Társkereső férfiaktól hallottam, hogy ha megismerkednek nőkkel, azok a múltjukról, férjükről, előző kapcsolataikról beszélnek, sajnáltatják magukat sokszor és ez nagyon zavaró számukra.
Akik ezt teszik, azok szerintem eléggé ostobácskák, hogy más jelzőt ne írjak..
Azt a férfit ugyanis nem ismerték a múltban, nem képezte az életük részét.
Aki nem tudja letenni ezeket a dolgokat, az szerintem nem érdemli meg egy új kapcsolat lehetőségét.

Van egy vers, ezen mindig hatalmasakat nevetek :D

Ladányi Mihaly: Dal

Először aludtam veled.
Micsoda húsod van neked!
Forró a szád, gödrös az állad,
a bőröd vadító szagú!
Halálomig kívánlak!

Másodszor aludtam veled.
Meghallgattam az életed,
ki szeretett és ki utált –
nem lehetett könnyű neked.
Reggelig be nem állt a szád.

Harmadszor aludtam veled.
No, dehát ki hallott ilyet,
folyton csak tenni-venni…
Fordítsd felém a feneked,
hagyj egy kicsit pihenni.
Sajnos ezt a férfiak is megteszik, tisztelet azon keveseknek akik nem ocsàroljàk előző pàrjukat és kapcsolatuk kudarcàt közös eredményként kezelik.
Kedves Csenta!
Ez valóban így van.
Én is csak ilyen nőkkel futottam itt is össze.
Egyfolytában magukkal voltak elfoglalva.
Vagy a múltjukkal.
A másikra nem figyelnek.
A nők zöme ilyen.
Sajnos.
Nem tudtam velük mit kezdeni.
Valamire való férfi nem beszél ezekről.
Legfeljebb akkor, ha a nő kérdezi .
Vagy bizalmas kapcsolatban vannak már.
...négy év társkeresői tapasztalatom alapján
kijelenthetem
egyetlen hölggyel sem beszéltem
vagy találkoztam aki a múltjával volt elfoglalva
vagy ócsárolta volna exét
viszont sokaktól hallottam
férfi társaimra vonatkoztatva
és ez valóban így igaz
ez pedig a magánéletem tapasztalata
ez a reális statisztika....
Bonzovocs Pajtás!
Ezennel ünnepélyesen bocsánatot kérek Tőled minden eddigi piszkálódásomért! Aki ilyen tisztelettel beszél a nőkről, az nem lehet olyan rossz, mint aminek eddig hittem. :oops:
Remélem nincs harag.
:D ....a harag kint alszik a pajtában
minek ébresszem fel
éppen nincs semmi dolga...
...és ha rajtam múlik nem is lesz...
Szomorúan olvasom, amikor valaki általánosít és főleg amikor saját neméről folyamatosan elítélően szól, természetesen úgy, hogy közben önmagát másnak, esetleg különbnek tartja.
Úgy vélem, hogy minden vélemény szubjektív, így mindenki a saját tapasztalataiból indul ki,vagyis:
"Ki mint él úgy ítél!"
Külön öröm, ha éppen egy férfi védi meg egy nővel szemben a női nemet.
Kedves Bonzovocs! Kedves Wowbagger!

Minden elismerésem az ÖNÖKÉ!

ditke :)
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
"Sajnos ezt a férfiak is megteszik, tisztelet azon keveseknek akik nem ocsàroljàk előző pàrjukat és kapcsolatuk kudarcàt közös eredményként kezelik."

Kedves simi,

Minden bizonnyal lehetnek ilyen férfiak is amiről írtál, én eddigi életem során azonban ilyennel 1-gyel sem találkoztam.
Az a milliő - beleértve rokonokat, barátokat, ismerősöket, kollégákat - ahol élek, mozgok, - ezen a "szent" helyen- azaz a fórumon jövök rá,-hogy eléggé más. :D
Számunkra a privát életünk minden jóval és esetleges rosszal is az otthonunkban zajlik.
Ügyelünk még a látszatra is , hogy szó ne érje a ház elejét.

Akik régóta társkereső oldalon vannak, azok hozzám képes biztos vagyok abban, hogy sokkal tapasztaltabbak lehetnek nők vagy férfiak terén elméletben és gyakorlatban is

Fórum kevés oldalon van, így ez az idősek fóruma -ahogyan a szabályzat nevezi- még kivételt képez, és tanulmányozás szempontjából is egyfajta különlegesség.
Itt valóban nem ócsárolják a nők a férfiakat és fordítva, illetve véleménykülönbség esetén azért voltak, vannak megnyilvánulások, amelyeket a törzsközösség nem képes elfogadni.
A fórumon ez a közösség vagy egy részük sok topikban hatalmas tiszteletet és láthatóan rajongást nyilvánít ki egy konkrét személy vagy egymás iránt és ezt ki is fejezik írásban.Nagy az érdeklődés a szex témájú rovatokban például, ahol házasok , kapcsolatban élők és független emberek ragyogóan elvannak egymással. Így van ez, hasonló a hasonlót vonzza.

Számomra ami nem természetes vagy fura, annak hangot adok, hiszen , mint azt korábban írtam, a fórum mindenkié.
Ha erkölcsileg kételyeim támadnak bárkivel kapcsolatban, onnantól az az ember számomra nem létezik.
Kedves Csenta!
Szinte új tag vagyok. El kezdtem olvasni a fórumot és Csenta sajnos mindenhol azt látom, hogy lesújtó véleménnyel vagy a nőkről. Rossz hírem van, egy hajóban evezünk. Attól még nem leszel különb a férfiak szemében, mert bennünket szidsz. Kicsit gondolkozz el, hogy mit nem szeretsz a nőkben, csak úgy általában...Ezt úgy hívják a tükör törvénye, érdekes és igaz.
További szép napot kívanok
Kedves Erika7,

Miért zavar Téged a véleményem?
Te is abba a körbe tartozol, akikről írok?
Ha nem, akkor miért nem siklasz át felette?
Akinek nem inge, nem veszi magára, ám a jelenség ettől még létezik.
Szerintem azzal sem kellene foglalkoznod, hogy mit gondolnak rólam a férfiak.
Vagy férfi vagy?

Egyébként Te csak ne oktassál ki engem, aki még az arcodat sem vállalod fel!
Nincs hozzá jogod. Nem csak az arctalanságod miatt, hanem úgy általában.
Én sem oktatok ki senkit.,én a meglátásaimat írom le, ami nem tilos.
Majd ha a moderátorok, az adminok megszabják,hogy csak ki írhat a fórumba, akkor azok fognak, addig bárki.
Részemről ezzel kettőnk társalgása befejezett, bízom benne, hogy érted mit írtam és hangsúlyoznám, hogy ezt nem haragosan írom, hanem békésen, de határozottan.
Neked is további szép napot, sok sikert, találd meg akit keresel!
Kedves Csenta!
Nem vagyok férfi és nem érdekel, hogy mit gondolnak rólad a férfiak. De tényleg!
Sőt, azt sem hittem, hogy ennyire mérges leszel, nem akartalak kihozni a sodrodból,.
Kioktatni sem szerettelek volna, elnézést, ha megbántottalak, nem állt szándékomban.
Kedves Erika7,

Úgy látom nem olvastál szövegértően, az nagy baj, igaz nem nekem.
Én nem mérgesen írtam Neked amit írtam.
Én olyan nem szoktam lenni, a pattogás, dühkitörés , bunkó szóhasználat, hasonlóak, sunyiság, nem az én stílusom.
Sok komment van ilyen a fórumon, keresd meg őket :)

Egyszerűen csak semmi közöd hozzám, nem oktathatsz ki, Te egy idegen vagy, ráadásul fotó nélkül írsz nekem, ez milyen munka ?
Én csak tudomásodra hoztam amit gondolok a hozzászólásodról és Rólad.
Megbeszéltük ki mit gondol.
Törődj a magad dolgaival, ha akarsz fórumozz, kapcsolódj emberekhez, de azért mert valaki másképpen gondol valamit,,mint mondjuk te vagy más, attól még az ő vélemény is leírható.
Nem várok választ, próbáld megérteni amit leírtam.
Ebben semmi bántó szándék nincs részemről, de ha nem írom meg egyenesen, akkor levelezgethetünk itt feleslegesen még.
...nem értem miért lenne egy
hozzászólás hitelesebb
fotóval
hiszen a hozzászólást
kell hitelesíteni
és nem a megjelenést

....aztán:
a kioktató
ledegradáló hangvételt
éppen nálad olvashatjuk
Kedves Csenta
és egy hozzászólónak
nem hozzád kell hogy
köze legyen
hanem az írásodhoz
és az Ő véleménye nem kevésbé
értékes mint a Tied

...aztán még:
a fórumokon megjelenő
véleményed
teljesen egyoldalú megalapozatlan
hamis információkból eredő
szélsőségektől sem mentes...
eléggé azt az érzést
keltheti másokban
hogy Te magadat
próbálod
piedesztálra helyezni
mindenki által ismeretlen okból...
csak ennyi...
Kedves bonzovocs,

A társkereső oldal és a fórum 4 éve tartó törzstagjaként szólítottál meg, mivel ,téged is zavar hogy másnak is van véleménye Méghozzá más.
Hogy jön ahhoz igaz egy új regisztrált , hogy ide írni merjen , méghozzá olyasmiket amik neked és egyes régi írogatóknak nem tetszik?
Írt már ide és bizonyára fog még sok másik ember is olyan véleményeket , hogy azok csak úgy csattannak az igazságtól és vagy pattogtok ellene vagy tudomásul veszitek, hogy bárkinek joga van kinyilvánítani amit gondol, tapasztal.
Te és véleménytársaid csak egy picinyke része vagytok ennek az oldalnak és nem is értem, hogy ilyen idősen még miért nem ismeritek azt a fogalmat : más véleményének tiszteletben tartása és ha nem egyezik a tiétekkel akkor az azon való átsiklás?
Több hozzászólást nem kívánok veled ejteni.
Kívánom, hogy egyszer találd meg akit keresel.