Egyébként köszönöm a tippet.Ha valaki valóban szeret kirándulni itt nagyon jó programokat ,kirándulásokat találhat.És pénztárca barát .
KEdves túratársak.Két nagyon szép utat szeretnék a figye!metek ajánlani,szintén az Ibusz csoport szervezésében.Az egyik könyű gombatúra Mátra-hegysèg parádsasvári elágazás.Indulás okt.28. szerda stadionok,volán pu.Találkozás reggel 7.30 7-es kocsi állás.A másik november 1.vasárnap.(Hát igen-)Börzsöny-hegység ,táv 14km.Szerintem kikell használni az ősz utolsó ajándèkát ,a kellemes esőmentes kikiránduló időt,és látni az őszi szinekbe öltözött tájat.Kellemes társaság ,nagyon ĵó túravezetők.Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődéseteket.
Kedves bece62, 
engem -jó idő esetén- érdekel a vasárnapi börzsönyi túra. Lennél  kedves megosztani a részleteket?
Előre is köszönöm.  :D

Csatlakozik valaki a 50plusz klubból?

Üdv:
Sym 
Kedves Sym!

Kinyomoztam ezeknek a programoknak a házigazdáját, itt a link, melyen megtalálható a részletes útmutatás.
Remélem ezzel segíthetek. :)

http://ibuszte.hu/

Üdv Jagica.
Kedves Jagica!

Köszönöm. Beleolvasgattam és lehet, hogy később esetleg még tagságot is vállalok. Fiatalon is tagja voltam egy Vörös Meteor nevű ( :lol: ) túrázó csoportnak és hiányzik a mozgás, kirándulás, túrázás.

Üdv:
Sym   
Kedves Sym, Jagica és HegyMenő Társak!

...mert aki hegyre megy az nagyon menő :D Jó fej, nem vitás!

Zsezsével a vasárnapi Börzsöny-túrára elmegyünk, Nagymaroson szállunk fel a vonatra.

Majd légyszi "lógjatok ki" az ablakon, hogy oda tudjunk beszállni.  

Jó lesz találkozni!
Mona  
Ó, de jó! :)

Sym, te gondolom Pesten csatlakozol.
Beszéltem a túravezetővel, amit már valaki más is megtett, gondolom Mona te lehettél. :)
Telefonom majd megtudjuk beszélni, hogy merre induljatok a vonat melyik részére.
Fontos, hogy túrabakancs legyen, mert másként nem visz el bennünket a túravezető. Emellett étel és ital hátizsákban. Meg esőkabát, amit ő nem is mondott. :) De hát ezt mi már úgyis tudjuk. :)

Üdv Jagica.
Csatlakozom Jagicához: oooó, de jó! 

Remélem az idő jó lesz, mert én nem vagyok olyan nagy harcos, hogy szakadó esőbe is bevállaljam  a hegyre menést. Ráadásul kedden Zsámbékon túráztunk és átestem egy bokron. A térdem bedagadt rendesen, de remélem addigra helyrejövök és ott tudok lenni a Nyugatiban.

Várom a találkozást és bemásolom a programot, hátha mások is kedvet kapnak:

November 1. vasárnap
Közepes túra
B Ö R Z S Ö N Y - H E G Y S É G
Találkozás: 7.45 Nyugati pu. pénztárak, a vonat 8.07-kor indul.
Útvonal: Zebegény – Törökmező – Szép kilátás - Nagymaros
Távolság: 14 km, 270 m szintemelkedés,
26 minősítő pont
 Költség: kb. 1800,- Ft teljes áron
Túravezető: Bozsogi Klári *****************  

Találkozunk újra Mona, Zsezse, Jagica! :D
Sym 
Sziasztok, Lányok!

Én mostanában hétvégeken kocsit vezetni tanulok újra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , de figyelemmel kísérem azért a programokat. Remélem szép időtök lesz, Sym vigyázz a térdedre, és kérek élménybeszámolót!

Üdv.: Georgina
Kedves Túrázó Lányok!

Nagyon - nagyon "irigykedem" majd rátok!
"Hej! ha én is, én is köztetek mehetnék" , de most nem érek rá sajnos!

Pedig ez a csapat, meg a túra...., meg remélem a túrázó időtök is (az lesz) csodás! 

Kívánok nektek szép napot!

Kava 
Kedves volt Vörös Meteoros túratársam!  :D
Én is csak irigykedni tudok,szívesen részt vennék veletek  a túrán,hisz kecsegtető az útvonal,a társaság kiváló(a jó hangulat biztosítva!) már csak a jó idő kell,reméljük az is meglesz.
Szívből kívánok Nektek minden jót a túrához és egy kicsit gondoljatok ránk,itthon maradottakra közben.Fényképeket várunk!!
Üdv:Márti 
Kedves túrázó lányok.
Örülök, hogy sikerült felkavarni az álló vizet.De hol vannak a fiúk?Állitólag ők is szeretik a természetet,a túrázást.Szerdán Parádsasváron voltam gombatúrán ahová Jagica is jelentkezett,de nem találkoztunk.Viszont örülök,hogy Lohengrin ott volt.Kicsit balul sült el mert nem volt vezető és kissé szét szaladt a csapat.De még igy is jót kirándultam. Jó hogy ijen sokan jelentkeztek a vasárnapi túrára,remélem jól fog sikerülni.
Gyönyörű időnk  volt tegnap Zebegényben. Az őszi táj színei utolérhetetlenek, a zöld-narancs-piros-barna színek kavalkádja számomra mindig csodálatosak és megunhatatlanok.

Túravezetőnk legalább 75 éves volt és a túrázok jelentősebb része a 60-70 közötti korosztályból került ki. Így kell ezt csinálni! :D  

A Szeretek fotózni blogba már feltettem három "ködös" képet, most következnek a vidámabbak:  
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
...és még öt

Sajnálom Márti és Kava, hogy nem voltatok velünk. No, majd legközelebb és hátha többen kedvet kapnak arra, hogy kikeljenek a karosszékükből és vidám társaságban egy jót túrázzanak. :wink:

Kedves Jagica, a pályaudvaron készített fotódat is elnyelte az Univerzum! :mrgreen:   :lol:
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves Sym, és Kedves Túrázók!

Hát még én mennyire sajnálom, hogy nem lehettem veletek!

A képeket, mi itthon maradottak nagyon köszönjük! Általuk legalább egy picit kapunk abból a látványból, hangulatból, amiben nektek részetek volt.

A jó idő intézésében komoly szerepem volt ám :) (vajákoltam nektek).

Öröm nézni, meg olvasni, hogy milyen jól éreztétek magatokat!

Üdv: Kava