Helló Mindenki, de legfőképp Vajk! Ma találtam két jó túrát is, de továbbra sem tudom, hogy lehet itt megjeleníteni. Jobb ötlet híján átküldtem neked arra címre, ahol a túrára is lehet jelentkezni. Biztos ügyesebb vagy nálam és sikerrel jársz. Lécci értesíts, ha célba ért a küldeményem, jó? Köszi, üdv: Márti
Márti, megkaptam, válaszoltam is... :) De tudd, hogy ha a lista e-mail címére írsz, azt mindenki megkapja, aki a listán van... Ami nem baj, ha ez a szándékod... :) De ha csak nekem akarsz írni, az én címemet használd, azt már tudod, mert tegnap is írtam róla Neked...

Szóval jó a "nyerő" terv, de 1-2 dolgot nem látok tisztán, megírtam Neked... Ha azokat tisztázzuk, utána felbűvölöm ide az anyagot valahogy... :) 
Helló Vajk, írtam két választ is, sikeresen elérkezett hozzám is  :D Csak azt tudnám, hogy miért van mindkettőn egy gemkapocs, amikor nem is mellékeltem semmit?? Vagy ez még az eredeti, amikor átküldtem a word doksikat? Bocs, de ez a rendszer még nem ismerős nekem, azon a postaládán alig találtam meg a jelzéseket, mert én mást használok a mindennapi levelezésemben. Nem baj, előbb-utóbb rájövök... :wink:  Az előbb megkaptam az egyik barátomtól az ígért terveket, azok nagyon részletes leírások turistajelzéssel. Pdf-fájlban van, elküldeném neked. Arra címre jó, amire az előzőeket küldtem? Szeretném, ha látnád, ennyiből már tuti, hogy tudunk választani.
galmarti írta: Helló Vajk, írtam két választ is, sikeresen elérkezett hozzám is  :D Csak azt tudnám, hogy miért van mindkettőn egy gemkapocs, amikor nem is mellékeltem semmit?? Vagy ez még az eredeti, amikor átküldtem a word doksikat? Bocs, de ez a rendszer még nem ismerős nekem, azon a postaládán alig találtam meg a jelzéseket, mert én mást használok a mindennapi levelezésemben. Nem baj, előbb-utóbb rájövök... :wink:  Az előbb megkaptam az egyik barátomtól az ígért terveket, azok nagyon részletes leírások turistajelzéssel. Pdf-fájlban van, elküldeném neked. Arra címre jó, amire az előzőeket küldtem? Szeretném, ha látnád, ennyiből már tuti, hogy tudunk választani.

Márti, az előzőeket a lista címére küldted, így többek között Yessy és Ildikó is meg kellett, hogy kapja... :) A saját címemre küldd, arról már küldtem Neked levelet tegnap is és ma is...:)

Nem ígérem, hogy ma még átnézem, de a napokban igen... Holnap este Müller Péter estre megyek, így nélkülöznetek kell...:)  
Helló Vajk! Remélhetőleg megkaptad a küldeményemet, amit kifejezetten neked címeztem. Én is csak ma tudtam átnézni, szerintem van benne használható. legszívesebben kettőt összekapcsolnék, hamarosan átküldöm, hogyan képzeltem. Tudom, ma Müller Péterre cserélsz bennünket, hiányozni fogsz... :wink: De azért jó szórakozást! Üdv:M.
Kedves Szervezők!

Szeretnék "feliratkozni" a túrákra, de valami miatt sehogy sem sikerül. Lehet, hogy én vagyok a béna :roll: , ezért kérem a segítségetek. Nem szeretnék lemaradni, nagyon jó az ötlet!

Üdv
Marcsella
Szia kedves Marcsella!

Szeretettel köszöntünk a "csapatban"!

Ha követed Vajk51 (István) pár bejegyzéssel ezelőtti "A csatlakozás lépései"-t akkor sikerülni fog a feliratkozás, én is így kerültem a listára!
Ne aggódj, nem hagyunk itthon senkit, aki jönni akar. Megtaláljuk a módját az értesítésnek, ha ez a módszer sehogysem sikerülne. De miért ne sikerülne?? :)

Örülünk, hogy velünk tartasz!

Kellemes és vidám fórumozást és "hasznos" ittlétet kívánok Neked.

Yesenia
Szia Marcsella! Ne izgulj, nem hagyunk itthon!! :D Azért próbáld meg Vajk használati utasítását követni, akkor biztos sikerülni fog. Én sem voltam benne biztos, hogy már felkerültem, de Vajk megnyugtatott, hogy már rajta vagyok a listán. Úgy gondolom, hogy ide a fórumra is feltesszük a túrakiírást, hogy az is láthassa, aki az utolsó percben gondolja meg magát. Szerintem a túraterv zömmel kész van, még Vajkkal egyeztetünk, utána már csak a menetrendeket kell megnézni a neten. Ki tudja, hogy mikor van a tavaszi menetrend-váltás??? Nagyon klassz túra lesz, ígérem!! :D
Szia Vajk! Elküldtem neked azt a túratervet, amit én jónak gondolnék. Remélem, hogy célba ér... :D Ha mégsem, akkor feltétlenül jelezd, és megpróbálom másként eljuttatni hozzád. Lécci véleményezd, hogy képesnek tartasz-e minket egy ilyen (tor)túrára. Úgy gondolom, hogy 5+7 km nem foghat ki rajtunk, de ha valaki sokallja, az vállalhatja csak az egyik részt is. Üdv: Márti
Szervusztok "Mindenki"!

Pótoltam lemaradásomat a bejegyzések olvasását tekintve, így eljutottam odáig, hogy feliratkoztam a levelező listára. Ezt nagyszerű ötletnek tartom, mert az e-leveleimet gyakrabban nézem , mint a fórum bejegyzéseket. (bocsánat ezért!)
Időközben alakul a májusi programom és ha lehet szeretném kérni, hogy a mi kirándulásunk május 11-én legyen, mert 12-re egy szintén nagyon jónak és tartalmasnak ígérkező kirándulásra hívtak. ( "Ha egy üzlet egyszer beindul..." :wink: )
Részemről a pünkösdi hétvége is jó lehet.
Nagyon hálás vagyok, hogy többen igen aktívan napra-készen követik az eseményeket! Köszönöm nektek! :P
Másik köszönetem Istvánnak szól, aki profin használja az informatika adta lehetőségeket és ezzel még minket is tanít új alkalmazások használatára! :P
---------------------------
Remélem mindenki melegben van ezen a havas napon !?

Várom a túránk terveit és a napot, amikor indulunk!
Micsoda jókedvű sisere-had leszünk!
Molka
Helló Molka és Mindenki! Még egy pici türelmet kérünk a túra kiírásához. Pillanatnyilag a bőség zavarában "szenvedünk", de megpróbáljuk kiválasztani a legjobbat. Dolgozunk rajta! :D
Itt mindig ugyanazok leveleznek, hogy lesz ebből ismerkedő túra? A vöröskő nem jó? Leányfalui strandtól pár méterrre fel jobbra és 20 perc fel és ugyannyi le. kemény, de a kilátás jó időben pazar, fenn lehet üldögélni szalonnát sütni borozni ki mit akar.
Helló Mindenki! Elkészült a túraterv, most közkinccsé teszem. Persze, csak vázlatosan, a részletes leírást feltesszük a "Májusi lev lista" postába. (Vajk, légyszi ezt tedd meg, mint a csoport informatikusa  :D )Találkozás: Batthyány tér - Hévvel Pomáz - busszal Dobogókő. Innen indul a túra: Thirring körút (kb. 2 km), ez visszatér Dobogókőre, ezután az OKT vonalán leereszkedünk a Zsivány-sziklákhoz, kicsit körbejárjuk, majd a Kakas-hegyen keresztül leérünk Pilisszentkeresztre. (kb. 5-6 km ) A falu közepe táján van a Dera-szurdokhoz vezető út, erre rátérünk és besétálunk a tanösvényre. ( kb. 1,5-2 km ) Ha végigmentünk a Szurdokon és még van kedvünk-erőnk, akkor tovább túrázunk a Szent-kút búcsújáróhelyre. Ez nem túl nagy távolság, és innen már csak a buszmegállóig kell mennünk. Busszal vissza Pomázra, onnan hévvel a Batthyány térre. A túra tervezett időpontja: május 12 vasárnap, de ezt pontosan megadjuk a találkozóhellyel együtt. Ide is feltesszük, hogy aki nem regisztrált a lev listán, az is jöhessen, ha meggondolja magát. Üdv: Márti  :D
Köszi Márti, hogy feltetted! :) Jöjjetek minél többen, emlékezetes lesz... :) Mármint emlékezetesen jó... De ha netán elmosná az eső, akkor meg attól lesz emlékezetes... :) 

És ennek kapcsán hívom fel ismét mindenki figyelmét, aki jönni szeretne, hogy lehetőleg csatlakozzon a levelező listához, hogy bármikor közvetlenül is elérhessük, illetve megadhassa saját elérési adatait (az e-mail cím ettől már meg is lenne, később esetleg telefonszám is...)... A csatlakozás menetét leírtam ebben a témában is korábban, de utolsó blogbejegyzésem is erről szól...
Egy kedvcsináló kép szurdok-ügyben: tavaly nyáron a Tarjánka-szurdokban (Mátra). Nagy élmény volt, biztos a mostani is az lesz...

Tarjanka34.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.