Kedves leendő Tókerülők!
A majdnem végleges túrakiírás ez lenne.
 1 a túra megnevezése. Egy napos Velencei-tó kerülő kerékpáros túra Távja kb35km, egy pici emelkedővel.
2. A találkozó időpontja 2015. szept. 26..szombat 9 óra 15.perc (akkorra várnak minket) "agárdibicikli" kölcsönző, Agárd, Márvány utca 23. DE: vonattal 8ó 17kor, Kelenföldről célszerű indulni, mely 8ó 54kor érkezik. A vonaton kellene reggelizni. Együtt sétálnánk-kerekeznénk a lefoglalt biciklikért. Esőnap nincs, a lefoglalt bicókat KI KELL FIZETNI
 3. Mi, kerekezők Agárd Móló felé indulunk, majd kerékpárúton balra, dél felé. A sétálóknak-sportolóknak 3 szabadtéri helyszín van Agárdon, sportpálya, liget, parti zöldterület plusz a termálfürdő. Ha zuhog, lehet, hogy a bicósoknak is.
4. Kerékpártúránk során érintjük a déli fa kilátót. Tízóraiznánk. Majd a madárrezervátum mellett tekerünk csendben, hallgatózunk. Sukorón kis pihi, ismertető. A kerékpárút mentén a Doni Magyar Áldozatok emlékművét, a pákozdi csata emlékhelyet, a Szúnyog-szigeti kikötőt és a velencei "plázs"-t is érintjük.
 5. Gárdonyban ebédelnénk, az időbeosztás miatt egy egyszerűbb helyet választottam. (Más megoldásra szívesen veszem a javaslatokat.) (CSILLAG)
 5/A. A sétálók átsétálnának Gárdonyba, együtt ebédelnénk.
 6. Egy kisüzem meglátogatása Agárdon, már a "sétálókkal" együtt.
 7. Kerékpárok visszaadása, 16 óra körül.
 8. Séta a vasútállomásra, (már akik),és az agárdi móló mellé, Kávézás, jó idő esetén sport, mozgás
 Vasút Bp. felé: minden óra 12 perckor, Z30. Kelenföld-Déli pu.
                 minden óra 32 perckor, G43 (több helyen megáll) Kelenföld-KöKi. (MÁV Elvira szerint.)
 Mivel ősz van, öltözetünknél vegyük ezt figyelembe.
 Kerékpáros sisakot, térképet a kölcsönzős hölgy ígért.
 (CSILLAG) http://www.kekto.hu/index.php?menu=onkisz Esetleg előrendelésre gondoljunk?
 (I prefer the "Kék Tó" restaurant, because there are lot of pancakes with some cocoa.)
Üdvözlettel, Gyuraas  

Ha átköltöztünk ide-ami szerintem nagyon jó, mert sokan nem is tudtak a tókerülésről- bemásolom ide is az 5.0-ás verziót:

Bicikli kölcsönzősök :             Saját bringát hozók:                   Fürge lábúak:
Kava                                                Jancsi                                          Szenta?
Katakat  (meggyógyul?)               Gyuri                                            Katakat  (vagy mégsem?)
Mariann                                           Márti                                             Fanny?
Permakultura                                 Sissy                                           Georgina?
Zsezse                                             Péter                                                                                                     Ditani                                                Blindike
Symbolonka                                    Izaias                                                            
                                                           Vajk

Továbbra is várjuk új és régi klubtársak jelentkezését.
Természetesen lehet hozni barátot, barátnőt, kolléganőt, jószomszédot. Haragost vagy "ellenséget" ne hozzatok magatokkal, mert akkor odalenne a már megszokott jó hangulat, rekeszizom-erősítő kacagások. :lol:

Jagica, lenne kedved egyet kirándulni? Szívesen találkoznék Veled személyesen is.
Szenta, olyan jó lenne ha profi fotósként megörökítenéd a startot és velünk tartanál! No nem csak ezért, hiányzol a csapatból.
Georgina, Fanny, Annavera, Dolce Ti is hiányoznátok, gyertek!

Márti, Tozocsiról lehet már tudni, hogy jön-e?

Férfi bringások, természet kedvelők, kirándulni szeretők hol vagytok? :roll: :oops:

"Lapzártakor'' érkezett: úgy néz ki, hogy Myrtill is jön, még hétfőig eldönti majd, hogy bicóval jön vagy bérel. 

Üdv Mindenkinek:
Sym

Az agárdi vasútállomástól 5 percre, illetve a kerékpárút közvetlen közelében van egy kerékpárkölcsönző. 5 órára 900 Ft, utána már a napi bérleti díj 1300 Ft. Ha nyolcan összegyűlnénk már 10% kedvezményt is adnak. Ráadásul tandem is bérelhető, szívesen kipróbálnám...ha lenne kivel.

A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok! Én új vagyok. Ha lehet még jelentkezni, szeretnék elmenni veletek bringázni. 
Kedves Erika!
Az utolsó pillanatig lehet jelentkezni, de a bicikli bérlésről hétfő estig kell nyilatkozni. Sőt, "meglepetésként" , váratlanul  is oda lehet jönni bárkinek, ha valaki hoz magával kerékpárt vagy sétálni akar majd.
Üdv a klubban! :D
Sym 
Köszönöm! A bérletesek csoportját növelném. Akkor találkozunk Agárdon. Lehet autóval mennék Újpestről. Ha valaki szeretne jönni velem, nagyon örülnék.

Erika, nagyon klassz, hogy jössz és biztosan lesz jelentkező az autódba. Már jól bevált a telekocsi rendszer, mert akkor 4 felé oszlik meg a benzin költség.   :)

Egy telekocsink már van:
Sofőr: Permakultura (Mona) Utasok: Zsezse, Katakat, Symbolonka

és akkor  lehet jelentkezni a második autóba Erikához.  :D
Kedves Symbolonka! Kedves Mindenki!
Ez nagyon szuper. Akkor ha van valakinek kedve, jöhet velem és a sárga Fiat Pandámmal. Jó emberek kis helyen is elférnek!
Sziasztok Tókerülők! 

Köszönet a szervezőknek a sok munkáért!!!!!

Symike,
ma próbáltem rádcsörögni, nem értelek el.
A budaörsi benzinkutas csatlakozás teljesen OK, majd megbeszéljük a részleteket.

Már vágom a centit!

Addig is szép  napokat!

Mona  
Szia Mona, köszönöm és majd megbeszéljük.  :)

Akkor itt a legfrisebb 6.0-ás: 

Bicikli kölcsönzősök :            Saját bringát hozók:       Sétálók:  Agárd-Gárdony távolsága 2km
Kava04                                         Jancsi51                                Georgina (jön :D :D :D )
Katakat (meggyógyul?)             Gyuraas60                              Katakat (vagy sétál?)
Mariann65                                   Marti58                                     Fanny?
Permakultura                              Sissy                                        Szenta?                                    
Zsezse                                         Szirom 
Ditani                                            Blindike
Symbolonka                                Izaias
62Erika                                         Vajk51

Továbbra is várjuk új és régi klubtársak jelentkezését.  Ne felejtsétek el, hogy a kerékpárt kölcsönzősöknek hétfő estig kell nyilatkozniuk! 

Jagica, lenne kedved egyet kirándulni? Szívesen találkoznék Veled személyesen is. :)
Szenta, olyan jó lenne ha profi fotósként megörökítenéd a startot és velünk tartanál! No nem csak ezért, hiányzol a csapatból. :)
Fanny, Annavera, Dolce és Myrtill (már gondolkodnak :D )Ti is hiányoznátok, gyertek!  

Kedves Gedeon45 és Zsuzso64 egy kellemes 2km-es sétához mit szólnátok?  :)

Férfi bringások, természet kedvelők, kirándulni szeretők hol vagytok? :roll: :oops: 

1. telekocsi  Sofőr: Permakultura               Utasok: Zsezse, Katakat, Symbolonka
2. telekocsi: Sofőr: 62Erika                          Utasok: lehet jelentkezni :!:

Szép estét Mindenkinek!  :wink:
Sym 
Kedves telekocsisok! Gödről jövök, valamelyik kocsiba betársulnék...
Én pedig Csillaghegyről, s én is szívesen betársulnék.
Ja, és bringát kölcsönöznék.
Kedves Tókerülölők!

OK. Myrtill, örülök hogy újra találkozunk. :D Holnap este ismét kiegészítem a táblázatot az újabb jelentkezőkkel. Remélem, hogy addig még sokan feliratkoznak majd és azt is, hogy az esőűző vajákolósok  már teszik a dolgukat!  :lol: :lol: :lol:

Kedves lilao! Hát Veled meg mi újság? Veszprém nincsen olyan messze, gyere! Itt az idő, most vagy soha!   :wink:

Telekocsi: sajnos volt már olyan, hogy valaki összekeverte a telekocsit a taxival. :(  Kérem, hogy szervezzétek úgy, hogy a sofőrnek ne kelljen sok helyen megállnia, útba essen neki a megbeszélt hely.  Jó találka helyek a metró kijáratok, benzinkutak, vagy ahol könnyebben lehet leparkolni.
Úgy néz ki, hogy egy harmadik kocsi is elindul majd. 

Szép hétvégét Mindenkinek!

Sym 
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves Sym!  :)
Köszönöm jól vagyok, nagyon örülök, az invitálásnak, de nálunk éppen akkor lesz a szüret.
Sajnálom, hogy így alakult, mert a közelség miatt gondoltam rá én is. A kellemes elfáradás
meglesz nálam is és nálatok is biztosan. Legyen jó idő ! :)
Talán lesz egyszer egy balatoni vagy bakonyi találka is. Jó bicajozást, érezzétek jól magatokat,
szép élményeket gyűjtsetek, puszi mindenkinek  :).

Kedves Georgina61! 

A szerencse lánya vagy, az én autóm Felsőgödről indul   :D

Tudsz reggel 7:15-kor a felsőgödi vasútálloméson lenni?
Ha igen, mi kitesszük a megtelt táblát, mert öten leszünk az autóban.

Mona 
Kedves Sym!
Most már teljesen bizonyos számomra, hogy nem tudok bicajozni, így visszamondom a kerékpár kölcsönzését. Gyalogosan fogok Gárdonyra átmenni.
Már várom a találkozást Veletek!
Katakat