VASÁRNAPRA, egy jó filmre meghívhatlak??
Művész mozi ( Teréz krt.30): A mindenség elmélete 15,30-ra lenne javaslatom, utána kicsit átbeszélgetni a közelben( süti,melegítő ital,pizza,jöhet), ízlés szerint. 
Gyertek, foglaljuk el magunkat addig is,amíg a jobb időket várjuk!!
Üdvözlettel: Anikó  
Sziasztok!
A mozizáson a betegek helyett 3 kedves, új érdeklődő tartott velünk vasárnap délután.
Természetesen kis kávé ,süti és jóízű beszélgetés követte a remek filmet. Ismerkedünk egymással, megosztjuk kimozdulási ötleteinket, s egyetértettünk abban is, hogy figyelni,hallgatni a másikat élőben, sokkal vidámabb dolog, mint csak a képernyőre pötyögni néhány sort. 
Bátran gyertek velünk a következő alkalomra! Kedvcsinálóként tettem fel a képet.
Anikó 
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sajnálom , hogy nem tudtam veletek mozizni. Majd legközelebb.  Viszont szombaton egy kedves klubtaggal én is láttam egy filmet. Tényleg vidámabb dolog mint a gép előtt gubbasztani és pötyögni. Én sajnos nem tudok kedvcsináló képet feltenni.   :D
Üdv, Life 
Sziasztok!
Vasárnapra, márc.1-re ajánlanám: Az ősi Kína kincsei c.kiállítást az Iparművészeti Múzeumban
 15 órakor. Különleges és ritka alkalom,hogy a több ezer éves történelmükből láthatunk morzsányit.
Kellemes sétával egybekötött, gesztenyepürés,korty sörös...,kibeszélés követné.
Csipegessünk a jó időben a kultúrából is, ha kedvetek tartja!
Üdv: Anikó  
Jó  ötlet. Hol találkozunk?
A múzeum előtt gondoltam. Megfelelő?
Üdv: Anikó 
O.K. Valószínüleg ott leszek. Köszönöm: Szenta