Sziasztok!
Márti, látod mégsem mi voltunk a hibásak. :lol:   Az időjárás végre kegyes volt hozzánk, harmadszori nekifutásra csak sikerült.  
Nesnes, köszi a szervezést!  
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Minden elismerésem a tekerő gárdának!
Remélem mindenki végig tudta tekerni a nagy meleg ellenére.
Nagyon sajnálom, hogy nem vehettem részt, de majd legközelebb.
Betti
Sziasztok!
Jó volt veletek eltölteni a tegnapi napot.
Remekül éreztem magam.
Na és utána a frissítő fürdőzés.........
........ez az irigykedés helye...... :cry:
Még ismételjük többször.

Üdv Mindenkinek!

Sissy
Kedves kerekezők ! :)
Gratulálok Nektek, hogy a nagy meleg ellenére is bírtátok.
Sym illik hozzád a zöld kis canga. :)
Kedves Lilao,
a kerekezők nevében köszönöm a gratulációt, Bettiét is. Cserébe elárulok -csak Neked- egy titkot: a látszat néha csal, Mahát nem az ásványvíz hajtotta.   :lol:  

Az igazság az, hogy a  kis  zöld rikító színe nem igazán az én világom, de  ergonómiailag kifogástalan. Egyenes háttal tudok rajta tekerni, na és a zselés nyereg! Hmmm... jó a fájós derekamnak.  :D

Puszik:
Sym 
Szia, bármi volt is flakonban, egészségére! (mindenkinek)
Ugye nem volt irigy???? :lol:
Lám így terjednek a pletykák... :D
Maha? Nem,  nem volt irigy és Jagica lefagyasztott vize az életemet mentette meg.  :D
Szia Sym!

Igazán örülök, hogy életben tarthattalak. :D
Ez mindenki számára nyereség. :)
Így igaz Jagica! :) :)
Bizony nagy nyereség. :)
Mert kell még bicajozni csoportosan.Jó muri.
Helyzetjelentés! Tegnapi napomat Agárdon töltöttem! Bár még nem két keréken! :roll:
De a kölcsönzőbe benézve, Sym108 kedvence, a kis zöld rikító várja a tekerni vágyó társat! :lol:
Meg a többi bicaj is!
A tulaj üdvözöl benneteket!
Kellemes vasárnapot a csapatnak!
Zsikém, köszönöm a Velence tavi hangulatjelentést. :D

Kedves Klubtársak (régiek és újabbak),
mit szólnátok hozzá, ha tennénk egy újabb kört a tó körül? Biztosan lesz még szép idő és 20-25 fokban mégis csak könnyebb lenne, mint 35 fokban volt.  :wink:

Október 1-én már indul a "tatabányai projekt", így marad a szeptember 11, 18,  25? Esetleg október 8, persze csak ha esőmentes lesz. Kinek, melyik időpont volna jó?    

A teljesség igénye nélkül a régi "Nagy Csapat" -elnézést ha kifelejtenék valakit-:  
Fiúk: Maha, Fatumos, Vajk,  Gyuraas, Szirom, Jancsi, Kálmán
Lányok: Mona, Nesnes, Katakat, Márti, Jagica, Zsezse, Mariann, Ditani, Sissy, Kava
 ...és persze barátokat  is lehet  hívni/hozni. 

Akik nem tudnak kerékpározni  is jöhetnének sétálni egyet. Nekik nem kell a tavat körbekerülni... :lol:
A végén persze  jöhetne a jól megérdemelt  közös ebéd.

És Te Zsikém, volna kedved kerekezni egyet velünk? 

Sym 
Remélhetőleg szép őszünk lesz, bízom benne, hogy októberben még végig lehet maj bicajozni.

Sajnos nekem már minden hétvégém sűrű október 8-ig, 9-e az első teljesen szabad napom. Szept. 25 még esetleg szóba jöhet, de este színházba megyek, legkésőbb 3-kor hazafelé kell vennem az irányt. Ha időben kezdünk, ez még kivitelezhető. 

Örülnék újra látni titeket.

Ági 
Igazodok. :)