Sziasztok! A jövő nyárra egy 15 napos körutazást tervezünk a barátnőimmel Sri Lankára, ehhez várjuk még útitársak jelentkezését. Ha legalább tízen mennénk, olcsóbb lenne a repülő, a szállás és az országon belüli közlekedés is. Én már voltam egy ilyen úton 2013-ban a férjemmel és a lányomékkal, azóta is visszavágyom erre a gyönyörű szigetre. A szervezést vállalom, de a programot közösen alakíthatnánk ki a végleges formára. Már elkészítettem egy tervezetet, elküldöm az érdeklődőknek üzenetben.
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Szia !

Szeretek utazni de ilyen messzire még nem jutottam el , jó lenne ha küldenél nekem egy tervezetet a várható költségekkel . az email címem :zsoka770@citromail.hu

Üdvözlettel Zsóka
Szia Nanna!

Engem is érdekelne. b.betti60@freemail.hu

Betti
Gyönyörű lehet, várom én is a leveledet.
rampusz@freemail.hu
Kedves Nanna!......Ez fantasztikus lenne,....kęrhetek a tervezetről tájékoztatást,bekesierika@hotmail.com köszönöm....üdvözlettel...Erika

Nagyon szép fotók, egzotikus utazás, de kb. mennyibe kerülne? Azt hiszem nekem sok lenne.... :shock:
Szia Nanna57!
Légyszíves nekem is küld el a levelet! junginalt@gmail.com
Köszönöm előre is!
Kata
Kedves Nanna57!

Érdekel a lehetőség, légy szíves küldj tájékoztatót nekem is: timearesz@gmail.com
Köszönöm!

Maresz
Kedves Nanna57!
Betti60 elküldte nekem az útitervet.
Gyönyörü tartalmas program, szívesen veletek tartanék.
Ani
Kedves Ani!
Nagyon örülnénk, ha Te is jönnél, úgy látom, egy jó kis csajos csapat kezd alakulni! A létszám növekedésével főleg a kinti buszbérlés válik olcsóbbá, hiszen nem mindegy, hogy 7 vagy esetleg 20 ember fizet ki egy minibuszt. A saját érdekünk, hogy hívjunk másokat is. Nyugodtan szóljatok még ismerősöknek, januárig kell pontos létszámnak lenni a repülőjegy miatt.
Ahogy látom, majdnem mindenki a fővárosból érdeklődött, így összehozhatunk egy személyes találkozót is. Legalább megismerjük egymást! Nekem nem probléma felutazni, jó a közlekedés. Október 23-án Borneóra utazom a gyerekekkel, unokákkal, de előtte vagy utána örömmel találkoznék Veletek. :)
Üdv.
Erika
Szia Nana57!

Engem is érdekelne. Kérlek küldj egy tájékoztatót!
gevizso@gmail.com

Szia:
Kedves Nanna és Mindenki!
"Valaki" küldje már el nekem is a tájékoztatót, előre is köszönöm.
ircsi1112@gmail.com
Szia Nana 57!

Elküldenéd az utazás terveit nekem ? Köszönöm
Lizamona :))
Kedves Lizamona!
Nagyon szívesen elküldöm, de ahhoz írd meg az e-mail címedet, légy szíves, akár privát üzenetben is lehet. Itt ugyanis nem tudok PDF file-t feltölteni, a programot pedig csak abban a formátumban tudom elküldeni Neked.
Üdvözlettel:
Erika
Kedves Nana !
Elküldenéd nekem is az utazási tervet érdekelne többen is mennénk .
Üdv Marika
ambrusrozsamaria @ gmail.com