Kedves Sissy!
Azért remélem, lesz utitársad... köszönöm, hogy megértesz!
Üdvözlettel: Georgina
Kedves Sissy!
Névnapi mosoly postázva, a jókiv. pedig csőstül! 
Kedves Sissy!
Boldog névnapot kívánok! 
Katakat
10479040_10152112426671426_731943399299894056_n.jpg

A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves Klubtársaim, Barátaim!

Névnapi jókívánságaitokat nagyon-nagyon köszönöm. :D :D
 A többi Erzsébeteknek is minden jót kívánok!

Üdvözlettel: Sissy 
Kedves Sissy!

Először is igy utólag, ismeretlenül is nagyon boldog névnapot kivánok!

Új vagyok az 50+ klubban, igy még nem nagyon ismertem ki, hogyan is működik, még csak tanulgatom.
Megakadt a szemem a nosztalgia vonatos programon. Már többször terveztem, hogy  Adventkor ellátogassak Bécsbe, de eddig még nem sikerült. :-( Most felkeltette az érdeklődésemet ez a lehetőség, de sajnos az időpont - december 11. - nem jó nekem. Csak ezen az egy napon lehet utazni ezzel a nosztalgia vonattal vagy esetleg van más alkalom is? 

Válaszodat előre is köszönöm.
Legyen szép napod!  
Kedves Hayward!

Ismeretlenül is üdvözöllek a Klubban! Én is viszonylag új vagyok, de azért már elég sok kedves klubtársat ismerhettem meg személyesen egy kellemes kirándulás alkalmával.
Sajnos Sissyt még én sem ismerem személyesen, én is szívesen mentem volna Bécsbe, de hát a december az azt hiszem sokunknak elég "zűrös".

Biztos Sissy is fog Neked válaszolni, de addig is ha segíthetek vele, infóként annyit, hogy tudomásom szerint még dec.12-én és 19-én megy nosztalgia vonat Budapestről Bécsbe.
Szerintem bővebb - és lehet hogy pontosabb - infókat is kapsz az utazási lehetőségről, ha pld. a google-on keresztül megkeresed a "nosztalgia vonat Bécs" oldalt.

További szép napot kívánok,
Zsuzsó
Kedves Zsuzso64!

Köszönöm a segitségedet. Jó olvasni, hogy sok új ismerősre lehet találni ezen a honlapon.
Remélem,hogy egy-egy kiránduláshoz én is tudok majd csatlakozni, hogy személyesen is találkozhassunk.
Legyen szép napod!
Köszönettel:
Hayward 
Kedves Hayward!

Üdvözöllek a Klubban!
A 11-i vonatozást  azért tartom jónak, mivel pénteki nap. Úgy gondolom a hétvégén már nagyon zsúfolt lehet a vonat.
Nekem is zsúfolt a december, de úgy gondolom, hogy "megérdemlem". Kell nekem ez a kis lazítás.
Másnak is főhet a feje az ünnepi menü, a nagytakarítás....meg egyebek körül.   :lol:  Sok-sok éven keresztül "rendes háziasszony" voltam, most mehetnékem van....

Mivel még nem vettem meg a jegyet, másik nap is megfelel. Ha esetleg van még érdeklődő, akkor kiválasztjuk azt az időpontot, amelyik mindenkinek a legjobb. Viszont, ha mégsem jön senki, akkor én jövő pénteken elutazom egyedül. :D

Üdvözlettel:

Sissy 
Kedves Sissy!

Köszönöm,hogy válaszoltál és igy levélben megismerkedhetünk. Úgy érzem, hogy ezt a jó lehetőséget most ki kell hagynom, mert december 11.-re már van olyan programom amit nem tudok átütemezni. Az elhatározásodat teljesen megértem, mert én is ebbe a rendes háziasszony kategóriába tartózom.   :)  Remélem,hogy találsz magad mellé útitársat. Jó szórakozást!
Legyen szép napod:
Hayward :P   
Sziasztok!  Áprilisban egy érdekes szingliutazást szervezünk Thaiföldre 6 úrnak és hat hölgy számára, nagyon baráti áron. Akit esetleg érdekel, bővebb infót talál a www.szinglipati.hu oldalon vagy a facebook szingliparti című oldalán. Még van egy-két hely.
Üdv. Mindenkinek

Egy újabb nyaralást ajánlok a télben
Február 12-i indulással 14 napos SRI Lankai útra van még 4-5 hely. Magánszervezésben megyünk, magyar idegenvezetővel végig. Akit érdekel elküldöm az ajánlatot és a programot.
Az ár is kedvezőbb mint egy utazási irodáé. Aki akar 3-4 napot még eltölthet a Maldív szigeteken, mert a repülő leszáll amúgy is. Ezt is megszervezi az idegenvezető, ha kell.
üdv. Berta11
Szia Anikó
Értékelem a kezdeményezésedet ,szívesen résztvennék programokon. 60 éves vagyok, de még fiatalos.
Nyugdíjas vagyok, csak részmunkaidőben dolgozom.Szabad időm van  és jókedvem is.
Írj ha gondolod: piros5@t-online.hu
Üdvözöllek: Piroska 
Szia Piroska! Marika vagyok ha nem vessz eszre Aniko szolok en neki udv 
Sziasztok! Szervusz Marika !

Új tag vagyok. Szeretnék én is résztvenni a programokban, csatlakozni hozzátok mikor van alkalom.Figyelem az eseményeket. Köszönöm a befogadást, invitálást. Legyen szép napotok.
Üdvözlettel
Erzsike
Kedves Piros és Böbi!
Elnézést kérek,mostanság keveset vagyok a porondon,rendezem a lányom lakásügyét+munkahelyi....
DE nagyon örülök,hogy kedvetek van a kiruccanáshoz! Mit szólnátok a közeljövőben egy Prága, Pozsony, de akár Balaton felvidéki egynaposhoz? Akár 14 vagy 15-ére is tehetnénk valamit,hátha már szép időnk lesz! Más érdeklődőt is szeretettel várunk!
Üdv: Anikó