27.ből 27 nő azt írta,hogynem fontos a méret.zek szrint mindegy,hogy1/1,vaggy 26/7 cn -e a pénisz mérete.Csaknők válaszait várom...
Kedves "brevis"!

Ha egy fiút kamaszkorban vagy fiatal férfikorban ez a kérdés foglalkoztatja érthető.
Tapasztalatlan és tudni szeretné , hogy mi várhat rá a jövőben, milyen fogadtatásra számíthat a testi szerelem "útvesztőiben" az adottságaival.

De 68 éves korban - úgy gondolom - minden férfi elég tapasztalt "vén róka" ahhoz, hogy ne ilyen kérdésekre keresse a választ. Hiszen életük nagy része már a hátuk mögött van és a tapasztalataik alapján tudhatják a választ is.

Ha a partnerek minden más fontos kérdésben passzolnak egymáshoz ebben a kérdésben is meg tudnak "egyezni" mindkettőjük megelégedésére. :)
Nem tudtam meg állni hogy ne szóljak hozzá ehez a témához hiába csak nők válaszát várod.
Szerintem ha egy férfit ebben a korban még mindig ez a kétség gyötri az egész életében ezzel a flusztrációval élt.
És ha valaki ezen az oldalon ön bizonyosságot remél háááát nem tudom!!!!!!!!! 
Brevis,akkor én leszek a 28-as szám,aki azt írja,hogy  igenis fontos a méret!

Nagyon fontos.
 Ismerek házaspárt,akik pont emiatt váltak el.  Nem jött nekik össze, nem volt szex a házasság kötés előtt,mert az én korosztályomban  még  kevés volt a "használt elvtársnő" .
A nő nem járt házasságkötése  előtt soha nőgyógyásznál-ez nagy baj,mert oda már egy tini lánynak is el kell mennie,hogy rendben  van -e, normálisan érik,  fejlődik-e. Az első együttlétük pocsékra sikeredett és ő   soha többé nem engedte magához a férjét,mert túl szűk volt a hüvelymérete a férje péniszéhez képest.Utólag orvos is megállapította,hogy gondjai vannak.

A  hüvely,bár képes  alakulni a benne  lévő hímtaghoz,de ha  nagyok az eltérések, mert a  vagina túl tág vagy a  pénisz túl rövid, kicsi az átmérő is teljes bevetésnél ,akkor  mit lehet élvezni? A férfi bizonyára elvan,de neki sem az igazi. Fordítva is így van,ha túl nagy a férfinek, akkor a nő visít,hogy nem jó, hagyják inkább abba.

Az a jó,ha  méretileg  is passzol két ember. A férfiak gyakran mondják,hogy a  szűk punci az igazi  és nagyon sok  pár szexuális kapcsolata romlik meg,ha a nőnek volt hüvelyi szülése egyszer,kétszer,többször és a nő nem próbálja rendbe hozni a hüvelyét intim tornával.
Ha az tág  a gátizmok is megnyúlnak, kész katasztrófa lehet a szexuális élet terén.
Egyszer egy nő írta magáról-társkeresőn  ,naplóban-hogy ő a nagy  farokmérettel rendelkező férfiakat szereti,mert neki tág a hüvelye, szülések után  nem igazán jött annyira rendbe,mint szeretné.

A jó szexhez azonban nemcsak megfelelő méret kell,hanem  kifinomult kultúra is. Ha valaki nem képes úgy összeolvadni a partnerével és azt tenni ami eljuttatja a csúcshoz,akkor teljesen mindegy ,hogy góliát méretű-e vagy csak törpikés.
Gyerekek!!
Ez komoly?A sex egy férfi és egy nő legintimebb ügye,azt így megközelíteni!
Hát ,tényleg nem lehet  nőket a hatalom közelébe engedni,mert ha odakerülnek már nemcsak az számítana,hogy ballos vagy jobbos vagyok,hanem méret szerint is osztályozva lennék.
Kíváncsi vagyok ,hogy az a nő/‘‘Sankae''/,aki mint anya szembesül vele,hogy fiú gyermekének a jó isten kevesebbet adott,vajon mit gondol?Szerintem semmit!Nem fontos.Boldog legyen,egészséges,legyenek barátai,.......

Ép lélek,harmónia... kívánom mindenkinek. Tutajos
Mindenesetre a profilban nem szerepel erre vonatkozó kérdés... :oops:                                               Merkel asszonyt szerintem, nem Orbán méretei izgatták fel. Angi nő és jól megfelel a posztján  :wink:  Maga a téma felvetés is enyhén szólva vicces :shock:  'Gyerekek', a mi korunkban  :?:
Bocs Erzsizsi,maradhatna a politika itt kivül?Sztem senkit nem érdekel az amit éppenséggel  itt megemlitettél.Egyszer olvastam én valahol,hogy Te boldog találó lévén itt az 50+Társkeresön.Tudja az ürge egyáltalán,hogy Te még mindig itt károgsz?Akármilyen begyesen is ülsz abban a mit tudom én micsodában,hozzá szólásaidtól nem vagyok viszont nagyon meg hatva.  :lol
KP 
                      Bocs Kispista,                                                                                                                Angela Merkel jutott eszembe, mint nő a hatalomban. A politika tőlem távol áll.                                Ha olvasgatsz, akkor nyilván nem csak amit én írok.                                                                      Mit keresek itt? Bevallom függő lettem és nem csak én vagyok evvel így. Érdekes emberek, érdekes problémák és írások tartanak az oldalon. Barátságot sem egyedül keresek.                                       Nem sértek vagy bántok meg senkit, gondolom.                                                                                                Megpróbálom zabolázni lájkolhatnékomat, hozzászólhatnékomat a kedvedért  :)
Óh, fontos téma :D
A társkeresés egyik legfontosabb szempontja, hogy mekkora egy pasi farka. :D

Sokat olvastam már nőktől naplókban, hogy a férfi nemi szervének méreteiről értekeztek. :shock:
Az egyik 58 éves "úrihőőőgy", mondaná Horvát Gyuri , azt taglalta, hogy a pasinak kb. 8 cm volt a mérete, miután lekerült róla a gatya. Arról nem írt, hogy merevedése volt-e. .Ő pedig azonnal nevetésre fakadt, mert így kell ezt csinálni. ugye?
És megosztani a nagyérdeművel

Mellesleg nem tudom ki mit tanult a férfi anatómiájáról, én már gimnazista koromban hallottam róla a tanárunktól biológia órán, hogy vannak olyan férfiak akiknek vérpéniszük van.
Így aztán amikor az "úrihőőőgy" naplóját olvastam ledöbbenve, számomra az ugrott be, hogy a kérdéses, kiröhögött úrnak az lehet.

Ja , és Csernus dokitól némi borzoló.

https://www.youtube.com/watch?v=PuxAIRfMIi4&t=107s