vagy amikor egy hatvanas pasi ötvennek akarja eladni magát :lol:
Kilóra vagy darabra Lidi?Mennyit kóstál? :lol:
lyukas garast se érte nyúl nyálért
túl ócsó:)nem kell biztosan lejárt a szavatossági ideje:)
selejtet ne vegyetek csajok :lol:
Lidi! Erősen tiltakozok! Már 5 éve más kötőanyaggal dolgozom! Kőmíves vállalkozás befuccsolt! Új cégem Ybl rt :lol:
A kötőanyagról jutott eszembe:

Mi az: cukros, és szobahőmérsékleten köt? :wink:

nagymama.JPG

Hát egy egyszerű nagymama! :lol:
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
simi12 írta: Ezek szerint Te egy diplomás, tehetős, úri asszonyság lennél? :D

Mit gondolsz? :D
Legyen Neked hited szerint simi :D
Elolvastam az ebben a témakörben írt válaszokat!
Meg vagyok döbbenve! Ezt külön ki kellett jelentenem!!
Úgy éreztem magam, mintha az általános iskolában volnék.
Öreg ember vagyok, de azt itt lévők sem gyereket már!

Úgy gondolnám a feltett kérdésre a választ kellene megtalálni, nem egymást zrikálni !!

Sokszor az az érzésem (nem csak itt!), hogy nem akarnak, vagy nem tudnak a feltett kérdésekre válaszolni, helyette egymás válaszaiban azt keresik, hogyan lehetne a másikba belekötni!
(mielőtt valaki nekem esne, mondanám én sem vagyok hibátlan és a marshalbotot nem a pólyában kaptam, mert most sincs ilyen a birtokomban)

Ennyit erről, most foglalkozzunk a topik témájával.

Engem már régóta foglalkoztat, hogy milyen arányban vannak jelen a társkereső topikokban, (csúnyán fogalmazva), az alacsonyabb és magasabb iskolai végzettségű emberek.

Itt is megnéztem az arányokat és kb. 32-39 % az, aki alacsonyabb iskolázottsággal rendelkezik.
Ez még nem volna igazán baj, de az igen, a helyesírásuk botrányos, pedig van írás közbeni ellenőrzés és mégis hibásan írnak!
Természetesen ettől még valaki lehet jó férj és jó feleség!

Az viszont már megdöbbentett, hogy sok diplomás ember aki a topikokba írogat, elég szerényen fejezi ki gondolatait.

Ma Magyarországon elharapódzott a sekélyes beszéd és írás egyaránt!

Arról most nem beszélnék, hogy az egyszerűen feltett kérdéseknél is szinte csak mellébeszélést lehet olvasni sokszor.

Mindenki "jól" megfogalmazza az igényét a másikkal szemben, hogy milyen legyen, szép, férfias, okos, stb.

Számomra sokszor az a legnevetségesebb, amikor valaki évekig nem talál magának párt, mert azon lovagol, hogy legyen 175-185 cm magas, holott a nő csak 160 cm és ezen rugózva évekig nem talál senkit .Látható, hogyha leadna igényéből mondjuk 5-10 centimétert már volna is partnere!!
Más társkeresőknél ezt már elemeztem matematikai programokkal..
Persze lehet mondani, hogy az élet más, de könyörgöm, talán sok évi várakozás után, nem kellene esetleg némi kompromisszum, hogy lehessen boldogan élni?

Nem akarok itt untatni senkit, ezért a többi kutatásaimat nem ismertetem.

Végezetül csak annyit, hogy ésszerű kompromisszummal sokkal hamarabb lehetne párt találni, mint "kötni az ebet a karóhoz"!!
ezek szerint a magasan tanultak többen vannak.ezt már kapisgáltam,de hogy kerültem ide?
Kedves Spica,akkor csak mosolyogj magadban nyugodtan,mi maradunk ilyen tokéletlenek :)A legtobbunk nem foglalkozik azzal,hogy kinek milyen az iskolai végzettsége,csak elfogadjuk mint embertársunkat.Hogy ki miért nem talál párt magának az meg a magánugye oszt kész:)
Veled ellentétben úgy gondolom,hogy a mi korunkban igenis kell a humor,másképp minden zoldségen amit ide írnak feleslegesen felkapnánk a vizet:)A sznobizmus csúnya betegség de hál istennek nem ragályos:):):)):)
Sziasztok!
Azt hittem, ez az 50+ klub, vagy még sem? Mi a köze az iskolázottságnak a humorhoz, vagy a műveltséghez? Ezt az oldalt is mint bármelyik másik oldalt humorral kell kezelni, már akinek van. Az önirónia, vagy a humor sok mindenen átsegít itt is, akár életben! :wink: :wink:
hamucipoke írta: Kedves Spica,akkor csak mosolyogj magadban nyugodtan,mi maradunk ilyen tokéletlenek :)A legtobbunk nem foglalkozik azzal,hogy kinek milyen az iskolai végzettsége,csak elfogadjuk mint embertársunkat.Hogy ki miért nem talál párt magának az meg a magánugye oszt kész:)
Veled ellentétben úgy gondolom,hogy a mi korunkban igenis kell a humor,másképp minden zoldségen amit ide írnak feleslegesen felkapnánk a vizet:)A sznobizmus csúnya betegség de hál istennek nem ragályos:):):)):)

Nem értem amit írtál! (biztos bennem van a hiba!)
Szerintem a feltett kérdésre válaszoltam, nem?
Az, hogy még kiegészítettem egy kicsit a választ, az eredeti kérdésre adott válaszomból nem von le semmit!
Eva962 írta: Sziasztok!
Azt hittem, ez az 50+ klub, vagy még sem? Mi a köze az iskolázottságnak a humorhoz, vagy a műveltséghez? Ezt az oldalt is mint bármelyik másik oldalt humorral kell kezelni, már akinek van. Az önirónia, vagy a humor sok mindenen átsegít itt is, akár életben! :wink: :wink:

Már elnézést, de mi volt a topic címe??
spica137 írta:
Már elnézést, de mi volt a topic címe??

"Akinek van humora, mindent tud. Akinek nincs,mindenre képes."
Ezt a gondolatot sokan Királyhegyi Pálnak tulajdonítják, mások Karinthynak. Akárhogy is, ami igaz, az igaz.

Kedves spica, bevallom, sokfélére képtelen vagyok. Például komolyan venni ennek a topicnak a vitaindító és címadó írását. :roll: :D