratulálok!
Moxika írta: Biztos vagyok abban, hogy az itteni társkereső klub tagjai már túl vannak a "népesítésen". Megtették azt, ami tőlük telt. Több már nem is telhet.
Most már félelem nélkül, csak örömszerzés érdekében mehetne a szex, mégis azt tapasztalom, hogy mindenféle sanda bizalmatlanság, egzisztencia elő- elvárás, meg bonyolult etikai "násztánc" igénye teszi őszintétlenné a kapcsolati kísérleteket. Hát így akartok Nagy Ő- t vadászni???
Akinek sikerült innen párt találni, annak őszintén gratulálok!

Kedves Moxika!
Talán elkerülte a figyelemedet, hogy ez egy TÁRSkereső, az itt lévők nagy része többre vágyik "örömszerző szexnél". Arra ott vannak a szex-társkeresők.
Kedves Heliantha! Szerintem most a Te figyelmedet kerülte el a lényeg, mint pld. sanda bizalmatlanság, egzisztencia elő-elvárás,...
Nálam 100 likeból, 100 likeot kapna Moxika!

Nem társat kerestek magatoknak, hanem egy kis nippet az életetekbe, mint valami vénasszonyok a vitrines szekrénybe. Lehet mutogatni, szomszédnak, barátnőnek, gyereknek... Gyertek, nézzétek... tegnap agyat operált, holnap is fog hármat, van háza, kertje, nyaralója, övé fél Buda, alkuszik a másik felére...

Lányok! Hol van a lelketek? Hol van a szívetek? S miért adjátok fel, hogy boldogok legyetek?
Kedves tutajos!
Nem kerülte el a figyelmemet, direkt nem reagáltam.A szokásos, rendkívüli módon általánosító és előítéletes férfihisztinek tartom. (Ugyanennek megvan természetesen a női verziója is, azt se szeretem.)

Csak a magam nevében beszélhetek, de nekem például hatalmas lelkem van, annál is inkább, mert ez amolyan "munkaköri kötelességem". És mivel olvasod a blogokat, Te is tudod, hogy az ott megnyilvánulóknak is hatalmas lelkük van. Pontosan ezért fontosak számu(n)kra az ismerkedési rituálék, a „násztánc”, azért van a bizalmatlanság, mert féltik-féltjük a lelkü(n)ket.

Pont ezért paradoxon amit írtok, kedves tutajos. Ha nem lenne lelkünk, nyilván gond és válogatás nélkül ugranánk bele az örömszerző szexkapcsolatokba.

És egy kérdés: azok a kedves férfitársak, akik maguknál 10-20 évvel fiatalabb "társat" keresnek, ők ugyan mire vágynak, ha nem "nipp"-re, akivel lehet felvágni a világ előtt?
Teljes mértékben így gondolom én is Heliantha! Köszönöm , hogy megfogalmaztad
elképzelésem az ideális társról! Igaz , kevés remény tudatában már fel adtam a keresést.