Döbbenten hallom nagyon sokszor, hogy nők naqyon durván nyilvánulnak meg a volt férjeikről. Nem azt írtam, hogy mindenki, hanem azt, hogy sokan, akiket én megtapasztaltam.
"Az a szemét, az a mocsok"- ezek csak a finomabb kifejezések.

Miért kell így megnyilvánulni arról az emberről, akit valaha szerettünk, aki a gyermekeink apja?
Szerintem így bemocskoljuk azt az érzést amit valamikor éreztünk, a boldogságunkat, a gyermekeinket és nem utolsó sorban önmagunkat.
Szerintem egy kapcsolathoz mindig két ember kell és ha valami elromlik, az sohasem csak az egyik hibája. Ha nem sikerül valami, szépen is el lehet egymástól szakadni és emberhez , nőhöz, anyához méltóan viselkedni.
Férfi szájából még sosem hallottam, hogy gyalázta volna a volt nejét.
Bizonyára köztük is lehetnek ilyenek, de a nőknél sajnos én sűrűn hallok ilyesmit utcán, buszon, villamoson , sok helyen.
Hmmm... valóban döbbenet.
Döbbenet, hogy egy nő mennyit foglalkozik azzal, hogy más nők mit tesznek vagy nem tesznek.

Kedves Csenta!
Úgy tűnik nekem, hogy a témák, amiket hozol, jobbára arról szólnak, hogy megveted a női nem számos tagját.
Mit gondolsz arról, hogy téged mennyire minősít az, amit leírsz másokról?
Félreértés ne essék, nem személyeskedni akarok, de ezt másként nem tudtam megfogalmazni.
Mert mint ismeretes a régi mondás, "ki mint él, úgy ítél". De a mai új hullám szerint is azt mondják, ha valakiről véleményt alkotsz, az valójában rólad szól. Hát csak ezért kérdezem.
Kedves Csenta!

Beszélgess többet a férfiakkal talàn akkor egy csöppet mérséklődik az a lesújtó vélemény a saját nemedről. 
Kedves Csenta!
Már azt hittem nem ír többet.
Örülök, hogy tévedtem.
Írjon.
Látom, szereti a hegyeket.
Én is.
Szívesen beszélgetnék magával erről(is).
Személyesen.
Holnap, holnapután és vasárnap a Berze kávézónál
parkolok 18 órától 19-ig.
Örülnék ha eljönne, meginnánk egy kávét.
Nagyon jól látja a témát.
A nők zöme ocsmányul nyilatkozik meg korábbi
kapcsolatairól.
Én is megtapasztaltam itt is.
Jagicával ne törődjön, szóra se méltassa.
Most keresik a lehetőséget, hogy
magába vájják a körmüket.
Én értem miért hozta fel a témát, ezek a nők
nem értik.
Ez az igazság.
Csak nem mindenki akarja látni.
Nem a szexről és egyéb baromságokról kell(ene) itt beszélgetni.
Csókolom a kezeit, írjon, várom.
Jagica ne döbbenj meg és ne akadj ki.Csak kezeld úgy,ahogy kell.Sehogy :)
Drága Hel!

A "döbbenet" csupán szóismétlés a kezdő hsz-hoz. Szóval nem az enyém.
Kiakadni ennél sokkal súlyosabb dolgokon sem mindig. Csupán észrevételt tettem. Az viszont az enyém. :)
Tudod már túlléptem azon, hogy féljek megszólalni, hogy bárki aki erre jár, bele tudjon kötni. Tegye. Ő dóga... :)

Eszerint kezelem a dolgokat. Egyszerűen. :)
ok. :D Nem a félelem tart vissza engem sem,csak falra nem hányok borsót :lol: :lol: :lol:
Jagica írta: Hmmm... valóban döbbenet.
Döbbenet, hogy egy nő mennyit foglalkozik azzal, hogy más nők mit tesznek vagy nem tesznek.

Kedves Csenta!
Úgy tűnik nekem, hogy a témák, amiket hozol, jobbára arról szólnak, hogy megveted a női nem számos tagját.
Mit gondolsz arról, hogy téged mennyire minősít az, amit leírsz másokról?
Félreértés ne essék, nem személyeskedni akarok, de ezt másként nem tudtam megfogalmazni.
Mert mint ismeretes a régi mondás, "ki mint él, úgy ítél". De a mai új hullám szerint is azt mondják, ha valakiről véleményt alkotsz, az valójában rólad szól. Hát csak ezért kérdezem.

...egyetértek az előttem szóló
reális véleménnyel...
a felhozott témakörök
vészesen érintik emberek magánszféráját
(amolyan senkinek semmi köze hozzá bulvár
"okfejtéses"hajánál fogva előrángatott)
témák
...jaaa azt majdnem feledém
hogy aki statisztikára hivatkozik
önmaga is egy statisztikai adat!!!
hol itt a jogosultság???
Na ugye, hogy ugye! Tudtam, hogy nem véletlenül jutott eszembe a Szilágyi paródia! :roll:
Eljött közénk okostojás hivatalból kirendelt gyámja is! A megmondó ember, aki majd megmondja okostojásnak, hogy kivel szabad foglalkoznia, és kivel nem! :lol:
Hacsak nem egy másik ápolttal állunk szemben… :twisted:
Csenta írta: Döbbenten hallom nagyon sokszor, hogy nők naqyon durván nyilvánulnak meg a volt férjeikről. Nem azt írtam, hogy mindenki, hanem azt, hogy sokan, akiket én megtapasztaltam.
"Az a szemét, az a mocsok"- ezek csak a finomabb kifejezések.

Miért kell így megnyilvánulni arról az emberről, akit valaha szerettünk, aki a gyermekeink apja?
Szerintem így bemocskoljuk azt az érzést amit valamikor éreztünk, a boldogságunkat, a gyermekeinket és nem utolsó sorban önmagunkat.
Szerintem egy kapcsolathoz mindig két ember kell és ha valami elromlik, az sohasem csak az egyik hibája. Ha nem sikerül valami, szépen is el lehet egymástól szakadni és emberhez , nőhöz, anyához méltóan viselkedni.
Férfi szájából még sosem hallottam, hogy gyalázta volna a volt nejét.
Bizonyára köztük is lehetnek ilyenek, de a nőknél sajnos én sűrűn hallok ilyesmit utcán, buszon, villamoson , sok helyen.

A sok lud disznot gyöz elvére hivatkozván üdvözlöm a Forum Irodalmi Szakkör irógató tagjait. :lol:
"A sok lud disznot gyöz elvére hivatkozván üdvözlöm a Forum Irodalmi Szakkör irógató tagjait. :lol:"

Hubble, tudod!
A szemetet mindig összefújja a szél!
Kedves Hubble,

Látom hűségesen olvasol .:)
Még van néhány témám, az egyiken hezitálok, mert lehet mások is tervbe vették és nem akarom elvenni tőlük a lehetőséget. Az lenne a címe, hogy "A méret a lényeg? "? :D
Inkább meghagyom másoknak, úgy sok hozzászólás születhet.:D

Kíváncsian várom a válaszod :D
A most következő gondolatok nem az eredeti témával foglalkoznak, ezért előre is elnézést kérek a téma indítójától. Nyithattam volna új témát, de két okból nem tettem: egyrészt nem szeretnék beszállni a „Legtöbb fórumtémát indító klubtag” címért folyó harcba (amelyik versenyszámban eddig kedves klubtársunk, Belmonte magasan vitte a pálmát, de most kihívóra talált), másrészt a klub lelkiismeretes és felelősségtudatos háziszelleme is itt tette közzé nem annyira szellemes, de rá mindenképpen jellemző gondolatait, és én szeretném, ha az utókor is értené, hogy miről elmélkedem.
Jelenlegi (rövid ideig tartó) inkarnációjában a hangzatos Ábel nevet választó kedves régi ismerősünk ugyan megfenyegetett bennünket, hogy esetleg tesz fel képet is, ezt az ígéretét nem tartotta be. Pedig többen ismerősként üdvözölhettük volna, sőt, biztos vagyok benne, hogy nem csak én nem lepődtem volna meg, ha Ábel képe akár kissé feminim vonásokat mutatott volna. (Igen, kissé bizonytalanvagyok, de egyik kutya, másik eb.) Aki esetleg nem kapcsolt azonnal, annak árulkodó jel lehetett Jagica említése, és pontosan ez az, amin elgondolkodtam. Konkrétan azon, hogy minek kell történnie egy internetes felületen (ahol a tagok személyesen jószerivel nem is ismerik egymást) ahhoz, hogy egy értelmes (?) felnőtt (?) ember annyira megharagudjon valakire, hogy újra és újra regisztrál, komoly energiákat fektet be, hogy meglegyen a 65%, amivel már megszólalhat, csak azért, hogy újra és újra telefröcsöghesse az oldalt? Milyen lelkivilága lehet egy ilyen embernek, aki ráadásul saját bevallása szerint boldog párkapcsolatban él? De ha úgy érzi, hogy ettől nyugszik meg háborgó lelke, akkor miért nem vállalja fel a valódi személyiségét? Mi a jó abban, hogy egyszer férfi, másszor női álarc mögé bújva szórakoztatja a nagyérdeműt?
Amúgy nem hiszek a véletlenekben, úgyhogy tisztában vagyok vele, hogy kedves háziszellemünk (háziszellemeink) folyamatosan jelen van(nak), és amikor úgy érzi, hogy háborgó lelkét csak úgy tudja megnyugtatni, ha új személyiséget alkotva magának beszól a régi „ellenségeinek” (akik egyébként köszönik szépen, jól vannak, és nem igazán foglalkoznak a régi dolgokkal), ráadásul ezekkel a beszólásokkal az új tagok előtt egyből bemutatkozik (bizony-bizony: egyre többen vannak az újak, akik mit sem tudnak a régi dolgokról), majd dolgát jól (vagy kevésbé jól) végezve az „új” személyiség a virtuális sorozat(ön)gyilkos legújabb áldozataként végzi.
Félreértés ne essék: nem szeretnék olyan mélyre süllyedni, hogy megértsem ezeknek az embereknek az indokait. Amit irántuk érzek legfeljebb szánalom, mert a mocskolódásra fordított energiát használhatnák sokkal szebb, jobb dolgokra is. Egyszerűen kíváncsi lennék, hogy mi lehet az a főben járó bűn, ami ezt váltja ki egy értelmes, felnőtt emberből.
Csenta írta: Kedves Hubble,

Látom hűségesen olvasol .:)
Még van néhány témám, az egyiken hezitálok, mert lehet mások is tervbe vették és nem akarom elvenni tőlük a lehetőséget. Az lenne a címe, hogy "A méret a lényeg? "? :D
Inkább meghagyom másoknak, úgy sok hozzászólás születhet.:D

Kíváncsian várom a válaszod :D

Kedves Csenta!

Hezitáljál továbbra is csak nyugodtan.Ami a tervedet illeti,sztem ideillöen bedobhatod egy témainditónak.Noha nekem valami rémlik,hogy erröl "A méret a lényeg"-röl mintha én már olvastam volna.Sajnos a Forum irodalmi rengetegében nagyon nehéz egy kis irást,vagy hozzászólást megkeresni.
Amit pedig a többiek terveznek,az ne érdekeljen Téged,több nagy neves Forum iróktól ugyis csak olyan irományokat lehet itt olvasni,mint az elözö,aminek a végig olvasása után egy fejfájást,szemek golyózását meg a hasnyál mirigyek megmozdulását kockáztat meg az olvasó.A téma valóban nem idevaló lenne,ugyanis evvel csak a Te öszintén nivós irásaidnak a tekintélyének a lecsökkentését idézi elö.
Node,tegyél túl ezen és terveid és lehetöséged szerint azon szorgoskodjál,hogy továbbra is hasonló,vagy hasonlóan jobb beszámolókat olvashasson itt a szinvonalas irományokra is éhes olvasó. :)
Mindenesetre én szoritok neked!
és az idiótákat, okostojásokat, alkoholistákat se :lol:

suttogó.JPG
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.