Szuper ajánlat, készletig,kb 1-2 napig!
 Róma 40+saját biztosításod. Repjegy,illeték, reggeli,4nap/3éj szép szállodák.Több időpont választható.
Gyertek, menjünk többen!!!

Szia Anikó ! Milyen időpontok vannak? Engem érdekelne. Szenta
Szia Szenta!
A kezdőket írom,számold onnan, vele együtt a 4 napot:jan.22,29,31  febr:14,18,27
A rep.reggel megy, és az utolsó nap délelőtt jön vissza.Pontos órát én sem tudok.
Üdv: Anikó  
Engem február vége érdekelne, ha összeverődne egy társaság. 
Figyelem a beírásokat. 
Sziasztok!

Mennyibe kerül a római út? Érdekelne engem is! 8)
Szia Balama!
A hirdetésben 40.000,+saját kötésű biztosítás.
Az ottani tömegközlekedést, és a reggelin felüli étkezést még kalkulálni kell.Ami miatt vonzó, hogy repjegy, illeték, szálloda, reggeli van. De az utolsó nap délelőtt jön vissza a gép, tehát az a nap kamu, ezt csak tegnap vettem észre. De akkor is van 3 egész.
Üdv:
Anikó 
Sziasztok,

nagyon csabito ez a romai ut, de azert legyetek ovatosak.
A 3 ejszaka azt jelenti, hogy 2 teljes napotok van, es nem 3.A 4 napbol az elso nap fele utazassal telik.A szallodat altalaban del körul lehet elfoglalni.A 4.,vagyis utolso nap 10 oraig el kell hagyni a szallodat. Apropo a transzfer benne van az arban? 
Ha fapadossal mentek-valoszinu-akkor erdemes jol megnezni az ingyen felviheto szemelyi poggyasz meretet.A Wizz Air amellyel en rendszeresen utazom jo egy eve valtoztatta a meretet, es most csak akkora szemelyi poggyaszt lehet felvinni,mint egy nagyobb noi taska, amelybe legfeljebb egy valtas fehernemu fer el .Ha 10kg-ig pakolhato meretu boröndöt visztek, azt fel kell adni, s az mar 8000Ft plusz költseget jelent. 
Elnezest, hogy keretlenul tanacsot adtam, csak segiteni szeretnek. 
Egyebkent Roma gyönyöru! Rengeteg a latnivalo, s erdemes megnezni 

Jo utat, es kellemes idotöltest nektek! 

Udvözlettel,
Iris 
Kedves Iris ! Köszönjük az információkat. Szenta
Kedves Szenta,

szivesen! Remelem hasznalhato informaciot adtam.Tapasztalatom szerint, gyakran az olcso utaknal van valami buktato, ezert nem art több szempontbol is körbejarni. 
Udv.,
Iris 
Sziasztok!
Sajnos az akció lejárt. Nincs  semmi buktató, kolléganőm novemberben már  utazta, mi kicsit sokáig gondolkodtunk. DE figyeljétek ti is az akciókat! Kocsim van, szomszédolni, itthon csavarogni is tudunk pár napot. Írjon aki, jót talál!!
Nézzétek meg a Hobbik rovatot is!!
Üdv: Anikó 
Akció lejárt? Semmi gond! Akció volt, van, lesz!   Nekem is volt szerencsém egy  2 éjszakás "3" napos római hétvégéhez és a rövid idő ellenére érdemes volt. Estére landoltunk Fiumichinora majd a reptéri busszal 10 euróért bebuszoztunk Róma közepébe. Lepakoltunk a szállodába és az időbe belefért egy szép esti séta is. Másnap a  Piazza del Popoloról indulva , a főbb látnivalókat sikerült 1 nap alatt megnézni. Közben volt idő lazítani egyet a Spanyol-Lépcsőn, a Colosseum tövében vagy kávézni egyet a Capitoliummal szemben. A harmadik fél napban belefért egy vatikáni séta is. Itt volt felszállási lehetőség a reptéri buszra így kihasználtunk minden percet.  Igaz Barcelonára gyúrok de Rómába érdemes többször visszamenni, én szívesen bármikor. :)  

DSC_6245.JPG
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Szia!
Kösz a megerősítést. Úgy gondolom a pár nap, de még egy hetes kiruccanások is arra jók, hogy visszavágyjunk többet megismerni, kóstolni. Gyúrjál, mert Barcelonában voltam,(2hét nyaralás Calellában) Hév-Metróval több napon beutaztunk, és gyalog keresztbe-kasul jártuk. Csodálatos, igazán nagy élmény.Mikor mennél?   
Konkrét időpont nincs még kitűzve, de ha adódik egy jó ajánlat, és ami a legfontosabb egy jó társaság, elviekben bármikor.   :)
Sziasztok!
Ezt a témát most zárjuk,mert nem aktuális már.
De az Utazás, Hobbik,Üzenőfal,Fontos közleményekben még írok majd.
Anikó