Törölnie kellett magát, egyéb okok miatt. De bármi kérdés van, továbbítom neki.

És utazunk !!! :)
Köszi Kata :)
Roxanna0816

a jelentkezésedet elküldtem Nannának, jelentkezni fog nálad.
Szia Erika!
Nem tudom nem késtem-e el levelemmel de érdekel az utazás. Ha aktuális még kérnék pontos tájékoztatást.
Köszönettel: Imol
bonitini@freemail.hu
Imol, továbbítom Nannának, jelentkezik nálad.
Sziasztok! Átmenetileg újra tag lettem, hogy ne Kata legyen a postásom! Köszi, Kata, a segítségedet!
Sokan érdeklődtetek az út iránt, hárman csatlakoztak is a csoporthoz. Nagyon örülök, hogy velük utazhatok, és azt is, hogy új barátokra leltem bennük! :) A nyári utazás biztosan még közelebb hoz bennünket egymáshoz amellett, hogy fantasztikus élmény lesz! Tulajdonképpen minden készen áll az induláshoz, a repülőjegyek, a szállások, a különbusz le van foglalva. Még van néhány gazdátlan repülőjegyünk, szóval ha valakinek van kedve velünk utazni, megteheti. A programot az árakkal e-mail-ben tudom elküldeni, mert PDF-ben van megszerkesztve.
Szia
Én is érdeklődöm az út iránt elküldenéd az infót farkasrozsa@gmail.com üdv Rózsa
Még van 3 helyünk, ha valakit érdekel, írjon!
Szia!

Elküldenéd a programot? evicusenator@gmail.com.

Köszi! 
Én is szeretném a tervezetet megkapni. kuszter0906@gmail.com

Szép napot kívánok.
Kedves Nanna!

Kérlek, hogy az információkat küld el az én részemre is! prejudikal@gmail.com

Köszönöm szépen!

Sziszka
Kedves Érdeklődők!
Arra szeretnélek megkérni Titeket, hogy akkor is jelezzetek vissza, ha nem tudtok jönni. Köszönöm szépen.
Üdvözlettel:
Erika
Kedves Nanna57!
Elküldenéd nekem is a tervezetet?
borbsmria@gmail.com
Köszönöm szépen!
Kedves Nanna57!
Érdeklődöm hogy van-e még helyetek az útra, vagy már lezártátok. Tudom jó későn jelentkezem, de hátha még sikerül. Ha még aktuális, küldd légyszi a kgbcs50@gmail.com címre. Ha lekéstem nagyon jó utat Nektek!
Előre is nagyon szépen köszönöm.

Marika
Kedves Marika!
Sajnos Kata nem tud velünk jönni :( , úgyhogy az ő helyére tudunk fogadni Téged. Elküldöm a programot az e-mail címedre.
Üdvözlettel: Erika