Szőke nő elmegy az anyakönyvi hivatalba, hogy anyakönyveztesse gyermekét.
- Milyen nevet szeretne adni a gyermeknek? - kérdezi az illetékes.
- Szuszogó - mondja a szőke.
- Micsoda? Ilyen név nincs, válasszon másikat!
- De van, a férjem is megmondta...
Az anyakönyvvezető nem vitatkozik tovább, bejegyzi a nevet.
A szőke hazamegy. Otthon kérdezi a férj:
- Drágám, sikerült elintézni?
- Igen, arra a névre, amit mondtál drágám: Szuszogó.
- Szuszogó? Én Lehelt mondtam!

A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk. Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20000 forintunkba került!
Mire a barátnő:
- Húú, akkor még jó, hogy csak egyet fogtunk belőle!

Egy szőke nő autóvezetésből vizsgázik. Minden rutinfeladatot jól elvégez, csak a párhuzamos parkolással van egy kis gond. Túl messze áll meg a járdaszegélytől.
- Nem tudna egy kicsit közelebb jönni? - kérdi a vizsgabiztos.
A szöszi kicsatolja a biztonsági övet, közelebb hajol a férfihez, és megkérdezi:
- Na és most?

Két szőke nő áll a buszmegállóban és várják a budapesti buszt. Hamarosan jön is egy. Odamegy egyikőjük és megkérdezi a sofőrtől:
- Ez a busz elvisz Budapestre?
- Nem!
Odamegy a másik is és megkérdezi:
- És engem?

- Honnan lehet felismerni a szőke kislányt az iskolában?
- Ő az egyetlen, aki kiradírozza a füzetét, valahányszor a tanító letörli a táblát.
Szia Éva511

Jót nevettem!!!

köszi

Hogy ennyit nem képesek irni.. csak a kacajt engedik el.
Szőke nő a pilótához:
-Hová megy ez a gép?
-Londonba ,hölgyem.
-Nnaa,léci,léci Párííízs!
nos, nem is tudom, hogy ez vicc-e ?
túlsúly.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Soha semmi bajom nem volt a szőke nőkkel, de a vicc szerintem jó:
Már 2 hónapja nem láttalak. Hová tűntél ?
Képzeld el elvégeztem egy 6 hetes reinkarnációs tanfolyamot.
Igen. És mond milyen volt ?
Iszonyatosan drága, de csak egyszer élünk !
 Könyvtár

Bemegy a szőke nő a könyvtárba, és jó hangosan odaszól a könyvtárosnak: - Kérek egy hamburgert és egy adag sült krumplit!
Mire a könyvtáros megbotránkozva: - De hölgyem, ez egy könyvtár.
Erre a szőke: - Jaj, bocsánat! Majd suttogva: - Kérek egy hamburgert és egy adag sült krumplit!
Én imádom a szőkéket!

DE az egyik halad az autójában az úton 50 nel. És mondja minek menjek gyorsabban mikor mindenki 50-nel követ.
Ugye hogy aranyos
Ez nem szőke nős vicc, de azért jó!        Amikor a szenvedély véget ér, megmarad a szeretet!!!!!!!!            A férj az ágyba bújik, halkan és szenvedéllyel súgja a felesége   fülébe:    Alsónadrág nélkül vagyok....    A feleség válaszol: Majd holnap   mosok neked , hogy legyen tiszta gatyád.........
- Miért mennek a szőke nők egyszerre 19-en moziba?
- ???
- Mert 18 alatt nem ajánlott a film...
- Mit csinál a szőke nő, ha egy süllyedő hajóban a nyakáig ér a víz?
- ???
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen. 
Szőke nő sírva meséli a barátnőjének:-
-Nem találom a kutyámat! Biztosan elveszett!
- Adj fel egy hirdetést az újságban!
- Te hülye, a kutyák nem tudnak olvasni!   :D  :D
Szőke nő meséli a barátnőjének, hogy megbuktatták gépkocsivezetésből. És mit rontottál el? kérdi a szintén szőke barátnő. Á, semmit, csak utált! Ki volt írva a körforgalom elé, hogy 40! És amikor kimentem belőle, közölte, hogy megbuktam! Mire a másik: De nem rontottál el semmit közben? Ne beszélj már, hát szerinted nem tudok negyvenig elszámolni? Biztos, hogy pontosan annyi kört mentem!
:D Nagyon jó!

Egy szőke nő hazaér a munkából és megdöbbenve látja, hogy kirabolták a lakását. Azonnal hívja a rendőrséget, akik megígérik, hogy hamarosan jönnek. Nemsokára meg is áll a ház előtt egy rendőrautó. Kiszáll belőle egy rendőr, pórázon vezetve egy nyomozókutyát. A szőke nő áll a kapuban, s a fejét fogva zokogni kezd. - Kiraboltak, mindenemet elvitték, kihívom a rendőrséget, és erre, tessék: kit küldenek? Egy vakot!
Szőke csaj helyet foglal a repülőn. Odamegy hozzá a légi kísérő és azt mondja: - Kérem, ez az első osztály. Önnek muszáj a másodosztályon helyet foglalnia,oda szól a jegye. A szőke válaszol: - Szőke vagyok, szép vagyok, Ausztráliába utazok, itt maradok ezen a helyen. A légi kísérő megy a pilótafülkébe, elmondja, hogy a szőke nem akar a másodosztályra ülni. Azt mondja a másodpilóta: - Na majd én elintézem. Odamegy a szőke csajhoz és mondja: - Hölgyem az Ön jegye a másodosztályra szól, muszáj oda ülnie, ez itt az első osztály. A szőke felel: - Szőke vagyok, szép vagyok, Ausztráliába utazok, itt maradok ezen a helyen. A másodpilóta megy a pilótához, elmondja a szőkével folytatott beszélgetést. Azt mondja a pilóta: - Na majd én elintézem, az én feleségem szőke, tudom, hogyan kell velük beszélni. Pilóta a szőke nőhöz megy, valamit súg a fülébe. A szőke nő azonnal feláll, és helyet foglal a másodosztályon. A légi kísérő és a másodpilóta csak bámul. A pilóta azt mondja: - Mondtam neki, hogy az első osztály nem Ausztráliába repül.     
:D :D