Hány olyan , akiknek a mindennapi megélhetésért is küzdeni kell?
Akiknek nincs pénzük arra, hogy a site előfizetői legyenek , de tisztességes , rendes emberek.
Akik nem naplóznak, nem fórumoznak, nem utaznak nyaralni és más országokba sem, mert nincs rá pénzük.
Nekik ez elérhetetlen álom, luxus .
Hányan lehetnek az oldalon,
akik hitelből, másoktól kapott kölcsönből élnek és örülnek, ha ki tudják fizeti a rezsit?
Akik csak némán olvasnak és nem mernek írni a fórumra sem, mert attól félnek kinevetnék őket
a rossz helyesírásukért, az egyszerűen megfogalmazott mondandójukért és beszólnának nekik ?
Vajon hányan lehetnek azok, akik nem mernek megszólalni, mert nem érzik magukat eléggé jónak, úrinak ahhoz , hogy felvállalják magukat a széles nyilvánosság előtt?
Mert nem diplomások, mert nem tehetősek, mert nem tudnak mivel dicsekedni, hanem csak egyszerű kétkezi munkások, netán munkanélküliek, nyomorgók?
Bizonyára nekik is van(lenne ) véleményük, csak inkább a háttérben maradnak.
Illetve ahogy sejtem néhány hozzászólásból , közülük voltak olyanok, akik korábban a fórumra írtak is, de törölték magukat.
Kár.
Én ezeknek az embereknek nagyon szurkolok, hogy forduljon jóra a sorsuk és találjanak maguknak valakit, akivel szebbé és jobbá tehetik egymás életét.
Milyen jó is lenne, ha ők is megmutatkoznának ...
Ezek szerint Te egy diplomás, tehetős, úri asszonyság lennél? :D
Vajon miért sikkadt el ez a téma???
Csak tippelni tudok.
Vajon miért nem válaszol a szerző simi12 egyszerű kérdésére?
Hmmm,ez érdekes!
Talán nekünk egyszerű halandóknak magasröptű ez a dizájnos fogalmazás???
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Az öregedés, az azzal sokaknál járó
szellemi leépülés, a szűk látókörűség
vagy akár a logikus gondolkodásra való
képtelenség is oka lehet annak
amikor valaki csak egyféleképpen
képes látni bármit.
Számtalan oka lehet amiért Csenta
nem válaszolt Siminek még a kérdésére.
Azt, hogy miért nem jutott még el a fórumra
idáig, én tudom, de miért írnám le?Köze
bárkinek hozzá? Semmi.
Miheztartás végett !
Ő sem fogja, ha majd betér valamikor
és annak az egy embernek, a Siminek
akinek eddig mindig reagált
valószínűleg majd most is meg fogja tenni.
Szomorú, hogy az Általa leírtak lényege
még az elsőként kommentelő Hölgynek sem
jött át, kicsit csalódott vagyok.
Viszont önmagához valahol hűen,
remélem nem a bizonyos társaságba időnként
keveredés hatására
írta amit kérdezett.
Kedves Valaki, akinek ki tudja hányadik reinkarnációja az Akos67és aki egyben „Csenta” szóvivője. :)

Csak azért reagálok, talán sikerül picinyke mondatom által okozott bánatodat eloszlatnom. :)

Ne bánkódj, pontosan értettem „Csenta” írásának mondandóját ,csak azért született meg az az egyetlen egy kis kérdés feléje mert az ő általa megszemélyesített karakterű embertől igen furcsán vette ki magát ez a felvetés. :D

Ő pont egy „diplomás, tehetős, úri asszonyság” jellemét próbálta megjeleníteni, bár ez az úri dolog nem nagyon jött össze. :D :D

Hiába ahogy te magad is említetted a korral romlik a memória, nem árt néha visszalapozni. :D

Kik azok a bizonyos „társaság”? keveredni kell velük?fertőzőek? te annó keveredtél? megfertőztek vagy kidobtak maguk közül?? :D :D
Ha van aki tévedésben élne, definiáljuk talán az úrinő fogalmát:

„Nekem leginkább olyan nő jut az eszembe aki ízlésesen öltözködik.Kellemes a megjelenése és a kisugárzása.Gondot fordít a külsejére,nem ápolatlan és hanyag sem a ruhájára sem a testére.Viselkedése kulturált,finom és tapintatos.Nem rendez kirohanásokat és hisztérikus rohamokat mások előtt.A hírnevét nem rombolja pletykákkal.A magányügyeit csendben és diszkréten intézi és nem a nyilvánosság előtt.Nem sajnáltatja magát semmivel sem jobban,mint ami kijárna.Mindenkivel egyenrangú emberként bánik,nem dölyfös,fölényeskedő,önelégült és beképzelt.Igyekszik kedvesnek és érdeklődőnek mutatkozni,nem udvariatlan,harsány vagy otromba.”

Véleményem szerint mindezek a tulajdonságok az úriembert is jellemzik.
Kedves Iris!
Nagyon igaz az általad leírt , Úrinő - Úriember definíció! Ha mindenki ezek alapján viselkedne itt, akkor motiváció hiányban szenvedne az oldal :D Kellenek a színes egyéniségek :D .. is! Szórakoztató műfajt képviselők! :D Nélkülük üres lenne az életünk :D Én rapszódia kedvelő vagyok! :D
Nagyszerű!
Az előbb még senki ebben a topikban, most már ketten
is kizöldültek.
Online két honlány.
Hol a harmadik?
Jól működik a riadólánc a klubban.
Csak nem titokban leskelődnek az "úrhölgyek"?
Nem kell ennyire izgatottnak lenni.
Ugye milyen jó, ha van izgalom
a fórumon?
Idősebb korban már nem mindenkinek áll
jól a vigyor.
Simike Drága, sajnos Abel67-ként nem volt
szerencsém újra regisztrálni.
Csoda történt.
Mi történt?
Még egy válasz.
Annyira sosem alacsonyodnék le,
hogy az említett női körben megjelenjek.
Egyrészt öregek a nők, másrészt csúnyák ,
harmadrészt buták.
Hogy nekem fel sem tűnt, hogy az Ákos nem Ábel!... hiába: egyik kutya, a másik egy híján húsz :lol:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek, és buták. Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem" (KFT: Elizabeth) :lol: Vagy a klasszikusokkal szólva: Savanyú a szőlő... :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=Zz1IPGP7ff0
Férfiember gondolkodik
meghagytam egy hozzászólási lehetőséget
és most ötösöm lenne a lottón.
Vajon nem magácska kínálgatta nekem a
bájait nem is olyan túl régen
amit én visszautasítottam?
Úgyis letagadja.
A barátnőknek kimagyarázza.
Ugyan-ugyan hölgyem,
hogyan is gondolhatná, hogy egy olyan
kaliberű pasinak, mint én vagyok
maguk megfelelhetnek?
Kedves Ákos (nevezzünk így, bár még elég sok betű van az ABC-ben, amíg elérsz a Z-ig), ez sajnos mellément. Nem kicsit. Nagyon. :lol: Még ha társat keresnék, talán, esetleg... de nem társkeresési szándékkal vagyok itt. Nagyon nem. Hanem többek között azért, hogy jól szórakozzak a Hozzád hasonló identitás- és személyiségzavaros mókamestereken, akik nem tudják, hogy mi a különbség a humor és az erőlködés között. Akik azt hiszik, hogy ha mindenhonnan lopott képekkel rakják tele a mese-mese-mátka típusú regisztrációikat, azzal bárkit idegesítenek. Ha nem vetted volna észre (dehogynem! hisz azért váltottál személyiséget és nemet hirtelen) már szinte senki nem reagál a megnyilvánulásaidra. Pedig még régi jó harcostársadat is hadba küldted! (Hadba küldted? Vagy csupán kölcsönvetted a nevét?) És pont Te beszélsz riadóláncról? :lol: Igaz is, riadólánc... gondolod, hogy a többi tag nem tud olvasni? Hogy riadólánc kell ahhoz, hogy reagáljanak? Persze megmondták már a régi bölcsek is: mindenki magából indul ki... (Három pontot teszek, mert az úgysem ad semmi pluszt a mondanivalóhoz, de Te úúúúgy szereted! :lol: )

Megint csak azt tudom mondani, amit egy másik témában már leírtam: a világ legmókásabb jelensége, amikor Háry János moralizál. :mrgreen:
Ma szószátyár hangulatban vagyok, úgyhogy fárasztom még egy kicsit a nagyérdeműt... Szóval kedves Ábel-Ákos, mostantól inkább Voldemortnak hívlak... merthogy Te vagy az, akinek sosem ejtjük ki a nevét. Mert nem akarjuk az ördögöt a falra festeni, nehogy megjelenjen. Pedig valójában tudjuk, hogy illúzió az egész, hiszen az ördög nem alszik (hanem egész éjjel a neten lóg, hogy aztán ostorozni tudjon másokat, akik álmatlanság, vagy más nyomós okból kifolyólag szintén a neten keresnek kikapcsolódást), és folyamatosan jelen van, mint egy beépített ember. (Legközelebb Kőmíves Kelemenné? :lol: )
Folytasd csak, engem szórakoztat, üde színfoltja vagy a társaságnak. 8)
Hú, ez igen! Jobb, mint a humor oldal. :)

Valaha, nagyon régen, mert ugyi én már csúnya, s ráadásul öreg is vagyok, azt hittem, attól leszek boldog, ha folyton másokat vádolok.
Aztán rájöttem, hogy a boldogság az egy egészen más kategória. Pl az, hogy jól érzem magam a saját bőrömben, a saját személyiségi jegyeimmel együtt.
Arra is rájöttem, ha másokat a földbe döngölök, attól még nekem nem lesz nagyszerűbb élményem, ami az élet nevű valamit illeti.
Szóval a humor mindent visz. Egy jó nevetés talán még a megkövesedett ideákat is képes feloldani. :))

Köszönet Galkatának a Palya Bea linkért. Folyt köv. :))

https://www.youtube.com/watch?v=s_PFVr-uEvA
https://youtu.be/dRkKtpgi9Ww

Köszönet tölem is,nagyon jó zenekar,zene,énekesnö. :)
67-es hölgyem
semmi sem nevetségesebb,
mint egy középkorú nő
zavaros magyarázkodása