Nem, már nincs korán ehhez :) !
Nem gondoljátok, hogy kellene egy jó kis táncolós szilveszteri buli?
Szívesen bevállalom a szervezését, ha jönnek ötletek. Létszámtól függően csatlakozhatnánk valamelyik szórakozóhelyhez, 2 napos " pihenés"keretében, vagy csinálhatnánk magunknak külön egy estét. Ehhez igazából több szervezés kell, de ha összefognánk, megoldható ez is.
Kedves Kata!

Szívesen csatlakoznék a szilveszteri rendezvényhez.
Amennyiben valamiben tudok szívesen segítek.
Üdv: Anna.
E-mail kissanna501gmail.com  
Kedves Anna!
Örülök neked, remélem mások is így gondolják :)
Kicsit nézelődtem a régebbi fórumtémák között.
2015-ben nem sikerült összehozni egy szilveszteri bulit. Idén nem akarjátok kicsit másképp a dolgot?
Írjatok véleményt.
Kedves Kata!
Nem tudom,hol nézted,de 2015-16-os évfordulót több klub tag is együtt ünnepelte.Nem is egy közös buliról tudok.Alakultak itt szép számmal baráti társaságok hasonló érdeklődésű klubtagok között.Igaz, hogy sokan már nincsenek az oldalon,vagy nem aktívak. Más csatornán tartják egymással a kapcsolatot. Én csak biztatni tudlak Téged és másokat is. Ne maradjon senki otthon egyedül,ha megteheti(nincs kutyája,mert azt nem szabad magára hagyni ilyenkor!),csatlakozzon valamelyik társasághoz,megéri!!
Sok sikert!Nagyon remélem,hogy sikerül legalább pár embert beszervezni és jól sikerül az évbúcsúztató!
Üdvözlettel:Márti
Na igen, ha alaposabb lettem volna, akkor tényleg megtalálom amit most megtaláltam. Képeket is láttam, jó hangulatú bulinak nézett ki :)
Sziasztok ! Támogatom az ötletet ,,,én benne lennék egy buliba ,legalább megismernénk egymást !
Jancsi, azt olvasom a másik fórumon, hogy szoktál szervezni. Van valamilyen ötleted egy szilveszteri bulihoz?
Helyszínre gondolok elsősorban.:)
BUÉK 2017 !
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK :)
Kedves 50plusz Klub tagok! Kívánok mindenkinek szép és kellemes szilveszterezést! :roll:
Vidám óévbúcsúztatót és boldog új évet kívánok mindenkinek! :lol:

újév.JPG
Boldog Új évet kívánok mindenkinek!
Békességes, Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek*

113_.jpg
Sziasztok! Fiatalok!
Mi is szívesen társulnánk egy SZILVESZTERI BULIHOZ!!!! Üdv: Pali