Üdv, kerékpárosok, és szimpatizánsok!!
Ki megy most szombaton Velencére, a "családi tókerülő"-re? (Csak az egyszerűre.)
Én egyedül megyek, de vannak terveim, pl. a lejutás, stb. hogy kicsit túra is legyen.
Üdv, Figyelek!  
Kedves klub tagok !
Nem vagyok profi kerékpáros ,de rendszeresen " felkerekedek " (heti három alkalommal kb 20 km-t megtéve ) , kialakult ,csendes útvonalon itt az Alföldön ,sík terepen - egyenlőre átlagos városi kerékpárral .
Hosszabb távra megfelelő , biztonságos kétkerekű nélkül -nyilván merészség lenne elindulni.....
Csupán ez tart vissza h Veletek menjek ....ha vki tud eladó - (olcsó) , v bérelhető kerékpárt ,szóljon !!!!
Egyébként én nagy Mecsek .rajongó vagyok ,jövő héten barátokkal ott túrázunk , Kalocsáról régebben többször kerékpárral mentünk ....remek volt !!!!
Egyszer talán együtt ???
Ha összejön Nektek ,tartalmas ,balesetmentes utat !! Mariann
Kedves Mariann és mindenki, aki szereti a túrakerékpározást!

Örülök, hogy ez a régi témám is - végre - feltámad halottaiból... :)

A túrakerékpározás egy életforma, mert feltételezi, hogy néha egész nap mész (sőt akár több napon keresztül is), szélben, forróságban, esőben, telepakolt bringás táskákkal nehezített kerékpáron, dombokat/hegyeket megmászva, hogy elérd az aznapra kitűzött célt... De mindezt a saját akaratodból és élvezettel teszed, mert ez az életformád, amihez ragaszkodsz... :)

Örülnék, ha a hozzám hasonlóan "fertőzött" klubtársaim jelentkeznének itt, jövőbeli közös csavargások céljából... :)

"Bringamániás" üdvözlettel: Vajk   
Nógrádi bringás barangolások

Kedves bringázó klubtársaim!

A hétvégén Nógrádban bringatúráztam. Az eredmény: 205 km túratáv, 2500 m szintkülönbség leküzdése és sok-sok gyönyörű hely megtekintése. Ezt az élményemet szeretném megosztani pár fotó erejéig Veletek, hátha kedvet csinálok másoknak is erre járni és felfedezni ezt a szép vidéket.

Vajk 
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves - kerékpározást kedvelő - klubtársaim, szeretném felhívni a figyelmeteket a következő bringás rendezvényre, hátha valakit érdekelne a részvétel...  Érdeklődés esetén forduljatok hozzám...

Körös-vidéki Túrakerékpáros Találkozó
2017. május 4-7., csütörtök-vasárnap között

Részletek a weben:
https://www.facebook.com/events/1420763271288879
http://www.csabaibihargok.hu/node/6252

Túrakerékpáros hosszú hétvége Békés megyében, Szanazugban, a Fekete- és Fehér-Körös összefolyásánál. Csütörtök délutántól vasárnap délutánig (természetesen rövidebb időre is lehet jönni)

A találkozó célja a kerékpáros túrázás népszerűsítése, a túrakerékpárosok ismerkedése Békés megye természeti és kulturális értékeinek megtekintése közben.

Programok:
Május 4. csütörtök
Érkezések, regisztráció, szállás elfoglalása, ismerkedés, beszélgetés, jelentkezés a másnapi vezetett túrákra

Május 5. péntek
Napközben vezetett túrák 3 különböző útvonalon és távon (rövid, közepes, hosszú) Este élménybeszámoló meghívott előadóval, ismerkedés, beszélgetés, jelentkezés a másnapi vezetett túrákra

Május 6. szombat
Napközben vezetett túrák 3 különböző útvonalon és távon (rövid, közepes, hosszú) Este élménybeszámoló meghívott előadóval, beszélgetés

Május 7. vasárnap
Beszélgetések, egyéni túrázások, hazautazás A szobákat 10-11-ig el kell hagyni, de lehet utána még a motel területén maradni illetve egyéni túrákra menni, az otthagyott csomagokat el tudják zárni addig.

A túraútvonalakat a Csabai Bihargók TE állította össze és ők vezetik a túrákat.

A találkozó helyszíne (és szállása): Fater Motel, 5624 Doboz-Szanazug, Remetei u. 35. 
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves Kerékpérosok!

Szívesen csatlakoznék kerékpáros túrákhoz. Kérlek, jelezzétek, ha hallotok ilyesmiről, vagy éppen szerveztek.

Nagyon köszönöm! Szablencs
Kedves Szablencs! (és további esetleges érdeklődők...)

A következő kerékpáros túrákat tudom ajánlani Neked:

- 2. Körös-vidéki Túrakerékpáros találkozó
Békés-Dánfok, 2018. június 27-július 1.
Szállás: Békés-Dánfok Üdülőközpont

- Szatmár-beregi kerékpártúra, középkori templomok nyomában
2018. július 22. vasárnap - 2018. július 27. péntek
Szállás: Tivadar, Ifjúsági Üdülőközpont

Mindkettőt én szervezem, jelezd, ha bármelyik érdekel és akkor írok részleteket.

Üdvözlettel: Vajk