Kedves Kisistván, sajnálom, hogy nem találod Vajk blogját, pedig ott van most is, megnéztem. Elképzelhető, hogy a Fórumok cím alatt nézed, pedig a Startlap alatt található " Májusi túra levlista" címmel. Persze, így sem maradsz le semmiről, de a sikerélmény kedvéért  próbáld meg újra! :D Nálatok vasárnap munkanap?? Mert a kirándulás vasárnap lesz. Hogy pontosan mikor ér véget, azt nem tudom, ez időjárás és állóképesség függő. Ha valakinek megy vonata, az előbb is abbahagyhatja, pl. Pilisszentkeresztről elmehet korábbi busszal Pomázra és onnan hévvel Pestre. Egy Katóka nevű hölgy írta, hogy Szarvason lakik, de szívesen jönne ő is. Ebben nem tudok segíteni, nektek kell megszervezni, akár itt a fórumon keresztül. A napsugarakat megrendeltem, remélem, hogy nem keveredik el a postán. :D  
Kedves túrázók,
üdvözlök mindenkit, új vagyok itt, de nagyon tetszik ez a kezdeményezés. Szeretnék jelentkezni, küldtem az István által megadott címre levelet, remélem sikerül a jelentkezés. Sajnos a májusi túrára nem tudok elmenni, de egy következőn már szívesen résztvennék.
Látom a fiú-lány arány milyen, ezen egy cseppet sem csodálkozom, én már voltam máshol is ilyen klubban ott is ez volt. Később lehet még jobb a fiúk aránya.
üdv. Erzsi
Kedves Erzsi, köszöntelek a klubban. Sajnálom, hogy a májusi túrán nem tudsz részt venni, de muszáj volt egy időpontban megállapodnunk. Tudjuk, hogy nem mindenkinek jó, de itt most a túravezető személye miatt döntöttünk így, mert azt mégsem lehet, hogy ő ne legyen ott... :D Reméljük, hogy nem jön közbe semmi, és el tud jönni velünk. Ha sikeres lesz ez a kirándulás, akkor többet is lehet szervezni, meglátjuk, hogy mekkora lesz az érdeklődés. :D Addig olvasd a fórumot és beszélgess a tagokkal, időnként ez is szórakoztató. Ja, és nagyon helyesek a lányok, bár elképzelhető, hogy nem kifejezetten ezért regisztráltál itt, de barátkozni velünk is lehet... Üdv: Márti 
Kedves Érdeklődők!

A további kedvcsináláshoz érdemes szétnézni a http://dobogoko.hu/ honlapon, hogy lássátok, hová is készülünk... A képgalérián túl is sok hasznos információra lehet ott találni.

A jó időt megrendeltük, várjuk a további csatlakozókat... A túra levelezőlistájára való feliratkozás hasznos mindenkinek, a feliratkozás menete az utolsó blogbejegyzésemben olvasható. Akit érdekel a túra, tegye meg, mert azon keresztül tudunk majd mindenkit elérni.

Túrázni jó!!! Aki még nem tudja, most majd megtapasztalhatja... :)

menedekhaz.jpg

zsivany-sziklak.jpg

A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Vajk51 írta: Kedves Érdeklődők!

A további kedvcsináláshoz érdemes szétnézni a http://dobogoko.hu/ honlapon, hogy lássátok, hová is készülünk... A képgalérián túl is sok hasznos információra lehet ott találni.

A jó időt megrendeltük, várjuk a további csatlakozókat... A túra levelezőlistájára való feliratkozás hasznos mindenkinek, a feliratkozás menete az utolsó blogbejegyzésemben olvasható. Akit érdekel a túra, tegye meg, mert azon keresztül tudunk majd mindenkit elérni.

Túrázni jó!!! Aki még nem tudja, most majd megtapasztalhatja... :)

menedekhaz.jpg

zsivany-sziklak.jpg

Sziasztok! Nemrég csatlakoztam a klubba és örömmel látom hogy van természet kedvelő csoport. Ha legközelebb ilyen jó kis túrát szerveztek én is szivesen csatlakoznék hozzátok . Üdvözlettel: Era (123 gold)
Kedves Temribe,

Ne haragudj, de úgy gondolom, hogy a szolgáltatónak igaza van bár a feltételek közt nem tüntette fel, hogy azonos IP címről csak egy személy regisztrálhat.

Gondolj bele, hogy ezzel minket is véd, hisz kizárja annak a lehetőségét, hogy átverjenek, kijátszanak bennünket. Vannak, akik csak unalomból regisztrálnak és ha több profiljuk van akkor még jót is szórakozhatnak.

Tudom, hogy bánt az eset, de hidd el ez az egyetlen módja, hogy a visszaéléseket kizárja.

Kellemes estét,

Judit
Nem régen léptem be ide a klubba de szeretek kirándulni és sokat csavarogtunk régebben férjemmel.Ami engem kicsit zavar a találkozás helye ideje, először is nem vagyok pesti tehát valakit keresni kell akinél alhatok előtte utánna .Buszmegálló és vége! eddig onnan barátaim vittek.
Sziasztok!
Szeretnék veletek tartani,de a túra időpontja fog dönteni!
Remélem összejön!
Addig is üdv. nektek!