Szia Nesnes!
Nekem jó, de kaptam egy értesítést, hogy okt. 1-én lesz egy érdekes rendezvény is.
Nézzétek meg, és mondjatok véleményt, hogyan tovább.
http://www.zszk.hu/hirek-cikkek-hirek/t ... paros-tura
Üdv.: Katakat
Szia Katakat!

Megnéztem a videót, a vizes része egészen jó bulinak tűnik. :))
Ha mi fél tíz körül indulunk Tatabányáról, a csapat már Dunaalmáson lesz.
Elképzelhető, hogy az úton ellenirányban összetalálkozunk a bicajos különítménnyel, de ha tanösvényt is sétálunk, esélye van, hogy nem is látjuk egymást.
Ha jöttök, én megyek szívesen újra. Végül is akár 2-án is.

Jagica hívott, sajnos most úgy néz ki, ő nem tud velünk tartani.

Nes
Szia, Nes! Kiskezemet félmagasra emelem, kedvem lenne! Okt 1.én. Még alakulnak dolgok.Üdv Gyuraas
Ó de örülök Gyuraas, már a félmagasnak is.Igazán jó csapat lenne megint.
Szia Nes!

Sajnos le kell mondanom a 24.-i bejárást. ( dolgoznak nálam)

Betti :( :(
Sajnálom Betti, de majd csak összehozzuk egyszer.

Rossz híreket kaptam én is az Öreg-tó állapota felől (halpusztulás és dögszag), ettől függetlenül hétvégén elmegyek szétnézni, meddig jutottak a rendezéssel. Ha minden igaz, szombaton szép idő is lesz ehhez.

Majd beszámolok. Bízom benne, hogy szép októberünk lesz, mégiscsak az az év legkedvesebb hónapja számomra, és akad még majd alkalom közösen is bicajozni.
Szia Nes!

Sajnos a 24. nem jó nekem mert munka van. ( lakásban ajtó beépítése, falazás).
Október 1. Tapolcára megyünk pisztrángozni.

Betti
24 már nekem sem, ágynak estem. Marad elseje, bejárás nélkül, viszont ha minden igaz a tatabányai ismerősöm is velünk tart, ő lesz a beépített ember.

Nektek jó pisztrángozást Betti! :) 
Kedvesek!

Akkor a végső simítások:
azokkal, akik jönnek szombaton a Tatabánya Tata Dunaalmás biciklis túrára, találkozunk október 1-én, legkésőbb 9:30-kor a tatabányai vasútállomáson, melletti aluljáró felszíni bejáratánál.

A vonattal érkezők (idézem tatabányai beépített emberem): "Leszállsz a vonatról, feljössz a lépcsőn, végig a függőfolyosón, túlmész azon a részen, ahol a jegypénztár és a váróterem van. Lesz egy lengőajtó. Azon kimész, majd le a lépcsőn, és már látod is az aluljárót"

A kocsival érkezők részére: parkoló az állomásépület vasút felőli oldalán, át kell jön az épület túloldalára, ott az aluljáró.

Vonat menetrend:
8:20 Déli (8.28 Kelenföld) érkezik Tatabányára 9:12 (4932-es győri személyvonat) bicikli szállítható
8:40 Keleti (8:55 Kelenföld) érkezik Tatabányára 9:25 (140-es Hortobágy IC) biciklinek helyfoglalás kötelező.

Kérem szépen, hogy aki jön, jelezzen, hogy tudjam kit kell a találkozónál várni. Szeretnék legkésőbb fél tízkor elindulni, hogy kényelmesen beleférjen a tanösvény is a napba.

Már nincs előfizetésem, így korlátozottak a lehetőségeim. Átteszem a témát a blogomba is, ott tudok rugalmasabban válaszolni, ha bármi kérdés lenne. Viszlát szombaton!
Sziasztok!
 Megérdemeljük a jó időt, megyek.
Ki lesz még, vajon?
Üdv Gy. 
Szia Nes!
Sajnos nem tudok ott lenni a kerekezésen, közbe jött valami.
Jó kerekezést mindenkinek!
Üdv, mindenkinek:

Sissy
Köszönöm a visszajelzést Sissy és Gyuraas!
Az 50+-on kívüli baráti körömből úgy tűnik ketten biztosan jönnek, egy harmadik hölgy pedig még erősen szervezkedik, hogy jönni tudjon.
Úgy hiszem, egy kellemes túra van alakulóban.
Szia Nenes!
Nem tudok menni. Jó túrázást kívánok Nektek!
Katakat
Sajnálom Katakat, de azért remélem, minden rendben Veled!
Köszönöm az aggódásod, minden rendben, csak nem érek rá.
Üdv., Katakat