Sziasztok, van már valami döntés a hétvégi túra ügyében? Kellemes napot mindenkinek.

Panni.
Sziasztok!
Szerintem a metró kijárat legyen a találkozási hely. Nekünk vidékieknek is egyszerűbb odatalálni.
Ha jól emlékszem a buszok is a közelben állnak meg és a villamos is. Még bizonytalan, hogy ott tudok-e lenni, nagyon szeretnék.
7-én, vagy 8-án? Hány órakor?

Lehet, hogy még sem tudok elmenni, bármennyire szeretnék, mert ma kiraboltak, elvitték az éves bérletemet is a bérletigazolvánnyal együtt, meg a pénztárcám az utolsó fillérjeimmel, az összes iratom, fényképezőgépem, stb.

Sziasztok,

A kirándulás 8-án lesz és a találkozó a Moszkva téren, kilenckor.
Pannika, nagyon sajnálom, ami történt, remélem azért el tudsz majd jönni.

Kellemes estét mindenkinek,

Judit
Üdvözlöm a túrázó Közösséget!

Szeretnék jelentkezni a hét végi közös kirándulásra!

Eddig még nem voltam aktív hozzászóló, én inkább a személyes találkozás híve vagyok, egy ilyen akció alkalmas arra hogy a társaságban megismerhessük egymást!

Üdvözlettel:

Tamás
Érdeklődöm, nagy a csend a túrázás körül, elmarad a vasárnapi összejövetel?

Üdvözlettel:

Tamás
jpetranyi írta:

Sziasztok,

A kirándulás 8-án lesz és a találkozó a Moszkva téren, kilenckor.
Pannika, nagyon sajnálom, ami történt, remélem azért el tudsz majd jönni.

Kellemes estét mindenkinek,

Judit

Szia Juditkám. Igyekszem minden kép. Bérletet már csináltattam. Bízom benne, hogy ott leszek.

Köszönöm. Szia. Panni
Tamas5011 írta: Érdeklődöm, nagy a csend a túrázás körül, elmarad a vasárnapi összejövetel?

Üdvözlettel:

Tamás

Szia Tamás! Jelenlegi állás szerint úgy tudom nem marad el, és téged is szeretettel várunk. Nem vagyunk mindig itt az oldalon, azért késik a reagálás. Gyere bátran, sőt, ha van ismerős erről az oldalról is, hozd Őt is. Minél többen vagyunk, annál jobb.

Üdv. Panni.
Sziasztok!
Biztos,hogy most szeretnétek menni ?
Következő hétvégén én is mennék.A 9óra az jó lenne,mert én is 100km-ről utaznék BP-re.
Vagy a következő hétvégén is menjünk.
Petra

Sziasztok,

Én is kérnék egy névsort, hogy 8-án vasárnap ki szeretne részt venni a túrán ?

A találkozó, vasárnap kilenc óra, Moszkva téren a metrónál.

Köszönöm,

Judit
jpetranyi írta:

Sziasztok,

Én is kérnék egy névsort, hogy 8-án vasárnap ki szeretne részt venni a túrán ?

A találkozó, vasárnap kilenc óra, Moszkva téren a metrónál.

Köszönöm,

Judit

varjuli
Nagyon jó kirándulást Nektek,sajnálom,hogy nem mehetek Veletek :)
sziasztok :)
Szia Juli,

Akkor ez azt jelenti, hogy Rád számíthatok?

Szép napot,

Judit
Szia Judit!

Igen, de ügyetlen vagyok, nem tudtam a Te neved alá írni az enyémet. További szép napot Neked is és tudd, csodálom a személyiségedet, csak én nem szeretek írni, ezért nem szólok hozzá a blogokhoz, bejegyzésekhez, de azért elolvasom általában mindenkiét.
Köszi a pontosításért, üdv.: Juli
Juditka, 9-kor ott vagyok.

Szia Panni.