Vajk51 írta: Fel vagyok dobva, több mint 350 megnyitás és elolvasás... :) És az eredmény: eddig egyenlő a nullával... :(  Egy vidéki szociális otthonban nagyobb lenne a lelkesedés... :) :)

Pedig kedves Társkeresők, ezen a túrán saját földi valójukban szemlélhetnék meg egymást a nyalka urak és a csinos hölgyek... :) Lehet ismerkedni és e-mail címet cserélni, prémium tagság nélkül is... :) Még néha kicsit le is lehet maradni a csoporttól kettesben, ha az elmélyült beszélgetés azt kívánja... :) Na, így már vonzóbb egy kicsit? :) :) 

Sziasztok! Hidd el kedves Vajk51 a vidéki szoc.otthonban még ennél is kisebb az érdeklődés. Tudom, mivel ott dolgozom. A problémám ezzel a túrával csak az, hogy vidéki vagyok, elég messze Budapesttől.De az ötlet szerintem nagyon jó.
Katoka írta:
Vajk51 írta: Fel vagyok dobva, több mint 350 megnyitás és elolvasás... :) És az eredmény: eddig egyenlő a nullával... :(  Egy vidéki szociális otthonban nagyobb lenne a lelkesedés... :) :)

Pedig kedves Társkeresők, ezen a túrán saját földi valójukban szemlélhetnék meg egymást a nyalka urak és a csinos hölgyek... :) Lehet ismerkedni és e-mail címet cserélni, prémium tagság nélkül is... :) Még néha kicsit le is lehet maradni a csoporttól kettesben, ha az elmélyült beszélgetés azt kívánja... :) Na, így már vonzóbb egy kicsit? :) :) 

Sziasztok! Hidd el kedves Vajk51 a vidéki szoc.otthonban még ennél is kisebb az érdeklődés. Tudom, mivel ott dolgozom. A problémám ezzel a túrával csak az, hogy vidéki vagyok, elég messze Budapesttől.De az ötlet szerintem nagyon jó.

Hoppá! most nézem az adatlapod, Vajk! és örömmel látom, hogy Békéscsabai vagy. Így akár jelentkezhetnék is a túrára, / én Szarvason lakom/ ketten csak össze tudjuk hozni a felutazást Pestre.
Szervusztok
Nagyon kíváncsian várom a végleges ulticélt. Javasolnám a Nyugati Pályaudvarnál valamelyik autóbusz állomásnál a találkozót, onnét ugyanis sok busz indul a túravonalakhoz a közeli hegyekbe.
Örömmel csatlakozok hozzátok, ámde újonc vagyok még a klubban.Delyza
Kedves Delyza!

A túraútvonal már gyakorlatilag eldőlt (Pilis-Dobogókő és környéke), ha egy kicsit visszamész itt a beírásokban, megtalálod. A találkozó ennek megfelelően a Batthyány téren a HÉV végállomásnál lesz... További részletek folyamatosan felkerülnek majd ide, ebbe a témába. Jelentkezőknek célszerű feliratkozni a túra levelezőlistájára, a feliratkozás menete is megtalálható itt pár beírással hamarabb, illetve az utolsó blogbejegyzésem is erről szól.  

Kedves Katoka!

Én a túra hétvégéjén várhatólag már pénteken feljövök Pestre, mert más programom is van előtte, így nem valószínű, hogy együtt tudnánk jönni.  
Szeretettel üdvözölök mindenkit! 
Nemrég iratkoztam fel erre az oldalra. Elolvastam a fórumbejegyzéseket, nagyon szívesen mennék veletek. Az időpont és a túraútvonal szuper.
Üdv: Kati (Flamenco) 
Flamenco19 írta: Szeretettel üdvözölök mindenkit! 
Nemrég iratkoztam fel erre az oldalra. Elolvastam a fórumbejegyzéseket, nagyon szívesen mennék veletek. Az időpont és a túraútvonal szuper.

Kedves Kati!

Szeretettel várunk a túrán, itt a portálon pedig barátokra találsz...  A párra találás már zűrösebb egy kicsit... :) De nem lehetetlen... :)
Sziasztok! Mint előzőleg írtuk, mindenkit várunk a túrára, aki szeretne megismerkedni személyesen is azokkal, akik jelen vannak ezen a portálon. Ez azokra is vonatkozik, akik nem szólnak hozzá a témákhoz, de rendszeresen olvassák! :D A túraterv már elkészült, egy nem túl bonyolult és feltehetően könnyen teljesíthető útvonalat választottunk. Amennyiben kiderül, hogy jó a csapat állóképessége és bírja a gyűrődést, akkor a későbbiekben lehet fokozni a terhelést... :D Ehhez persze az is kell, hogy minél többen részt vegyünk a nyitótúrán, és jól érezzük magunkat egymás társaságában.... Én ebben a tekintetben optimista vagyok és bízom benne, hogy emlékezetes kirándulás lesz. (Jó értelemben! :D  )
Vajk51 írta:
Flamenco19 írta: Szeretettel üdvözölök mindenkit! 

Kedves Kati!

Szeretettel várunk a túrán, itt a portálon pedig barátokra találsz...  A párra találás már zűrösebb egy kicsit... :) De nem lehetetlen... :)

Köszönöm István a szíves fogadtatást. Barátokra találni nagyon jó dolog. A társ pedig vagy belép az életünkbe, vagy nem, itt, máshol vagy sehol... kicsit fatalista vagyok :)   Kirándulni viszont csodálatos dolog! Nagyon várom!
Ha nem lenne túl korán és túl későig a túra akkor a Bp. környéki vidékiek is csatlakozhatnának. Az ötlet jó! :oops:
galmarti írta: Helló Lányok-Fiú (k)! Lehet, hogy négyen fogunk kirándulni?? Esetleg Iris csatlakozik, ha sikerül olyan időpontot találni, amikor itthon van. :D Ez a létszám azért érthetetlen nekem, mert akkor mi a csudának nyitják ki ezt a cikket? Tényleg közelít a 400-hoz az olvasók száma, ennek 1%-át képviseljük. Szuper!! Igaza lehet Yessynek, hogy sokan nem laknak a fővároshoz közel, de alapvetően itt a legmagasabb a létszám, ezért tűnil logikusnak a választás. És Vajk sem a szomszédból jönne... Azért tervezgessünk nyugodtan, talán a programot látva többen kedvet kapnak. Elgondolkoztam azon, amit Molka írt: lehet, hogy TÉNYLEG félnek a személyes találkozástól? Hiszen egy kirándulás nem kötelez semmire, és sokkal közvetlenebbül lehet beszélgetni, mint egy kétszemélyes randin feszengeni. Azért csodálkozom, mert az Utazás témakörben is azt mondják néhányan, hogy szívesen mennének, de nincs társaságuk. Hát, itt lenne, erre néma csend... Az biztos, hogy senkire nem lehet rátukmálni a találkozást, nos, ők üldögéljenek otthon és olvassák majd el az élménybeszámolónkat! :D

Kedves Márti és a többiek
boldogan venném a társaságotokat 5-nek bár én is kecskemétröl mennék de írjátok meg az idöpontot mivel dolgozom
a facebookon fent vagyok Kis István
Kedves István!

Végre még egy "legény"... :) És még egy István!! :)

Iratkozz fel a túra levelezőlistájára, megtalálod előrébb, hogy hogyan kell...

Üdvözöllek: István (Vajk) 

nagyon szívesen felíratkoznék de a gép valahogy nem találja ezt a részt
ha valaki segíteni tudna megköszönném
én a lakásban mindent megcsinálok de a gépen csak az alapvetöket tudom
a facebookon ha Te István bejelölnél ezt megköszönném mert ott megírod ami fontos bár ide minden nap feljövök ha van nettem mert 3 napig nem volt
prérium tag sem vagyok így csak itt tudom -és szeretném tartani veletek a kapcsolatot
facebook Kis István Kecskemét
Kedves Kisistván! (Bocs, de így tudunk megkülönböztetni leginkább Vajktól a nevetek miatt). Nem a géped a hibás, hogy nem találja a regisztrálást, hanem az a probléma, hogy nem jó helyen keresed. Nem itt a "Hobbik" rovatban kell nézni, hanem a jobb oldali oszlop (Aktuális blog- és magazin-bejegyzések) alatt, a "Májusi túra levlista" blogot kell megnyitni. Ott kövesd Vajk instrukcióit és biztos sikerül a regisztrálás. Amennyiben így sem jön össze a dolog, ne aggódj, itt is leírunk minden fontos adatot. Elképzelésünk szerint fél nyolc körül lenne a találkozó a Batthyány téren, nyolc körül indulnánk a Szentendrére tartó hévvel. Ezzel kb. 3/4 9-kor lennénk Pomázon, innen minden óra 55 perckor indul busz Dobogókőre. Értelemszerűen a 8 óra 55 perces busszal kellene feljutnunk. Ha valakinek közelebb van, csatlakozhat Pomázon is a csoporthoz.
Kedves Márti
köszönöm a részletes informácíót felírtam és jelezni fogom a munkahelyemen is hogy nem dolgozom
sajnos az én bénaságom miatt nem találtam meg a megadott oldalt.....inkább elmosogatok és felporszívozok szívesebben de nem találom
viszont itt tudunk beszélgetni
István említette hogy elözö nap Pesten lesz pedig jó lenne kecskeméttöl nem egyedül utazni
esetleg valaki ezen a vonalon még jön a túrára?
de lehet hogy én is elöző nap felmegyek Pestre
csak kíváncsiskodok.... és este kb mikor indulnánk vissza?
Márti kedves a teljes nevem már tudod hisz leírtad így megkereshetsz a közösségi oldalon
mindenkinek nagyon kellemes napokat kívánok és remélem a napsugarak is elöjönnek mihamarabb mert én fázós vagyok
egyedül a Ti hozzászolásotok szokott felmelegíteni