Nagy szerelmem a tenger, jobb híján marad az Adria, pénzügyi okokból megfontolva, habár Észak-Görögországot pár éve tervezem (Sarti...).A társaság meghatározó lehet egy nyaralásnál. Ezúton dobom fel a témát,érdekelne-e valakit egy adriai - netalántán Észak-Görög 7 - 10 napos nyaralás, amit azután közösen megszervezhetnénk. Mi általában úgy megyünk (a "mi" mostanára leredukálódott kislányom+ én-re) hogy a szállást lehetőleg előre lefoglaljuk interneten, és kocsival megyünk, alap élelmiszereket viszünk. Azután helyben piac, és tetszés szerint főzés-sütés a helybeli alapanyagokból. Horvátországban nagyon sokszor voltunk, Rab sziget jó azoknak, akik nem biztosak úszási képességeikben, vagy kicsi gyerekkel mennek. De a tenger mindenhol gyönyörű. Összegezve: társaságot keresek, akinek kedve lenne ilyen nyaraláshoz. Nem vagyok "all inclusive" párti, nekem a nyaralás nem feltétlen a láblógatást jelenti, sokkal inkább az új környezetet, a tengert. Tisztában vagyok azzal is, hogy ez eléggé lutri, mivel én itt senkit nem ismerek,és engem sem ismer senki. ??? Úgy gondolom - és remélem - értelmes emberek, ha előre megbeszélik, kinek mi az óhaj-sóhaja, milyen a habitusa, ki minek örül, mit szeretne, akkor lehet kompromisszumot kötni, és magunkat jól érezni. Szép napot mindenkinek. Ildikó
Kedves Ildikó !

Érdekelne engem is a nyaralás. Van már valami intézve, mert ha lehet én is csatlakoznék.

Szia:Kata
Kedves Tagok !
Engem is érdekelne az utazás. Sok helyen voltam már többször is, pl Egyiptomban, Tunéziában, Olaszországban. Most a Horvát tengerpart lenne a cél. Ha valaki esetleg utazna, és lenne hely a kocsiban 1 fő részére, szívesen csatlakoznék, természetesen benzin megfizetése mellett. Ha társaság utazik, ahhoz is szívesen csatlakoznék. Szép napot mindenkinek, Márta
Kedves Fórumozó Tagok!

Itt az én nagy problémám is:
ki kellett venni a szabadságot,a jövő hétre máris...egy teljes hét...aztán még augusztusban is...
Igen ám, de nagy kincs a szabadság és nagyon szükséges volna jól kikapcsolódnom, feltöltődnöm ...
Nekem tökéletes volna pár nap belföldi kirándulás,de egyedül...nem az a személyiség vagyok,sajnos,aki gond nélkül utazza be akár az egész világot-egyedül... 
Hátha van valakinek jó tippje,ötlete?

Szívesen venném!

Köszönettel:
Gabriella 
Kedves Fórumozók!
Két nyaralási javaslatom is lenne. Az egyik egy konkrét, különleges, csodás lehetőség, a másik inkább egy összefogás.
Kezdeném a másodikkal, amely Gabriella hozzászólásáról jutott eszembe. Magyarországon csodás helyek vannak, én szívesen cserélnék pl. lakást egy itthon nyaralni kívánó klubtársammal. Így Ő megismerhetné az én lakókörnyezetemben lévő szépségeket, én pedig ott nyaralnék, ahol Ő lakik. Ez lehet egy időben, hogy míg Ő (és családja) nálam van, addig én náluk, de lehet úgy is hogy én vendégül látom, megmutatom a környezetem, aztán Ö(k) viszont. Mi gondoltok???
A másik egy konkrét ajánlat: 6.8 max. 10 főre lehet szervezni csodás vitorlás nyaralást a Dalmát szigetvilágban. Vannak útvonalak, de lehet egyedit is kérni.
Üdv. mindenkinek!
Lilli
Sziasztok!
Vitorlázásra én is jelentkező lennék. Kocsivezetést is vállalok. Szeptember eleje, közepe lenne jó.
Esetleg van még jelentkező? Össze tudnánk hozni?

Üdvözlettel
Erika
Orchidea.23 írta: Sziasztok!
Vitorlázásra én is jelentkező lennék. Kocsivezetést is vállalok. Szeptember eleje, közepe lenne jó.
Esetleg van még jelentkező? Össze tudnánk hozni?

Üdvözlettel
Erika

Helló Erika!
ketten akkor vagyunk? Még 6 fő lenne jóóó! :) A 8 fős az ideális anyagiakban és ahhoz is, hogy a hajón azért eléggé összezárt a csapat! :) Megpróbálom bemásolni a programot, de ez valószínű nem ma lesz, fiam segítsége kell, mert nem olyan a formátum, hogy tudnám csak úgy egyszerűen másolni! :)
Üdv. : Lilli