Kaptam egy megkeresést a ditke blogjába beírt hozzászólásom után.

Szóval átgondoltam igaza van, próbáljuk meg :)

Szerveznék egy síoktatással egybekötött szombati napot, ha van rá érdeklődő.
Mátraszentistván lenne a cél, Én lennék az oktató - ingyen természetesen - , elég a feljutási költség, illetve a felvonó díja ha kell.

Nem először csinálnék ilyet, sok ovist, felnőtt barátot tanítottam meg. nem hajcsár módon, hanem egy jó hangulatú " buli " alatt.:)

Vélemények?
Szia, Kata!

Benne vagyok. De csak hétvégéken érek rá egy-egy napot. Esetleg februárban egy hétvégét. De felszerelésem sincs, s egyelőre nem is szeretnék erre költeni. Hol lehet kölcsönözni? Tudsz tippeket adni?
Pest-közelben nem lehetne? Jó, majd kialakul. Vágjunk bele!!

ditke
Én is támogatom az ötletet, akár felszerelést is tudok kölcsönadni. Férfi és női méreteket egyaránt. A gyerekeim évek óta áttértek a snowboardra, így a síléceik nálam porosodnak.
Szia Kata!
Örülök, hogy kiraktad, megyek, írj időpontot . (febr. 04. kivételével bármi jó)
szép napot!
Február 11 -et gondoltunk ki womanussal. Addigra ez a hótömeg az utakról eltűnik, de a pályák szuperek maradnak.
Egy alkalom az nem lesz elég, azt azért elmondom előre.. szóval, január 28 is benne lehet a pakliban.
Én febr. 18-25 között nem leszek itthon, az nem jó.. de azután folytathatjuk.

Mehetünk máshova is, ha gondoljátok, de én ezt ismerem. Vagy Kaprun-t esetleg :))
Eplényben nem voltam még, azt hallottam ott is jó az oktatópálya.
Nekem mindegy igazából hol érezzük jól magunkat, elkezdeni bárhol lehet. Mondjátok a tippeket, utánanézek mindennek.
Száguldozni úgyis később fogtok még :)

elküldöm a telefonszámomat, könnyebb szóban ezt megbeszélni.
úgy tűnik a febr 11. a nyerő időpont a sítanulóknak.

A túrázók mit szólnak hozzá ? :)
Beszéltem Womanussal. Akár a január 21. v 22 is jó lehet a február 11-én kívül/mellett :)
Neked, Ircsi0426?

ditke
nekem az a hétvége nem jó sajnos..
Nélküled + nincs buli. :) Semmi baj! Marad február 11. :)
Egy fórumba kellene hozni majd a kirándulósokkal a részletek megbeszélését.. ki hol mikor jön..stb
Szia Kata!

Örülök a lehetőségnek, én afféle újrakezdő lennék,
szóval rámfér , és szépen megköszönnék egy szak-
szerű okítást.Nekem jó a febr.11.
3 síelőt,vagy kirándulót el tudok vinni, ha szükség
lenne rá.
Ani
Szia Kata, abszolút kezdőt is bevállalsz?  
Igen Ilona. Eddig csak Ani az akinek már volt léc a lábán . Igazából Ircsi találta ki ezt az egészet, ő is teljesen kezdő. :)
Egy alkalom arra lesz elég, hogy megismered a lécedet, tudsz vele közlekedni, fordulni..ilyenek, nagyon egyhe lejtőn lecsúszol, és meg tudsz állni ott ahol én mondom.
De minden pályaördög így kezdett egyszer:)
Szia Kata!
Szívesen csatlakoznék a síelő csapathoz ,én tudok síelni és a hazai pályákra vagy akár külföldre is mennék :)
Szép napot kívánok
Melinda! Úgy néz ki, még nem mondtunk le a febr 11 -röl, Ha neked is jó a dátum akkor jöhetsz természetesen. Nagy a hegyoldal jól elleszünk :)