Kedves Tagok, kinek volna kedve egy kétnapos müncheni kiránduláshoz? Séta - városnézés - vásárlás, egy színház vagy mozi? Nekem mindenképpen mennem kell, egy rövid  céglátogatás miatt, egyedül megyek, tehát pontosan négy üres helyem van... És természetesen ez nem kerül semmibe.  Egy nagy beszélgetés, jó hangulat és talán barátságok reményében: Károly 
Kedves Károly ! Engem érdekelne a kirándulás, ha megírod, hogy mikor mennél.
Nem tudom, hogy olvastad-e az előző hozzászólásomat, mielőtt törölték?
Köszönöm a választ: Szenta 
Kedves Károly! Reggel nagy bátran küldtem neked egy üzenetet,melyben leírtam az elérhetőségemet.Vállaltam azt is ,hogy esetleg letörlik, mivel a szabályzatba ütközik.Mivel megismételve magam /Németország még kimaradt az életemből/,szeretnék Veled tartani, ha az időpontot egyeztetni tudnánk és még egyáltalán aktuális a dolog.A keresztnevem utána születési évem utsó.két számjegye hozzáadva az aug.hónap számbeli kifejezése mellette a harminc fele.Ezután gmoll helyet ail kukac pont com.Jelenleg hatvanegy éves vagyok.Elnézésed kérem a bonyolult magyarázatot.Ha netalán kedved van ma 9 órakkor, holnap este 7óraután a chat szobán leszek és ott pontosabban megbeszélhetjük.Üdv:Judit.
Kedves Károly!
Amennyiben az időpont összeegyeztethető, szívesen elmennék veletek.
Üdv.: Julcsi 
gaalkaroly írta: Kedves Tagok, kinek volna kedve egy kétnapos müncheni kiránduláshoz? Séta - városnézés - vásárlás, egy színház vagy mozi? Nekem mindenképpen mennem kell, egy rövid  céglátogatás miatt, egyedül megyek, tehát pontosan négy üres helyem van... És természetesen ez nem kerül semmibe.  Egy nagy beszélgetés, jó hangulat és talán barátságok reményében: Károly 

Én szívesen mennék Münchenbe. Amennyiben ez az út augusztusban vagy szeptemberben lesz.
Kérlek, mivel még a prémium tagságom nem jött létre hívj a 06205597801-es számon.
Üdv

Mirjam
Kedves Mirjam !

Én sem vagyok prémium tag, de érdekelne, hogy mikor lenne ( vagy már lecsúsztam?) ez a müncheni út, van-e még hely, mik a szálláslehetőségek....stb.

Te már tudsz valamit a részletekről? Még nagyon friss vagyok a honlapon, ezért nem is tudom közvetlenül megkeresni Károlyt, akire hivatkozol, nem találom, melyik fórum oldalon írta ezt a nagylelkű ajánlatot. Remélem előbb- utóbb kiismerem majd magam

Üdv,
Zsuzsa
Kedves Mirjam és Zsuzsó! Ez az ajánlat a múlt évre (2014) szólt, akkor hírdette meg Gál Károly. 
Elnéztétek a dátumot.