Mottó:
Sok mindenért meg lehet szeretni egy Nőt. A sok mindenből egyetlen egy is elég lehet, ami egy életen át fogvatart.

Aki rokonszenvező társaságra, barátva, vagy társra vágyik, annak olyan környezetben érdemes forgolódnia, ahol a vélt előnyös oldalát megmutathatja, ahol ezt kellőképpen, rangja szerint megbecsülik.

Ha valakinek szép énekhangja van, az menjen el kórusba énekelni,. Az énekhangja révén olyan figyelmet, tiszteletet, megbecsülést kaphat, amit más érdeklődésű emberektől nem. A szép társalgási női hang is megérdemelt érdeklődést kelt. A nyugodt, szép tónusú beszédhang bárki számára megnyerő lehet, akár ebbe is bele lehet szeretni.

Ha valaki szeret kirándulni, akkor a kirándulások közös élményei közelebb hozzák egymáshoz az embereket.

Egy jól táncoló hölgy a táncolni szerető társaságban mindig megérdemelt figyelmet kelt.

Akinek zöld szeme van, az a férfiakból megkülönböztető érdeklődést válthat ki. A zöld szem ritkább, mint a többi. Minden színű szem lehet szép, de a zöld szem vonzását megnöveli, hogy kevésbé megszokott.

Egészen fiatal koromban egy olyan találkozóra mentem, ahol a többi férfi a feleségével volt jelen. Az egyik hölgynek különlegesen szép zöld szeme volt. Szinte le sem tudtam venni róla tekintetem.

Felnött életem során a szép női láb különös figyelmet ébresztett bennem. Ha egy nőt megpillantottam, akkor mindig a bokájától felfelé haladt a tekintetem.

Ha egy férfi kicsit beszédesebb a társainál, akkor a hölgy érdeklődő figyelmével teljesen le tudja venni a lábáról.

Ezek a az esetek mind kiragadott példák a nagyszámú figyelmet keltő női adottságokból. Most csak azért említettem, hogy ne csak a zöldszemű hölgyek vonzását emlegessem.....
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Szeretem a kertünk virágait.
Szeretem kertünk virágait 2.
Szeretem kertünk virágait 3.