Sziasztok!

Most regisztráltam, és olvasom a szabadidő eltöltéshez az ajánlatokat.
Szeretnék csatlakozni egy-egy kiránduláshoz,vagy csak egy kávézóba egy jó kis dumcsira.
Várom az ajánlataitokat
Üdv: Anna. 
Sziasztok Kedves Új,és Tegnapi társ- társaság keresők!  :wink:

Szerintem nagyszerű,hogy olvasgatjuk a fórumokat,mert sok kezdeményezést,programot látunk,válogatunk, s nem kell egyedül tölteni időnket.
Örülök,hogy jelentkeztek,többen levélben is, köszönöm.
 Lenne is ötletem vasárnapra ( 20-a) délután 15 óra,ha megkívánjátok:
- szép idő esetén séta a Duna korzón, beszélgetés,vágyak-ötletek közzététele, fagyi stb. kísérettel.
Ha rendben, találkozzunk a metró Kossuth téri kijáratánál. 
Amint tavaszodik,többek kívánságára :Vác+halászlé, és Eger bevétele is jöhet.Jó ötletet fogadunk!!
Üdvözlettel:
Anikó      
Szia Anikó!
Nagyon szívesen mennék,de a lányomék jönnek ebédre.De ha elmennek megkérdezem telefonon merre jártok,és oda megyek.Jó lenne egy kis kikapcsolódás veletek.
Szia!
Nyugodtan késhetsz is,megtalálsz minket,csak vidám,cserfes,csinos nőket keress!
Üdv:Anikó
mindenképpen megyek.
Szia Aniko! En most regisztráltam, ės nagyon szìvesen csatlakoznėk a csoporthoz. Igaz ėn szoktam hėtvėgėn is dolgozni, de remėlem tudok csatlakozni hozzátok.
Szia Kutakodó!
Néha kiírom ide úti céljainkat,s többnyire 5-8 résztvevő mindig van.Néha elmegy a kedvem,mert a kíváncsiságot,jelentkezést nem követi érdemi lépés.De a kedvünket ez nem szegi,mindig jól érezzük magunkat.Amit itt nem látsz,de megyünk: febr.25 Agárd termálfürdő,este farsangi karnevál Velencén.Mi ott alszunk,de ha kedved van csatlakozni alvás nélkül,szívesen várunk.Kocsival megyünk,de vonattal nagyon könnyen vissza tudsz jönni,kb 40 perc. A közeljövőben,ha jobb idő lesz,Gödöllő környékére kirándulunk.Többnyire vasárnap eredünk útnak,a többiekre tekintettel. Ígérem,kiírom majd a következő úti tervünket erre az oldalra.
Üdvözlettel: Anikó
Hátha valakit érdekel.

Budai-Hegység túra az IBUSZ Természetjáró Egyesület szervezésében,február 26,vasárnap.
Találkozás a Batthyányi téren,a 11-es busz végállomáson,8.30-kor.10km-es táv,230m-es szintemelkedés.