Szia Kata , Nekem jó az időpont, akár hétvégén de hétköznap is :)
Üdv Melinda
Csak egy kis oktatófilm síelőknek!

http://www.youtube.com/watch?v=UM3d3Jj-9Jk
korán reggel ilyen jót nevetni.... csak szép lehet a napom! köszi !! :))))
Kedves Józsi! Happy end nincs? Pedig hogy vártam! :-)
Kedves Józsi nagyon jó ! Most már tudom ezért nem kezdek el síelni, vizuális vagyok :lol: :lol: :lol:
Két részes az overálom, nem kerülhetek ilyen helyzetbe.
Csökken a síelni akarok száma, nincs új jelentkező?
2 gyakorlott és 2 kezdő van jelenleg, 2 -en sajnos betegek lettek. Nincs új jelentkező esetleg?
Valahogy ezt az ötletet nem támogatják az égiek.

Le kell mondanom az egészet, 38 feletti lázzal kínlódok. Ügyelet azt mondta influenza, 2 hét ilyen állapotra számítsak :((
Sajnálom hölgyeim :(
Kedves Kata!

Végtelenül sajnálom.Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok.
A kirándulást lehet pótolni,egy későbbi időpontban.

Üdv Józsi

Csak,hogy mielőbb gyógyulj!
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Jobbulást, Kata!

A gyógyszerek mellé egy kis mindennapi immunerősítő, ha nem ismernéd.

egy kávéskanálnyi reszelt gyömbért, hasonló mennyiségű pépesített fokhagymát, vmint egy evőkanál mézet keverj össze egy citrom levével.

Kedved szerint fogyassz minden nap belőle legalább egy evőkanálnyit. Nekem bevált. pedig régebben örökös légcsőhurutom volt.

Pihenj és kényeztesd Magad, ha teheted!
Ditke receptje valóban csodaszer, én is éltem már vele úgy, hogy semmiféle orvos által felírt lázcsillapítót, antibiotikumot, köhögésgátlót, stb. nem szedtem mellé. Nagyon lerövidíti a gyógyulást.

Legutóbb három éve kerültem olyan helyzetbe, hogy azonnali segítség kellett. Életem nagy álma volt, hogy eljussak Izlandra. Indulás előtti napon hát és torokfájás, 39 fokos láz. Azonnal elkezdtem a kúrát, és szinte óránként ittam belőle egy evőkanállal. Majd a maradékot 1 dl-es kiszerelésű kis flakonokban a kozmetikai táskámba rejtve vittem fel a repülőre. Arra az esetre, ha nem engednék fel külön-külön is csomagoltam a hozzávalókból. De felengedték, s a harmadik napon már kutyabajom sem volt. A tartalék pedig jól jött másnak, aki kinn kezdett el betegeskedni.

Szóval kedves Kata, ha megfogadod Ditke tanácsát, lehet, hogy nem kell elnapolni a Mátraszentistváni síelést. :-)
Kedves Józsi!
Köszi, ezek a mosolygós pirulák biztos nem keserűek :)

Köszönöm, kipróbálom a receptet, holnap beszereztetem a hozzávalókat, én tuti nem megyek boltba, az ajtóig sem jutnék..
sok szerencset a kutyulekhoz...a legcsöhurut nem egyenlö az influenzaval. De ha mar kiprobalod ne feledd el az adalekbol a nagy adag rumot hozzatenni.. Mielöbbi gyogyulast !! -es a rosszban a jo hogy van idöd itt- ott irogatni folyamatosan..
Drága Feczo!

Immunerősítő!!!!!

Az örökös légcsőhurutom a legyengült immunrendszer miatt volt. A vírusokat, bacikat is ezért kapjuk el.
Egy gondolatsor kimaradt a hozzászólásomból. Volt, aki így is értette.

További vidám napot,

ditke
Szia Kata!
Sajnálom,hogy megbetegedtél, és jobbulást kívánok.
Talán majd jövőre sikerül összehozni egy jó kis síelést.
Ani