Kedves  Tagok.
 Én 61 éves vagyok, de szeretek táncolni, főleg rokit..Úgy biztosan nem megyek el sehova, hogy  "majd csak felkér valaki ". Ezt fiatal koromban sem csináltam. Budakalászon lakom.Szívesen csatlakoznék a közelben--egy vidám , alkohol-, és cigimentes táncolós társasághoz,kizárólag a tánc kedvéért.
Van ilyen egyáltalán ?    

Üdv !  Vali 
Szerintem nincs:( én mennék is csak táncolni nem tudok:((
Szervusztok! 
Ajánlanám: minden péntek 18-22-ig, vasárnap 17-21-ig Láng Müv. Ház! Szuper, Csajok egyedül is nagy körben táncolhatnak. A zene és a hangulat fantasztikus! Érdemes 1-szer kipróbálni, utána mindig mentek. Bátorság! Üdv nektek
Üdvözöllek Benneteket!

Zsikelili kérdésem elsősorban hozzád szól, mivel az ajánlásod alapján gondolom már voltál az említett helye. Mikor érdemesebb menni, pénteken vagy vasárnap, főleg a társaság összetétele miatt kérdezem, életkor férfi-nő arány no meg a zenei stilus?
Már nézegettem én is azt az oldalt, de nem mertem még menni, főleg egyedül. Imádok táncolni, rokk, keringő, tangó stb.
Jó lenne ha aki szeret táncolni és szívesen eljönne, megbeszélnénk, hogy meglátogatjuk ezt a helyet.
Sziasztok!
Pfúúúú én is megyek! Tánc...!!! jöhet, minden mennyiségben. Valaha:: 12-20 éves koromig versenyszerűen műveltem. /Hát nem most volt/ De a műfaj szeretete megmaradt.
Dolcevita01 írta: Sziasztok!
Pfúúúú én is megyek! Tánc...!!! jöhet, minden mennyiségben. Valaha:: 12-20 éves koromig versenyszerűen műveltem. /Hát nem most volt/ De a műfaj szeretete megmaradt.

Nem is tudtam hogy ilyen kis ügyes vagy:) na majd a Börzsönyben:)
Sziasztok. János vagyok. Szivesen elmegyek én is 3-4 lánnyal, úgy hogy találkozunk valahol, és együtt megyünk.
Bocs. Igaz hogy csak 160cm vagyok, de így is megpörgetem a 3-4 leányzót.
tozocsi írta:

Ugye ? Honnan is tudhattad volna , ez pont nincs rám irva :D
cinobeng írta: Bocs. Igaz hogy csak 160cm vagyok, de így is megpörgetem a 3-4 leányzót.

160 cm -esen is lehet jól táncolni. Gyere el a Börzsönybe, és hozd magaddal a 3-4 lányt is :D
Üdvözöllek!!!!! Tánc az életem !!!!!!! több műfajban is táncolok, jelenleg is.Szeretem a népi-táncot,,,magyar csárdásokat,, roky,,,keringőt,,tangót,,,hastáncolok, 13 éve,,,több zenekarban : pl::Roma Show---ban szóló táncos vagyok,,, fellépek néha,a Fássy Ádám műsorában is ,táncoltam,,,de a hétköznapok  és a hétvégéken is szívesen elmennék táncolni kikapcsolódni.Keresek táncoslábú , táncolni vágyó férfit.Bulizunk együtt.Vagy társas tánc-csoporthoz is szívesen csatlakoznék. Minden megoldás érdekel.Üzenj nekem, várom, szívesen fogadom.Köszönöm. 
Dolcevita01 írta:
tozocsi írta:

Ugye ? Honnan is tudhattad volna , ez pont nincs rám irva :D

Sziasztok! Mi lesz a Börzsönyben ha nem vagyok indiszkrét? Mikor lesz vagy már csak múlt :) idő?  Ne haragudjatok hogy kiváncsiskodom, nem rég léptem be a klubba és most tájékozódom a lehetőség :P ekről. 
Sziasztok!
Ez a buli biztosan jó lehet, de valaki kellene akivel el lehet menni ne egyedül kelljen, ha van jelentkező akkor írj az ejuskoos@gmail.com-ra üdv. mindenkinek Eszter
eszterjuszti írta: Sziasztok!
Ez a buli biztosan jó lehet, de valaki kellene akivel el lehet menni ne egyedül kelljen, ha van jelentkező akkor írj az ejuskoos@gmail.com-ra üdv. mindenkinek Eszter

Szia Gold,és Eszti!!
Igen,a Börzsönyben volt egy "madártejes buli",ami nagyon jól sikerült.a Fórumon,olvashattok róla,és képek is vannak. 
sziasztok Cintia :)
Üdvözlet Kedves Mindenkinek!
Én ugyan csak tegnap regisztráltam, de látom, itt aktív élet folyik a Fórumon.
S mivel próbálkozásaim hasonló oldalakon sajnos mind kudarcba fulladtak, ma már úgy gondolom, egy kedves, jókedélyű csapat sokkal jobb érzéssel tölthet el, mint egy rosszul sikerült randi. Kérdezem: van-e, tudtok-e olyan szervezett programokról, ami itt, ezen Fórumon közzététetik, vagy Ti magatok "verődtök össze"? Mi a tapasztalat, tanács, javaslat?
Jó beszélgetést, Erika :P