Sziasztok
Van kedvetek hetente egyszer összejönni egy teázóba beszélgetni, ismerkedni?
Várom az ötleteket, javaslatokat.
Ígérem megszervezem.
Betti  :D
Sziasztok!
Látom sokan olvassátok, de senkinek nincs hozzá kedve.
Ismerkedni, beszélgetni,barátokat találni szerintem a személyes kapcsolat a legjobb módszer.
A gép előtt ülve sem rossz, de nem emberi.
Mit szóltok hozzá?
:DBetti  
Szia Betti,

Nagyon jónak tartom az ötletet. Néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne beülni valahova, dumcsizni egy kicsit, mert az ember mindig csak rohan a munkába, haza, csinálja a dolgát.
Ha nem is minden héten, de valamiképpen ritmikusan meg lehetne valósítani ezt a beszélgetős programot, akár valamilyen klubszerűen, stb.

Remélem megvalósul.

Üdv.
MariannaBp 
Szia Betti !
Szerintem is jó lenne, ha lenne egy társaság akikkel rendszeresen találkozhatnánk egy egy jó kis beszélgetésre. Én is nagyon szívesen részt vennék egy ilyen baráti társaság megalakításában.
Remélem lesznek akik még csatlakoznak hozzánk.
Üdvözlettel: Bözse
Sziasztok!
Már próbáltam nov.-dec-jan.- 17-re "összerántani" a "társaságot" -megérdemeljük szlogennel-, de nem aratott sikert az ötlet. Mára azért nem hirdettem meg, mert 27-re az Alföld csoport már szervezkedik.
Ha konkretizálódik a javaslat szívesen csatlakozok.
Szia Marianna!
 Én úgy gondoltam, hogy a szerda vagy péntek délután 17 és 18  óra felé.
Nem tudom ki hogy dolgozik, de a jelzésetekhez lehet igazítani.
A helyszín a Nyugati pályaudvar környéke lehetne, de ha valakinek jobb ötlete van szívesen fogadom.
 Betti :D
Sziasztok!

Jó ötletnek tartom a személyes találkozókat,ha tudok mindig
csatlakozom a társasághoz.Ahogy Mariann is írja, fontos a
ritmikusság hogy a következő és a következő héten is számít-
hassunk a többiek érdeklődésére.
Nekem jó a Nyugati és talán inkább a péntek, de rugalmas
vagyok.   
Vilma 
Sziasztok! 17 óráig dolgozom minden nap, így a 18 óra lenne alkalmas a Nyugatinál, vagy bárhol. Amikor már ismerjük egymást, akkor gondolom lehet más időpont is, az első találkozásnál megköszönném, ha egyszerre érkeznénk, akkor nem maradnél le semmiről. :-) Hova lehet ott beülni egy kicsit beszélgetni? Üdv. Marianna
Kettő jut most eszembe a sok közül,az egyik:
A Zöld Teknős Barlangja és a Vörös Oroszlán.
Az első "indiános " designe,  másik keleties.
Jöhetnek további ötletek!
Sziasztok!

Én a Podma Cafe és teázóra gondoltam a Podmaniczky utcában van.
Ezen a héten szerintem már nem jön össze, de a jövőhéten péntek 18 óra.
Jelezzetek vissza hétfőn éjfélig ki jön.
Asztalt foglalók!

Betti (Gyöngyi)  
Mi lenne ha kezdetben megállapodnánk egy fix időpontban , mondjuk minden hónap első pénteke 18 óra xxxxxxx helyszínen .? Így elkerülhető esetleg a túl gyors kifulladás.  
Sziasztok!

Megnéztem a Podma Cafe honlapját, nagyon szimpatikusnak találom.
Az is jó ötlet, hogy esetleg megegyezünk egy fix időpontban, pl. kéthetente péntek 18 óra.
Most nem halasztanám még egy hetet csak azért, hogy a hónap első péntekje legyen, maradhatnánk a febr. 26. 18 órában a Podma Cafe előtt, eső esetén bent.

Foglaljunk asztalt? Biztos szükség lenne rá, nehogy annyira tele legyen, hogy ne tudjanak bennünket fogadni.

Üdv.
MariannaBp 
Sziasztok!
Szívesen csatlakozom én is :) A hely is szimpatikus, viszont foglalni kéne asztalt nehogy hoppon maradjunk.
üdv: Judit 
Sziasztok!
Február 26. péntek  18 óra hány fő ???? 4-6 fő.?
Sajnos asztalt kell foglalni, ha szeretnénk leülni.

Betti
:lol:     
Sziasztok:) szivessen csatlakoznék, hisz valahol ezért is regisztráltam ide, de sajnos én messze lakom tőletek(sopron) de nektek sok sikert és jo beszélgetést kivánok:)