Kedves Erzsi!

Milyen szépen, érzésekkel teli a Te beszámolód is, köszönjük. :)
Ismerem a környéket, mivel az Édesanyámat arra vetette a sorsa,
Tiszabögön élt, amíg az egészségi állapota engedte, aztán Kőszegre hoztam
10 éve.Sok arrafelé a tanya, a birtok.Kecskemét is szép, barátságos város.
Vegyük fel a kapcsolatot, úgy ahogy Márti javasolta, biztos tudunk miről beszélgetni. :)
Kívánom, hogy légy Te is nagyon boldog az új életedben.

Üdv.: Zita  
Úgy érzem, hogy ennek a hírét feltétlenül közzé kell tenni ebben a körben is, hiszen nagyszerű, és hiánypótló kezdeményezésről van szó! Annyi minden van és történik ellenünk, ez azonban végre értünk lett létrehozva, és látom, hogy igen dinamikusan fejlődik is, mert megérdemli!

"Létünkért Szociális Szövetkezet - Keressük azokat a tagokat, akik szeretnének önellátó hálózatunk tagjává válni, szeretnének tisztességes mellék-keresethez vagy fő bevételhez jutni! Kérjük, figyelmesen olvasd végig az alábbiakat! A Létünkért Szociális Szövetkezet azért jött létre, hogy igazi közösséggé alakulva tagjainkkal elinduljunk az önellátó közösséggé válás útján, amelyben az élet valamennyi területén segítjük egymást. A szövetkezettel együtt mindezt az Életért, a Földért, az Egészségért Alapítvány és a Pozitív Nulla KFT hármas egysége működteti..."

Többet nem idézek a honlapról, akit érdekel, biztosan meg fogja nézni, és ha tetszik, tovább is lép a csatlakozás érdekében... Én csak szóltam, nem akarom, hogy esetleg valaki ne tudjon róla... :)
http://www.letunkert.hu
Zitus1 írta: Kedves Erzsi!

Milyen szépen, érzésekkel teli a Te beszámolód is, köszönjük. :)
Ismerem a környéket, mivel az Édesanyámat arra vetette a sorsa,
Tiszabögön élt, amíg az egészségi állapota engedte, aztán Kőszegre hoztam
10 éve.Sok arrafelé a tanya, a birtok.Kecskemét is szép, barátságos város.
Vegyük fel a kapcsolatot, úgy ahogy Márti javasolta, biztos tudunk miről beszélgetni. :)
Kívánom, hogy légy Te is nagyon boldog az új életedben.

Kedves Zita!

Köszönöm a jó kivánságodat és azt is hogy végigolvastad a spontán jött gondolataimat, de szerintem sem lenne rossz ötlet, hogy találkozót hozzunk össze, hiszen a gondolkodásunk, a természetünk valószínű hasonlóak lehetnek, így ahogy írtad bőven lenne témánk a beszélgetésekhez, ha úgy gondoljátok Én benne lennék a szervezésben, hogy hol, milyen környezetben találkozzunk, bár valószínű nem lesz olyan egyszerű, mert ahogy érzékelem a többségnek állatokról is kell gondoskodni, ezért valószínű kevés szabadidővel rendelkeznek.

Üdv.Erzsi
Kedves Erzsi!

Úgy láttam, hogy Te prémium tag vagy,  légy olyan kedves és írj
egy levélkét, hogy tudjunk kapcsolatot teremteni.
Örülnék, ha Márti felvetése realizálódna. :)
Minden szépet és földi jót kívánok! :)

Kedves Csyperke!

Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt az információt, még hasznát vehetjük, :)