Utazásaim során sok olyan nyugdíjassal beszélgettem, akik csak azért nem mernek nekivágni egy-egy bakancsos túrának, vagy hosszabb bel és külföldi utazásnak, mert egyedül nem mernek, és a szoba felárak is nagyon borsosak.
Ez a hely kitűnő az utazni vágyók találkozására, utak megbeszélésére.
Julitte írta: Utazásaim során sok olyan nyugdíjassal beszélgettem, akik csak azért nem mernek nekivágni egy-egy bakancsos túrának, vagy hosszabb bel és külföldi utazásnak, mert egyedül nem mernek, és a szoba felárak is nagyon borsosak.

Szia nem tudom ki vagy , de igazad van .Csodálom hogy erre mások nem reagáltak !
mormota007 írta:
Julitte írta: Utazásaim során sok olyan nyugdíjassal beszélgettem, akik csak azért nem mernek nekivágni egy-egy bakancsos túrának, vagy hosszabb bel és külföldi utazásnak, mert egyedül nem mernek, és a szoba felárak is nagyon borsosak.

Szia nem tudom ki vagy , de igazad van .Csodálom hogy erre mások nem reagáltak !

Sziasztok! Én is szivessen utaznék ha lenne kivel vagy kikkel!
Sziasztok! Én rengeteget utaztam a férjemmel, de amióta egyedül vagyok, csak egyszer merészkedtem el Erdélybe. Valóban nagyon rossz egyedül menni, és nem csupán az egyágyas felár miatt. Nekem szükségem van arra, hogy valakivel megosszam az élményt, és ez nem könnyű, ha ismeretlenekkel vagyok körülvéve. Szerintem is lehetne ezt a fórumot ilyen tipusú ismerkedésre is használni, hiszen a nevében is benne van, hogy "barátságot, vagy társat" keresünk. Miért ne találhatnánk hasonló érdeklődésű embereket, akik szintén egyedül vannak?
Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám van, én éppen a nyaralásomhoz keresek útitársat.Görögországba készülök 2 hétre a nyár végén. Utószezoni út lenne. Hátha valakit esetleg érdekelne. üdv Ági
Sziasztok! Amennyiben egy-egy napos kirándulás érdekel valakit, az a "Hobbik" rovatban keresse, mert ott próbáljuk összehozni a tavaszi ismerkedős túrát. Mindenkit szívesen látunk, ötleteket is várunk!
Hát az idén mindenkinek egyedül kell nyaralnia! Természetesen én is keresnék valakit magamnak, de ez nem egyszerű. Ezért már inkább abban gondolkodom, hogy olyan társakat találjak akikkel egy városban nyaralnék és csak a strandon esetleg fürdöben találkoznánk. Egyébként mindenki a saját maga választott üdülőjében, hoteljében, apartmanjában nyaralna. Így csökkenthető a magány, de megmaradna az önállóság és nyugalom. A társaságból épp annyit kapna amennyit igényelne. Amint észreveszem itt is tulnyomóan hölgyek :evil: vannak. Bár lehet hogy az ötvenes urak inkább a 30-as hölgyvadászatot részesítik előnyb :?: e :evil :roll: :
Én is szeretnék nyaralni, tengerpart érdekelne, ha lenne kivel. :)
Sziasztok! Nekem is hasonló a problémám, augusztus 8-tól szeretnék elutazni én is egy pár napra, és ehhez keresnék útitársat. Akár egy-egy napos városnézés is érdekelne, vagy hétvégi utazások.
Ha valakit esetleg érdekelne, írjon. (ha lehet Budapesti legyél)
12giva írta: Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám van, én éppen a nyaralásomhoz keresek útitársat.Görögországba készülök 2 hétre a nyár végén. Utószezoni út lenne. Hátha valakit esetleg érdekelne. üdv Ági

Sziasztok! Szintén hasonló a problémám. Én is Görögországba szándékozom utazni, méghozzá Santorini megtekintésével. Krétáról indul a hajó Santorinibe. Aki társam lenne szívesen várom levelét. Üdvözlettel Margó :roll:
Nekem is ugyan ez a gondom. Főleg hétvégeken, vagy az ünnepnapokon, jó lenne egy kísérő, akár egy személy, akár társaság. Egyedül nem vagyok képes elindulni. Nincs kivel beszélgetni, megosztani a látottakat. Pedig nekem ez lenne a stressz levezetőm. Ráadásul a pénztárcám is nagyon szűkös, ezért lehetőleg a környékbe keresek kimozdulási lehetőséget. Érdekelnek az egy napos városnézések, természetbe kirándulások, stb. Esetleg, ha lenne útitárs a kuponos oldalakon lehet megfizethető dolgokat találni.
Sajnos én dohányzom, ez még inkább nehezíti a kísérő találást.
Sok sikert mindenkinek.

Panni.