Hallottam már, olvastam már ilyen mondatot - aki nem tudná miről beszélek, a topikcímben megadottról van szó- társkereső oldalon középkorú nőktől.
Erősen ötven felé közeledve.
Meg is indokolták, hogy miért és kire hajtanak, mit akarnak. Klassz pasit, sok jó szexet, tartós kapcsolatot vagy sok kapcsolatot jó pasikkal.
Elmondták, úgy látják, negyvenesen még érdekes egy nő sok középkorú férfi számára.
Azok számára, akik például negyvenesek, ötvenesek és őt is érdeklik.
Ám főleg csak az átlagnak, akik nem kiemelkedő anyagi hátterűek és a külsejük sem különösebben extra.. A nagyon jó kinézetű, hátterű elvált pasik ugyanis fiatal pipikre hajtanak sokszor már ebben az életkorban.
Még vannak a negyvenes, ötvenes korosztályú férfiak között akik még tartós kapcsolatot akarnak negyvenes nőkkel.
Utána már csak szexre jöhet szóba ha jó nő ennél a korosztálynál úgy tartják és már a hatvanasok érdeklődnek leginkább az ötvenes nők iránt.

Mi az igazság?
Van a gondolatvezetésükben igazság?

Valami van benne.
Minden férfi jó nőt szeretne maga mellett, mert ez egyfajta jelzés is a többi nemtársa felé is, én még jó pasi vagyok. Fordítva is így gondolom.
Jobb érzés egy szép és csinos nőt/férfit megölelni is, mint olyat, aki el van hízva, nem igazán mutatós.
A fiatal korosztályban sok a jó nő és férfi és az életkor sok olyat ad a tudatnak, az egonak, ami azt balzsamozza.
Az élet rövid és amit lehet, azt sokan e téren is meg akarják szerezni .
Hatalmas verseny van ezen a piacon is.