"Nagyon beleuntam a távkapcsolatba, nem az én műfajom...

Olyan pasit keresek magam mellé, aki becézgetne, dédelgetne, gyengéden átölelne, megcsókolna minden nap.

Akinek ölelésében ébredhetnék, és nem csak videóhívásban láthatnám a két szemét.
Elegem van már a virtuális világból!

Romantikus, hús-vér férfira és érzéki szenvedélyes szeretőre vágyom, de nagyon.

Marhára unom már a telefonom állandó nyomkodását, a telefon melletti vágyakozást, életem, örömök nélküli múlását.

Úgy érzem, hogy nőhöz méltóan, kellene élnem."
Mikor elfogy a levegő körülötted...azt hogy veszed észre?
Már a megszokott női egylet nem reagál írásaidra?... Nem
Nem lájkolják a bejedzéseidet?... Nem
Csökken a nézettséged?... Nem
Akkor lettél láthatatlan amikor az ellenfeleid sem "látnak", na akkor már senki sem vagy.
Szerintem:

Mindenki azt ír, amit akar. Mindenki azt olvas, amit akar. Azért olvasgatnak itt, én úgy látom. Már megírták a véleményüket, nem kell mindig ismételgetni. Belmontét meg így kell elfogadni, ahogy van. Én kb. 10 éve látom az írásait, van hogy elolvasom, van hogy nem. Mikor milyen kedvemben vagyok. De azért, mert idemásol valamit, még nem kell leszólni, beszólogatni, lépj tovább, ennyi a történet. Ha a te írásaidat fikáznák le, nem tudom mit szólnál. Hagyjátok már békén szegényt.
Kedves Hab100 ! Szerintem igazad van. Nézd meg, hogy a fórum utolsó 10 írásából hány szól az Ő vízióiról. De ha, erre van igény, hát legyen. Nem kell olvasni és szerintem nem kell itt lenni az oldalon sem. Én kilépek a mai napon, barátokat kerestem, találtam, már csak megszokásból voltam itt. Ha mégis visszajönnék, majd előbb érdeklődöm. :D :D

e15bd946f9ca64288464171df9f770ed.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Részemről békén van hagyva, szegény..............
KatalinEszter írta: Kedves Hab100 ! Szerintem igazad van. Nézd meg, hogy a fórum utolsó 10 írásából hány szól az Ő vízióiról. De ha, erre van igény, hát legyen. Nem kell olvasni és szerintem nem kell itt lenni az oldalon sem. Én kilépek a mai napon, barátokat kerestem, találtam, már csak megszokásból voltam itt. Ha mégis visszajönnék, majd előbb érdeklődöm. :D :D

e15bd946f9ca64288464171df9f770ed.jpg

Kár, hogy KatalinEszter kilépett, tegnap már nem tudtam válaszolni.
Az, hogy mire van igény, fel kellene mérni. Nem is rossz ötlet, egyszer majd nekiállok. Nem tudom, azt honnan lehet tudni első olvasatra, hogy van-e igény rá, vagy nincs. Az, hogy az olvasónak épp nincs rá igénye, nem biztos, hogy másnak sincs. Vagy éppen fordítva. Akinek nincs igénye rá, lehet, hogy az ő írásaira másnak nincs igénye. Vagy hogy is van ez? Én pl. hosszú (10 sornál hosszabb) írásokat nem olvasok. Minek? Egy szónak is száz a vége, vagy száz szónak is egy a vége? :D :D :D És nem is sűrűn írok, mert nincs rá igény. Szerintem. :D

/A szerintem direkt van sűrűn, mert ez csak az én véleményem/

De mint látjátok, újabb és újabb történetekkel rukkol elő a mi másolónk. Szerintem direkt, mert így álltok hozzá.
De vajon miről álmodik a FÉRFI?)))

Heltai Jenő:
A régi nők

Tudod-e még a régi nőket ?
Fáj még, hogy el nem érted őket ?
Üres feju kóc-lelkű bábuk,
Szájuk piros volt, szép a lábuk.
Jöttek, ragyogtak megigéztek,
Te meg dadogtál mint a részeg,
Azt hitted akkor túl nem éled,
Hogy mással hálnak nem tevéled,
Gőgös királynők, tiszta hattyúk.....
Talán még sírtál is miattuk.

Hányszor motyogtad zagyva lázban :
"Nem jól csináltam, elhibáztam.
Tovább kellett vón könyörögni,
S jól járok én is mint a többi.
Megkóstolom jóízű húsát,
Nem ölne meg a szomorúság. "
És hajtogattad még sokáig :
"Egyik bolond volt, rongy a másik,
Álmatlan éjjelt, szép szerelmet
Sem ez, sem az nem érdemelt meg. "

Gőgös királynők, tiszta hattyúk ?
Hamar leszállt az alkonyatjuk.
Egy év... vagy öt-hat... s fényevesztett
hazug bűbájuk kopni kezdett.
Jaj, hova lett a sok parázna,
Friss fiatal test vad varázsa ?
Izzó nyarukra hűvös ősz ült,
Sok meghízott... egy meg is őszült,
Templomba jár ma, vén boszorkány...
Szívedben elcsitult az orkán.

Tudod-e még a régi nőket ?
Szeretted és gyűlölted őket.
Aztán te is vénülni kezdtél,
Elszáll az élet, ugye tesvér ?
Nem vagy te már a régi éhes.
Hány éves is vagy ? Hatvan éves ?
Mire reád köszönt a hetven,
Csak temetőt látsz vén szívedben.
Itt nyugszik egy nő... ott megint egy...
Jó volt-e, rossz-e... végre mindegy !

https://youtu.be/I4EJBUm0X_Q