Természetet kedvelő társakat keresek hétköznapi nordic walkingozáshoz a Budai hegyekbe.
Kedves Amira 53!
Én szívesen csatlakoznék nordic walking túrához.
Ráérek hétköznap és itt lakom a budai hegyekben, 
már vagy 2 éve nem használtam a botomat.
Remélem fogsz válaszolni annak ellenére hogy úgy látom ritkán
jársz fel az 50+ra. 
Üdv:Anipani 
Sziasztok!

Ugyan nem a budai hegyekben, hanem Biatorbágyon heti két, alkalmanként három alkalommal járunk nordicozni. Jó kis csapatunk van. A környezet is csodaszép. Ha érdekel titeket csatlakozzatok hozzánk!
Szép estét! 
Szia Hayward!

Örömmel olvasom, hogy van egy jó kis nordikos csapatotok és  
újonnan csatlakozókat is szívesen fogadtok.
 20 perc alatt átérek Biatorbágyra és ha írsz a következő séta időpontjáról,
már kapom is a botomat.
Anipani 

Szia Anipani!

A nordic walking legközelebb pénteken lesz - december 18. - 13:00 órától. Találkozó helye Biatorbágyon a viadukt melletti parkolóban.

Azt azonban tudnod kell, hogy az új tagok tanitásához, a botok beszerzéséhez - a kezdőknek, amig nincs sajátjuk - hozzájárulunk. Ez alkalmanként és fejenként 800 Ft.

Ha a péntek neked nem jó, akkor a következő alkalom hétfő - december 21. - 9 órától. Találkozás, mint fent.

Nem tudom, hogy elérhetőséget lehet-e irni valahogyan, mert ha igen megadnám az oktatónk nevét és elérhetőségét. Most pénteken ott leszek én is, de sajnos hétfőn egy más irányú, halaszthatatlan elfoglaltságom miatt muszáj kihagynom a nordicot.

Legyen szép napod!
 Hayward
Nagyon köszönöm  a tájékoztatást !
90% hogy tudok menni pénteken,de van saját botom és már 
egy tanfolyamot is elvégeztem. Koltai Andrásnál tanultam a fortélyokat.
Szép estét: Anipani 
Kedves Anipani!

Örülök, ha tudsz csatlakozni hozzánk. A 800 Ft-s hozzájárulást sajnos nem jól, nem egyértelműen irtam meg. Ezt a régi tagok is fizetik azért, hogy a jövőben csatlakozok is megkapják azokat a kedvezményeket amit mi kaptunk amikor ezt elkezdtük. A résztvevők nagy többségének már nálunk is van botja és túl van az oktatáson is. A csapat nagy többsége már egy éve jár nordicozni.
Remélem, hogy személyesen is találkozunk.
Legyen szép napod!
Hayward