Serdületlen gyerekkoromban sokszor gondoltam arra, ha felnövök, akkor el fogom kerülni a Nőket, és soha nem fogok megházasodni. Miért is gondoltam volna másképpen.

Arra gondoltam, hogy a házasság az egy bizonytalan kimenetelű elköteleződés, amire sokan vágyakoznak, majd később csalódnak benne. Ilyen bizonytalan kimenetelű kalandba nem jó belekeveredni. Az ismeretlen kimenetelű dolgoktól okkal fél az ember.

A dolgok azonban sokszor másképpen alakulnak, mint azt előzetesen elképzeljük. Húsz évemen kissé túlhaladva, másfél évi udvarlás után feleségemmel összeházasodtunk.

Hasonló korú barátom rákérdezett, hogy milyen érzés házasnak lenni? A kérdés meglepett és csak annyit tudtam hebegni, hogy nálam ez olyan érzés, mintha mindig házas lettem volna. Ekkor számomra már ez volt a természetes. Házasságom kapcsán olyan közel kerültek a Nők hozzám, hogy azóta a Nők elkötelezett rajongója vagyok, a legtisztább értelemben.

Mostanában nagy kisértésnek vagyok kitéve, ugyanis számomra ismeretlen hölgyek, Európa távoli városaiból kapcsolatot keresnek velem. Részletesen ismertetik profiljukat, általában több nyelven beszélnek, foglalkozásukat említik, és nyílvánvalóan engem keresnek, hiszen a társnak vágyott 45-99 életkor határokba még bőven beleférek.

A hölgyek nem korosabbak 50 évnél, és egyre jobban közelítenek a minimálisan szüksége 45 év korhatárhoz. Voltak már jelentkezők Párizsból, Münchenből, Rómából, és Berlinből is. Ezek igazán szép városok.

Volt aki foglalkozását terkintve munkanélküli. Ennek előnye, hogy könnyen lehet munkarendjéhez igazodni. Volt közöttük kozmetikus, ez nálunk egy igen megbecsült foglalkozás.

A magasság vonatkozásában eddig nem volt semmi gondom, hiszen egy 170 centiméteres magasságú, 60 kg-os hölgy igazán jól illik hozzám. A hölgy TOPFIT, nem kivánhatnék jobbat nála. Véleménye alapján azt is tudom már, hogy a pénz nem minden, bár sok mindent el lehet érni vele.

Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg lehetnék elégedve, azonban mielőtt a hölgyekkel összemelegednék, az 50plusz eltávolítja látókörömböl őket.

Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy az 50plusz biztosít-e hasonlót helyettük. Lehet, hogy csak igényelnem kellene?

Kellő tisztelettel kérdezem, hogy az 50plusz miért nem veszi figyelembe, hogy vendégként szívesen ellátogatnék az említett városokba?

Lehet, hogy az 50plusz nem a magyar tagjainak jólétéért dolgozik?

Azért ezt nem hiszem.
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Szeretjük kertünk virágait.
Szeretjük virágainkat 2.
Kedves Belmonte!

Szerintem Te már annyiszor leírtad különböző fórumokon, h boldog házasságban élsz, h ezt az 50+ moderátorai kapásból tudják.
Azt hiszem csak védenek Téged a nagyfokú kísértéstől. Meg aztán sehol sem derül ki, h nagy utazó, kalandor lennél, így hát nem hiszik, h bármi lehetne az ilyen távkapcsolatokból. Vigyáznak Rád és az imázsodra ;)

Én is szoktam német v francia férfiaktól levelet kapni, s van, akiét Emma "elhappolja". De én nem bánom. Különben is általában egy tízessel fiatalabbak, v épp idősebbek szoktak lenni. Ez meg nekem már túl nagy korkülönbség ;)

A hölgyek miatt meg ne bánkódj ;) Néha a kísértés is éppen elég ;)

Üdvözlettel, ditke 
Kedves Ditke!

Igazán nagyszerű empatikus adottságod van.

Egy kapcsolatban ez nagy érték.

Üdvözlettel: Belmonte
A tavalyi virágom az idén kiterebélyesedett. Sajnos az idei forró nyár azonban kissé megviselte.
ditke54 írta: Kedves Belmonte!

Szerintem Te már annyiszor leírtad különböző fórumokon, h boldog házasságban élsz, h ezt az 50+ moderátorai kapásból tudják.
Azt hiszem csak védenek Téged a nagyfokú kísértéstől. Meg aztán sehol sem derül ki, h nagy utazó, kalandor lennél, így hát nem hiszik, h bármi lehetne az ilyen távkapcsolatokból. Vigyáznak Rád és az imázsodra ;)

Én is szoktam német v francia férfiaktól levelet kapni, s van, akiét Emma "elhappolja". De én nem bánom. Különben is általában egy tízessel fiatalabbak, v épp idősebbek szoktak lenni. Ez meg nekem már túl nagy korkülönbség ;)

A hölgyek miatt meg ne bánkódj ;) Néha a kísértés is éppen elég ;)

Üdvözlettel, ditke 

:evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: