Sziasztok,kedves Klubosok!
A vasárnapi kiruccanáshoz 6-an már kedvet kaptunk.Van még hely a második kocsiban!
Kit,és mi tart vissza egy kis lazítástól?
Érdemes a legszükségesebb (papucs,fürdőruci,törcsi) felszerelést is bedobni,hátha valami jó kis vízpart esik utunkba.A hírek szerint 33 fok,itt-ott zápor,tehát bármi kisülhet a dologból.
Szombaton estig pontosítsunk,ki,hol,mikor? !
Üdv: Anikó
Szia Anikó, velem is számoljatok, kérlek, 90%, hogy tudok menni. Népligetnél leszek. Szép estét,
Anikó
Sziasztok! Engem itt ne hagyjatok! Ha sok a jelentkező beszállok kocsival. Nálam is elférnek, de helyismeret hiánya miatt a vezér vezetést nem vállalom. Inkább követek. Nekem a Népligeti tali megfelel, mint már annyiszor. Szuper lesz a hangulat, két iker jegyű csaj mellett unatkozás kizárva.

Viszlát vasárnap. Puszi Margó
Még egy-két kép Paraliáról, hogy kedvet kapjatok, hogy velünk töltsétek a magányos napokat.
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok!
A vasárnapi kirándulással kapcsolatban 2 találkozási pont maradt:1/2 9 Népliget és 9-kor Gödöllő.
Ha valakinek még kérdése lenne,holnap kora este tudok válaszolni.
Jónak nézünk elébe!!!
üdv: Anikó
Manocska50 írta: Még egy-két kép Paraliáról, hogy kedvet kapjatok, hogy velünk töltsétek a magányos napokat.
Sziasztok! Én is szívesen elmennék autó is van!!! Valami bővebbet szeretnék tudni!! üdv: Pali
Sziasztok! Holnap szabad vagyok egyeztetés céljából kérek egy visszahívást a 06-30-563-7115 csak megcsörgetni és én visszahívlak!!! Üdv: Pali
Szia Pali! Bemásolom ide, amit Anikó írt a kirándulással kapcsolatban. Ezeken a helyeken lehet csatlakozni a csoporthoz a megadott időpontokban. Én Gödöllőt választottam, mert az van közel hozzám. Szeretettel várunk! Üdv. Margó
Vasárnapra (07.24) ajánlanék nektek: laza testmozgással járó,vidáman,okosodva tölthető szép napot!!!

Kirándulnánk Szilvásváradra és a környékén levő szép helyekre:Szalajka-völgy patakkal,pisztránggal,(úszva és füstölve is!) Istállós-kő ősemberrel,lipicai lótenyésztés tanulmányozása,templom és kastély bámulása.Szabadon választott közlekedés:gyalog v.kisvasúttal,de bevárható a társaság fűben hasalva is.
Szendvics,és akár a fürdőcucc is betehető.(sosem lehet tudni,hová jutunk)
Kocsival megyünk,benzint szétosztjuk.Lelkesedés függvénye a találkozási pontok:
1, 8,30 Népliget, parkoló a népligeti oldalon az Üllői út mentén a felüljáró mellett.
2, 8,45 Örs vezér tér környéke, vagy a Hév vonalán valahol,
3, 9,00 Gödöllő,kastély parkoló. Összeszámoljuk magunkat,ide-oda beülünk,és megyünk,
vagy majd megbeszéljük.
Szívesen látunk bárkit,akinek mersze van ismerkedni,jókat derülni,és ki-meg- mozdulni!!
Üdvözlettel: Anikó
Sziasztok, megyek Veletek holnap. Már várom, hogy megismerkedjünk :) Új vagyok itt. A Népligeti parkolóban leszek 8.30-ra. A telefonszámom: 30/751-6467

Túrázós ruhában jöttök? Fürdőruhát, törülközőt, papucsot változatlanul vigyünk?

Én ma Ferihegyen voltam, ott özönvíz-szerű esőzés volt. Remélem, Szilvásvárad felé száraz volt ma az idő.

Üdv,

Anikó

Palinak (és akit még érint) üzenem, hogy Anikó utolsó levele szerint már csak két találka hely volt:
8.30 Népliget, 9.00 Gödöllő
Irány a Szalajka völgy!!
Igen.fürdőcuccot vigyünk,a kocsiban elfér,ha nem kell,nem gond.
Úgy hírlik,nagyon meleg lesz,én sportcipőt viszek,rövid gatyával.
Mivel többen nem ismerjük egymást,mindenki meregesse szemeit,hol lát kósza lelkeket.
Örülök,hogy holnap találkozunk, üdv mindenkinek: Anikó
Jó, akkor én leszólítok minden 50 körüli és afölötti nőt és férfit :) majd meglátom, milyen visszajelzéseket kapok :)
Szeretnék csatlakozni, pesten élek, és szeretek utazni!!!! Köszi ha esetleg vissza irtok
Sziasztok! Nagyon jól éreztem magam veletek!!! Szívesen megyek veletek legközelebb is!!!! Üdv: Pali
Kellemes napokat kívánok mindenkinek!
Vasárnap laza kirándulást tettünk Szilvásváradra,"kis vonatoztunk",jókat beszélgetve,ismerkedve töltöttük a napot.
Igencsak lihegve,de elfoglaltuk az ősember barlangot,forrás vizet merítettünk,remek sült pisztrángot falatoztunk. Másoknak is kedvcsinálóként teszek fel képet. Örüljünk a nyárnak,szabadidőnek,s töltsük úgy,hogy a következő kiruccanásig vidáman gondoljunk rá vissza,kívánom mindenkinek!
Üdvözlettel: Anikó
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok! Szeretnélek benneteket megvívni szeptember 3.-ra!!! Mogyoródi úti focipályán lesz megrendezve a VOSZ szabadidős program!!! Ott fogok főzni szürke marha lábszárból pörköltet!!!
Kérek visszajelzés aki szeretne jönni a létszám miatt!!! T: 06-30-563-7115 vagy a tridex@t-online.hu!!!
Üdv: Pali