Kedves 50-esek!
Már csak pár hét,s izzadunk itthon.HACSAK, nem megyünk kicsit kellemesebb helyre.
Aki a tengert,hegyet,kék eget,felfedező kirándulást szereti,annak ajánlanám,tartson velünk!!!
Úti cél: Görögország biztonságos, szárazföldi része az Olymposi Riviérán.Szenzációs áron június utolsó hete,júli első hete.A víz meleg,a nap süt,a görögök szívélyesen várnak.
7 éjszaka,buszos utazással 50-ért!!
Az árak,akárcsak itthon lennénk. (3700/éj,1300 km busszal olcsóbb,mintha a MÁV-val utaznánk.
Az apartmanok teljesen felszereltek,akár főzőcskézni is lehet.
DE a gírosz ..(bocs,de így érthetőbb) az frissen,átsütve,meleg pitában, valami fenséges eledel...
Szívesen elárulom a részleteket egy találkozón a jövőhéten élőben,vagy akár itt is.
Nagyjából egy hét áll rendelkezésünkre a foglaláshoz,mert a helyek fogynak.
Vagyunk már páran,bátran gyere TE is!! :)
Üdvözlettel: Anikó
Kedves Klubosok!
Sajnálom,hogy ajánlatom nem izgatott fel titeket.
Akció lezárva, 7-en utazunk.
Péntek 13-a életemben kizárólag szerencsés nap volt.Most is így történt,ugyanis biztosítással,lemondással,busszal,mindenestől 39-ért lógatjuk a lábunkat a tengerbe egy teljes héten át.
További jó időtöltést kívánok!
Üdv: Anikó
Szia Anikó!
Nagyon jó nyaralást ,fürdőzést kívánok Nektek.
Nálam, most kis ház renoválás lesz, sajna arra megy a "nyaralási  pénz"
Majd mesélj, milyen volt
szia Cintia :)  
Köszönjük Cintia!
Munka közben egy kis pihenőt adj magadnak! Legyen miből feltöltődni.
Gyere velünk majd egy rövidebb kirándulásra,örömmel látunk!
Köszönöm Anikó az invitálást, majd élek vele .
szia Cintia :) 
Kedves Anikó!
Én most léptem be a klub-ba, új vagyok itt, de szívesen mennék én is egy rövidebb kirándulásra veletek, ha lehet!

Kérlek jelezd, ha van valami program! Üdv: Györgyi
Kedves Anikó!
Én is szívesen csatlakozom hasonló túrákhoz a jövőben, ha össze tudom egyeztetni a családi élettel!
Üdvözlettel: Edit 
Kedves klubtarsak!!
Az alabbi kepeket a gorogorszagi nyaralason keszitetunk . Nagyon jol ereztuk magunkat !!
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok!
Nagyon érdekesnek tartom a társaságot! Mi is nagyon sokat szoktunk kirándulni nyaralni! Mi ebben az évben egy nagy Erdélyi körutazásra megyünk!!! Mindenkinek nagyon szép nyarat és nyaralást kívánok Üdv: Pali
Kedves Györgyi,Edit,Pali és Többiek!
Sokszor megyünk,sokfelé,de talán ici-picit belefáradtam a "kihirdetésébe". Nem vagyok képes felfogni,hogy miért jobb otthon egyedül a géppel,mint vidám társaságban múlatni az időt??? De a mégis résztvevők,a jó kedv,mindig újra ötletekre sarkall.
Szenzációs nyaralásunk volt Parálián, tele élménnyel,gírosszal és csevapcsicsivel,kirándulással és folyamatos jó kedvvel,pedig nem igazán ismertük egymást, s mégis!!
Erre a nyárra még tervezünk 1-2 napos szlovák,osztrák és hazai kirándulásokat,városlátogatást,s "falunapok" kóstolását is.
Jövő nyári cél: spanyol tengerpart,Barcelona,óriási felnőtt vidámpark,különleges botanikus kert, stb... Azért szólok most,hogy ne érjen senkit meglepetés, csodás hely vár,lehet rá spórolni, (megfizethetőt keresek) lehet átgondolni.
Bátran adjatok ötleteket,fedezzünk fel "csodákat"! Az utazást remekül összehangoljuk,ez nem gond.
Kedve Anikó!
Nagyon kedves Vagy, hogy megszólítottál!
Mi szívesen mennék veletek kirándulni!!! PL Szilvásváradra!!! Vagy Tokaj, Hévíz,Szokolya Kismarosig kocsival onnan vonattal. Személy kocsival vagy vonattal Üdv: Pali
Szia Pali!
Kíváncsivá tettél: ki az a "mi" ? Mindig örülök,ha tudomásomra jut,hogy létrejöttek csoportok,s együtt töltik idejüket.Persze tudom,hogy ez "társkereső",de ennek is megfelelünk,mert társ-társaság lazán értelmezve belefér.Jó az ötlet,mehetünk,részleteket is szívesen várok.
Üdv: Anikó
Kedves Anikó,

én is írtam Neked közvetlenül, hogy szívesen csatlakoznék Hozzátok. :)
Köszönöm, szép napot!

Anikó
Szia Mindenkinek!

Vasárnapra (07.24) ajánlanék nektek: laza testmozgással járó,vidáman,okosodva tölthető szép napot!!!

Kirándulnánk Szilvásváradra és a környékén levő szép helyekre:Szalajka-völgy patakkal,pisztránggal,(úszva és füstölve is!) Istállós-kő ősemberrel,lipicai lótenyésztés tanulmányozása,templom és kastély bámulása.Szabadon választott közlekedés:gyalog v.kisvasúttal,de bevárható a társaság fűben hasalva is.
Szendvics,és akár a fürdőcucc is betehető.(sosem lehet tudni,hová jutunk)
Kocsival megyünk,benzint szétosztjuk.Lelkesedés függvénye a találkozási pontok:
1, 8,30 Népliget, parkoló a népligeti oldalon az Üllői út mentén a felüljáró mellett.
2, 8,45 Örs vezér tér környéke, vagy a Hév vonalán valahol,
3, 9,00 Gödöllő,kastély parkoló. Összeszámoljuk magunkat,ide-oda beülünk,és megyünk,
vagy majd megbeszéljük.
Szívesen látunk bárkit,akinek mersze van ismerkedni,jókat derülni,és ki-meg- mozdulni!!
Szia Aniko !! En megyek es jol fogjuk erezni magunkat pusza !