Az Én kertemben is kinyíltak a tulipánok :)
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Nagyon szépek a tulipánok.
Nagyon jó, hogy van kerted Cintia, nekem nagyon hiányzik. 
A lépcsőházban nevelgetem a virágaimat.

A rózsaszín flamingóvirágom, most bontakozik
Sziasztok ! :)  
Örülök ennek a fórumnak ! Én is nagyon szeretem a virágokat, igaz sziklakertem nincs és most fotó sem sok. Én szerencsésnek érzem magamat mert bár nem nagy, de van egy pici kertem. Ebben a kicsi kertben békésen megfér egymás mellett virág, paradicsom és paprika. Most teljes átalakulás van, mert még nem fejeződött be a földcsere. Nálam ugyanis fekete homok a talaj. A kertem nagyságát rengeteg cserepes növénnyel bővítem, Az eper (folyton érő) egy része is cserepekben a kerítésen lóg. Nagyon szeretem a muskátlikat és a petúniát is, erről teszek egy képet ide.
DSC01332.JPG
sziklakert helyett
100_2813.JPG
Szép, nem tett kárt benne a rossz idő?
Nekem sincs sziklakertem, csak szép virágaim. 
Sziasztok!
De sok kárt tett a fagy,a zöldbab teljesen kifagyott,és az eper,szőlő,dió is megsínylette.Azéért lassan rendbe kerülnek a dolgok.
Szép napot!

Nézegetem a szebbnél szebb feltett fotóitokat.Kicsit én is kedvet kapva megmutatom az én sziklakertemet,ahol ugyan a "szikláknak" már nyoma sincs,azért én így is szeretem.
Könnyezik
Sziklakertel nem rendelkezem ,csak egy ici-picivel,viszont van egy szép kerti tavam ami nagyon sok örömet okoz a sok munka mellett. Igyekeztem úgy ültetni köré a növényeket .hogy minden évszakban legyenek virágok. Most a liliomok ideje van, nagyon szépek,kár hogy az erős napsugár miatt gyorsan elvirágoznak...Üdv Plejádok
Kedves plejadok!
Megnéznénk a kerti tavadat,várjuk a fotót,hátha valaki "ötletet merít" belőle! :D
nehezen,de sikerült feltöltenem egy képet a tóról ( nem vagyok valami nagy számitógépes zseni )
a tó kb 10 éve készült és szép lassan települtek a növények és halak.Ma már csak koi pontyok laknak benne és kialakult a végleges növényzet is.Készült egy csobogó,aminek a hangjainál remekül lehet kikapcsolódni a mindennapok zajából.Sok munkával és fáradtsággl jár a gondozása,de ugy érzem megéri.Ha valaki szeretne hasonlót épiteni saját erőből ,szivesen beszélek arról mi hogyan készitettük el.. További szép napot kivánok, plejádok
Köszönjük a fotót,nagyon hangulatos és szép a tavad plejadok! :)
Igazi kikapcsolódást,pihenést nyújtó hely ! :) Üdv:Mariario
Ez a fa régebben sokkal nagyobb volt. Mivel a koronája elérte az elektromos vezetéket, időről-időre levágták a zavaró ágakat. Idén aztán valaki úgy döntött, hogy nem pepecsel az ágakkal... nagyjából másfél-két méter magasságban egyszerűen elvágta a törzsét. (Az összes fával ezt tették, végig az egész utcán.) Nagyon elszomorító látvány volt a (szerintem) értelmetlen pusztítás.
Csakhogy a fa élni akart, és nyárra ilyen szép lett
024.JPG

Ezen a képen látszik, milyen kicsi... mint egy óriás bonsai...
025.JPG