:lol:   :lol:   :lol:  
Naggyon jó.  :lol:

Ehhez hasonló:

Szőke nő utazik a villamoson, fülhallgató van a fülében. Egy fiatalember kérdez tőle valamit, de a szőke nő természetesen nem hallja. A férfi kedvesen kiveszi a fülhallgatót a nő füléből, mire a szőke feje lehanyatlik és meghal.
A férfi meghallja a szöveget:
-belélegzik, kilélegzik, belélegzik, kilélegzik... 
    Két szőke nő ül a vonaton, az egyik fülkében.
    Velük szemben egy őszes, szakállas  férfi.
     Egyik szőke:  -Te ez nem István a király?
     Másik szőke: - Hülye vagy, az ezer éve meghalt.
     Kis idő múlva belép egy férfi a fülkébe,
     - Helló István, ezer éve nem láttalak!
     Erre egyik szőke:  Na ki a hülye? :D  
Szőkenő várja haza a férjét.
Hazaér, a nyakába ugrik és így szól:
- Drágám, ikreink lesznek!
- Azt meg honnan tudod szivem?
- Onnan, hogy vettem két terhességi tesztet és mind kettő pozitív lett! :lol:
:lol:  :lol:  :lol:  nagyon jók  

Egy szõke, egy barna és egy vörös nõ hajótörést szenved a parttól pár méterre.
 A barna nõ elkezd úszni a part felé, de nem bírja tovább és elsüllyed.
    Elindul a vörös is, de ő is elsüllyed a felénél.
   Megy a szõke is elér a feléig: - Na, én inkább visszafordulok, nehogy úgy járjak, mint a többiek.
A szőke nő boldogan újságolja a barátnőjének:
- Ezzel a gáztűzhellyel jó vásárt csináltam!
Három hete gyújtottam meg a lángot és még mindig ég! :P :shock:
egy szőke nő odamegy a kamionoshoz és kér egy darab drótot,hogy kipecázza a bezárt autójából a kulcsot.a~utána megy és látja,hogy a nő az ablakrésen át piszkálja kulcsot,másik szőke nő az anyósülésről mondja,egy kicsit jobbra,egy kicsit balra.
A szőkék védelmében

Leszázalékolt viccéről eszembe jutott egy történet, ami velem esett meg: főiskolai gólyabál után a nővéremmel mentünk haza vonattal, és csak otthon vettem észre, hogy a lakáskulcs a kollégiumban maradt. Nővérem szintén nem tartotta fontosnak magához venni a saját kulcsát, hisz tudta, hogy együtt megyünk haza, és bennem bízott. A részletekre már nem igazán emlékszem, de szombat reggel volt, ennek ellenére a szülők nem voltak otthon. Az a szerencse, hogy a földszinten laktunk, és valamiért a konyhaablak is nyitva volt (anno a nyolcvanas évek közepén még nem kellett az üres lakást hét lakattal zárni), így bemásztam az ablakon. Aztán kiadtam a nővéremnek egy széket, hogy ő már könnyebben vegye az akadályt. Amint mindketten bent voltunk a lakásban, fogtam a tartalék lakáskulcsot, és kimentem a székért… pedig egyikünk sem szőke. Nyugodtan tessék nevetni, vigyorogni, kacarászni, hahotázni, mi is azt tettük, amikor rájöttünk, hogy mit csináltunk. Tanulság: van az a fáradtsági szint, amikor a józan ész nem rúg labdába a robotpilótával szemben. :lol: