Sziasztok!
Azt szeretném kérni Tőletek, hogy november közepéig legyetek szívesek jelezni az utazási szándékotokat. Addig nem tudok szállást nézegetni, foglalni, amíg nem tudom a létszámot. A repülőjegyek vásárlásában is szükségem lesz segítségre, mert egymagam nem vehetek ugyanarra a repülőgépre 9 jegynél többet. Ezeket meg kell beszélnünk időben, nehogy lemaradjunk az olcsó jegyekről.
Üdvözlettel:
Erika
Kedves Erika, nekem is küldd el kérlek: berta.aniko@gmail.com.
Köszönöm szépen,
Anikó
:)
Sziasztok!
Keresek útitársat egy hetes síeléshez Ausztriában. Tánya.
Szia Nanna!
Légy szíves elküldeni a program tervezetet a janosne.dogei@gmail.com címre is!
Előre is köszi! Üdv: Magdi
Kedves Nanna! Kérlek nekem is küld el az utazás tervezetét,és a kb-i költségét.Köszönettel fanni0214 nagyandrasne@invitel.hu
Szia engem is érdekelne az út légyszíves egy tájékoztatott nekem is küldeni email címre farkasrozsa@gmail.com köszönöm marosiné Rózsa
Kedves Nanna!

Kaphatnék én is egy program és költség tervezetet, engem is érdekelne ez az utazás, ha befogadnátok egy fiút is a csapatba. E-mail címem: janoskrs@gmail.com
Köszönettel
János
Szia Nana!
Lécci' küldd el a tervezetet!
exeli@freemail.hu
Kedves Klubtársak

Szeretnék a Sri Lankai úttal kapcsolatban megosztani veletek is egy-két gondolatot.

Nanna57-nek jeleztem, hogy jómagam is voltam idén februárban egy nagyon kellemes Sri Lankai úton.
Úgy gondolom, hogy Ő is nagyon super utat szervez, jó kirándulást kívánok mindenkinek, aki vele tart.

Aki nem fér be Nanna57 szervezésébe, vagy nem tud, vagy akar nyáron menni, annak ajánlom a 2017 február végi utunkat Sri Lankára.
Egyéni szervezésben, magyar idegenvezetővel, aki már a repülés alkalmával is a csoporttal megy.
Telepített idegenvezető volt több évig Sri Lankán, jelenleg angoltanár.

Akit érdekel elküldöm Neki az idei programot árakkal együtt.

Ha érdekel valakit a facebook oldalamon van pár fotó a februári utamról.
mária schlakkerné erdész néven megtaláltok

szép estét Berta11
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok.
Voltunk a megbeszélésen. Bátran rábízom Nannára magunkat, hihetetlenül figyelmes, mindenre gondoló emberke örülök, hogy megismertem:)
Az utazás pedig így,hogy átbeszéltük még vonzóbb. Aki hezitál, annak javaslom, hogy ne hagyja ki.
Jó lesz:)
Kedves Kata!
Én is nagyon örülök, hogy megismertelek Téged,Titeket, azt pedig külön köszönöm, hogy nyilvánosan is hangot adtál az érzéseidnek velem kapcsolatban. Valóban kockázatos dolog látatlanban csatlakozni valakihez egy ilyen utazás kapcsán, ezért szorgalmaztam a személyes találkozót. Meg kell, hogy mondjam, örömmel fogom szervezni a továbbiakban az utat, mert a csapat láthatóan ugyanolyan lelkes, mint én magam.
A felajánlott segítségedet köszönettel elfogadom, időpontot majd egyeztetünk.
Még egyszer köszönök mindent.
Erika
Szia Nanna57!
Engem is érdekelne ez az út, küldd el légy szíves az utitervet! marta.bankoova@gmail.com
Nanna57 írta: Sziasztok! A jövő nyárra egy 15 napos körutazást tervezünk a barátnőimmel Sri Lankára, ehhez várjuk még útitársak jelentkezését. Ha legalább tízen mennénk, olcsóbb lenne a repülő, a szállás és az országon belüli közlekedés is. Én már voltam egy ilyen úton 2013-ban a férjemmel és a lányomékkal, azóta is visszavágyom erre a gyönyörű szigetre. A szervezést vállalom, de a programot közösen alakíthatnánk ki a végleges formára. Már elkészítettem egy tervezetet, elküldöm az érdeklődőknek üzenetben.

Szia Nanna!

Látom, már sokan írtak neked, én is beszállok, hogy küldj légyszi tervezetet, árat és mindent, ami fontos lehet! Köszi!
feherliliom0816@gmail.com
Nanna57 írta: Sziasztok!
Azt szeretném kérni Tőletek, hogy november közepéig legyetek szívesek jelezni az utazási szándékotokat. Addig nem tudok szállást nézegetni, foglalni, amíg nem tudom a létszámot. A repülőjegyek vásárlásában is szükségem lesz segítségre, mert egymagam nem vehetek ugyanarra a repülőgépre 9 jegynél többet. Ezeket meg kell beszélnünk időben, nehogy lemaradjunk az olcsó jegyekről.
Üdvözlettel:
Erika

Szia Erika!

Én most regisztráltam, ezért nem tudtam hamarabb reagálni, majd meglátjuk!
.......Nanna57 ??????