Kérjen Fotót! - új funkció

Kérjen fotót! – új funkció az 50plusz-Klubban

Sokan félnek attól, hogy az adatlapjukat profilképpel egészítsék ki, pedig bizonyított tény, hogy a társkeresés sokkal eredményesebb és ígéretesebb, ha a használjuk a profilkép funkciót. A profilképet használó tagok 78%-kal több értékes kapcsolatra tesznek szert, mint azok, akik kihagyják ezt a lehetőséget. Ne maradjon magányos azért, mert nem töltött fel képet!

A mai naptól kezdve oldalunkon üzembe helyeztük a „Kérjen fotót” funkciót, hogy a profilfotó nélküli tagjaink külső motivációt kaphassanak más tagoktól a kép feltöltésre.

Ha fénykép nélküli profilt lát, akkor a „profilnézetnél” most már láthatóvá és aktívvá vált a „Fotót kérek” gomb. Ha rákattint a gombra, akkor a profil tulajdonosa értesítve lesz az Ön fotókérelméről, és Ön is automatikusan értesítve lesz, amint a kért fotó feltöltésre kerül.

Segítsen másoknak, hogy motivációt kapjanak a képfeltöltésre, és töltsön fel Ön is fotót, mert sokkal sikeresebb lehet az ismerkedésben!

Jó szórakozást és további sok sikert kívánunk Önnek!

Fotó ©: http://allaboutwindowsphone.com/software/content/Friss-Hrek.php

Szerkeszt., 05.11.2019