A Fórumban a fontos közlemények között megtaláljátok az alábbiakat.

Kedves Társkereső Barátim!

A LÁNG MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBAN /Budapest, XIII. Rozsnyay utca 2. megközelíthető a 3. metróval Forgách utcai megálló/
minden héten

Péntek 18 - 22 óráig

TE + ÉN TÁNCEST
nosztalgia zenével
Belépődíj: 800 Ft

Vasárnap 17 - 21 óráig

TE + ÉN TÁNCEST
nosztalgia zenével

Ha szeretnétek itt a "táncos lábúakkal és cipő taposó" társainkkal kialakíthatunk egy törzslátogatói kört.

Én azt javaslom, hogy a terem első bejáratánál, a sarokban lévő asztalt minden alkalommal lefoglalnánk.

Jelezzétek legyetek szívesek ki mikor akar jönni, vagy esetleg párok, kis társaságok bármikor, bárkivel felkereshetitek ezt a kis kedves szórakozó helyet.
:D
Bárki tud ilyen találkozó helyet a közelébe kérjük tegye közzé, ezzel is segítve az ismerkedés, társas összejövetelek lehetőségét.

Sok szeretettel Margó :D

Margo50

Legújabb: 81
Üdvözlöm a társaságot, annyit szeretnék hozzáfüzni a Lángot emlitő tagunkhoz,ugy emlékszem hölgy volt, hogy bár a nyári időben több helyen van szünet, ott egész évben megy a buli.( halottak napja, és nagypéntek szünet). Valóban élőzene van,és kb 10 féle zenét játszanak - a tangótol a foxon keresztül a csacsáig.Hát csak rajta táncoslábu lányok, remélem ott találkozunk.Én ott leszek.
üdv Mindenkinek ! 07 25 pénteken úgy tudom lesz a Láng-ban táncest,  Anna bál jellegü.  
üdv,

Sziasztok! Kedves Táncoló lábú lányok!
Csatlakozhatnék hozzátok?Én is imádok táncolni.Csak nincsen társaság akivel el tudnék menni egy ilyen jó buliba.
Kedves Margó! Köszi,hogy megírtad,hogy hol lehet egy ilyen estét eltölteni.Mikor lesz legközelebb
ilyen táncest?Szívesen elmennék.Esetleg egy barátnő még jöhetne velem közétek?A címet azt leírtam magamnak.Esetleg kit kereshetek csoport szerint?Üdvözletem mindenkinek!Böbe51 :D
sziasztok lányok.én is imádok és tudok is táncolni.ha mentek legközelebb vigyetek engem is. köszi fraujakab@freemail.hu
Dolcevita01 írta: Sziasztok!
Pfúúúú én is megyek! Tánc...!!! jöhet, minden mennyiségben. Valaha:: 12-20 éves koromig versenyszerűen műveltem. /Hát nem most volt/ De a műfaj szeretete megmaradt.

Szerettem én is táncolni,de mostanában nincs rá lehetőségem sajnos!Férjem nem szeret táncolni,ezért nem is járunk sehova! De szívesen kipróbálnám a tánc tudásodat,egy jó zenés helyen! Éva voltam!
Kedves Mindenki!
Ahogy látom, kicsit elült időben a fórum, de hátha sikerül most felélénkíteni...- keresek negyvenes-ötvenes táncklubokat, egyben ehhez partnereket, akár társasági szinten, akár férfit szólóban, mert a sport számomra kicsit monoton, de a tánc ezt remekül kiváltja és még szórakoztató is. Ha tud tehát bárki megoldást, nem tudom, hol és hogy írhat, de majd benézek ide vissza, hátha...- és hogy áll a LÁng-os program azóta? Lett csapat, aki jár azóta is? Köszi Nektek! :wink:
Sziasztok!
Én voltam a Láng-ba, szerintem jó, és ha a nők akarnak egymással is táncolhatnak, nem "ciki".
Most 800 Ft a belépő, de ha Katalin névnap van 1000,-Ft. A Forgács utcánál kell leszállni a 3-as metró vonalán. A hétvégén vasárnap a Fehérvári útnál lévő táncos helyet fogom kipróbálni.
Sziasztok!
Új tag vagyok. Szívesen mennék én is táncolni ha lenne egy férfi partnerem. Jó lehet ez a Láng központ amit írtok lányok. Mi lányok is táncolhatunk egymással ha nincs férfi a társaságban.
Üdvözlettel
Böbike
Margo50 írta: A Fórumban a fontos közlemények között megtaláljátok az alábbiakat.

Kedves Társkereső Barátim!

A LÁNG MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBAN /Budapest, XIII. Rozsnyay utca 2. megközelíthető a 3. metróval Forgách utcai megálló/
minden héten

Péntek 18 - 22 óráig

TE + ÉN TÁNCEST
nosztalgia zenével

Vasárnap 17 - 21 óráig

TE + ÉN TÁNCEST
nosztalgia zenével

Ha szeretnétek itt a "táncos lábúakkal és cipő taposó" társainkkal kialakíthatunk egy törzslátogatói kört.

Én azt javaslom, hogy a terem első bejáratánál, a sarokban lévő asztalt minden alkalommal lefoglalnánk.

Jelezzétek legyetek szívesek ki mikor akar jönni, vagy esetleg párok, kis társaságok bármikor, bárkivel felkereshetitek ezt a kis kedves szórakozó helyet.
:D
Bárki tud ilyen találkozó helyet a közelébe kérjük tegye közzé, ezzel is segítve az ismerkedés, társas összejövetelek lehetőségét.

Sok szeretettel Margó :D

Margo50

Legújabb: 81

Mi ez az kora esti táncolás tea délután???
Egy lehetséges program a táncolni vágyóknak.

http://www.tanchirek.info/cikk/guinness ... ilagnapjan
A Láng Művelődési Házban 2016.03.30.-val felújítás miatt szünetel a táncos rendezvény. /úgy tudom/
Sziasztok!Jó régi bejegyzések, valaki járt itt mostanában? Én is nagyon szeretnék táncolni,de hol és kivel.......ez itt a kérdés?????
Esetleg ötlet????
Minden vasárnap 7-órától a Széchenyi Kertben a Madarak tánczenekar játszik,rokit.
Régen sokat jártam,nagyon jó.
Köszi!